HAKKIMIZDA

Ankara Trans Nakliyat, taşımacılık sektöründe Ankara’da 22 yıldır çalışma faaliyetleri içerisinde olan firmamız tecrübeli personel kadrosu ve son model eşya taşıma araçları ile sizlere hizmet vermektedir. Ankara’da taşımacılık ve tüm nakliye ihtiyaçlarınızda günün her saati kesintisiz olarak hizmet veren şirketimiz yılların tecrübesini sizlerle buluşturmaya devam etmektedir. Tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz her müşteriyi önemsiyorlar ve evinizi, eşyalarınızı korumak için tüm önlemleri alıyorlar. Her bir ürün, geniş ve titizlikle temizlenen hareketli kamyonlarımızdan birine yüklenmeden önce güvenli bir şekilde ambalajlanır ve sarılır. İster şehir içinde ister ülke genelinde taşınıyor olun, tüm eşyalarınızın güvenli bir yolculuk yapacağı konusunda emin olabilirsiniz! Sizler için aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız:
  • Eşya Taşıma
  • Evden Eve Nakliyat
  • Ofis ve İş Yeri Taşıma
  • Sigortalı Taşıma
  • Asansörlü Taşıma
  Ankara Trans  toplam nakliye ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.   Taşınma gereksinimleri çeşitlidir; iş veya kişisel taleplere göre değişebilir. Bu, şehir genelinde veya ülke genelinde taşınmak, hassas yüksek teknoloji bileşenlerinizi taşımak, ofisinizi veya tesisinizi yeniden konumlandırmak veya değerli ev eşyalarını yeni bir eve taşımak için dikkatli olmak anlamına gelebilir.   Ankara Evden Eve Nakliye hizmetlerimizle size en stressiz ve kolay taşınma sürecini yaşayacağınızı garanti edebiliriz. İster Ankara'da farklı bir mahalleye taşınıyor olun isterseniz ülkenin diğer ucuna, tecrübeli ve profesyonel Ankara Nakliye ekibimiz eşyalarınızı tam zamanında ve güvenle taşınacaktır.  

DENEYİMLİ PERSONEL

Eşyalarınızı güvenli ve profesyonel bir şekilde taşımak için deneyimli ekibimize güvenin. Eşyalarınızın mümkün olduğunca güvenli bir şekilde taşınması ve elbette zarar görmemesi için elimizden gelen her türlü önlemi alırız. Eşyalarınız Sigortalı Nakliye hizmetimizle güvende olacak.

Ankara Nakliye ekibimiz eşyalarınızı toplayıp paketlemenizi, mobilyalarınızı söküp yeniden monte etmenizi ve taşımanız için gereken tüm uygun nakliye aksesuarlarını sağlamayı teklif etmektedir.