Ankara Nakliye Akdere

Ankara Nakliye Akdere

Ankara Nakliye Akdere

Mamak ve çevresinde oldukça fazla müşteri ağımız vardır. Özellikle Ankara Nakliye Akdere araması yapan yeni müşterilerimiz bize kolaylıkla ulaşabilirler. Tavsiye üzerine ve internet üzerinden. Kulaktan kulağa memnuniyet bizim en sevdiğimiz reklam modelidir. Tabii, internet üzerinden de bize ulaşan oldukça fazla müşterilerimiz vardır. Amacımız, birkez müşteriye ulaşmak. Sonrası zaten bizim kalıcı müşteri portföyümüz olarak kalmaktadır. Kendimize güvenimiz 50 yıllık tecrübemizden gelmektedir. Evden Eve Nakliyat sektörünün 2. kuşak yönetim anlayışı ile devam ediyoruz. Kurumsal aile şirketi olduğumuz doğrudur. Personellerimiz kalıcı ve daimi çalışanlarımızdır. Sezonluk ya da iş başı çalışan personellerimiz yoktur. Bu oldukça önemli bir detaydır. Eşyalarınıza gelecek zarar neredeyse yok diyebiliriz. Ayrıca şirketimize ait Vinçli Asansörlü araçlarımız vardır. Tüm ev eşyalarınızı asansör ile taşıyoruz. Zaman sıkıntısı olan müşterilerimiz bu hizmeti oldukça çok sevmektedirler. Çalışma hızını 4 kat artıran bu hizmeti bizden standart bir hizmet olarak alabilirizsiniz. Kendimize ait dememizin bir nedeni var. Başka firmalar bu araçları kiralarlar ve ücretlerini size yansıtırlar. 

Ankara Mamak Evden Eve Nakliyat

Ankara Mamak Evden Eve Nakliyat

Ankara Nakliyat Akdere Fiyatları

Evden Eve Nakliyatın çok önemli kuralları vardır. Ankara Nakliye Akdere ekibi olarak bunları özetlemek isteriz. Öncelikle, firma dürüst olacak. Söz verilen fiyatlar ve hizmetleri harfiyen uygulamak çok önemlidir. Aracı olan kişiler ile anlaşma yapıldığında büyük olasılıkla sorunlar yaşanmaktadır. Tabii bu durumu düzeltmek müşterilerimizin elinde. Anlaşma yapılırken, bazı resmi belgeleri sorgulasanız bu durumla karşılaşmazsınız. Önüne gelen nakliye sektörüne girmektedir. Tabii, bizim gibi kurumsal firmaların verdiği hizmetleri veremeyecekleri için sizlerin mutlu olması biraz zor. Sırf işi alabilmek için, uygun fiyatlar sunarak aklınızı karıştırabilirler. Fiyatların cazibesine kapılanlar maalesef ya eşyalarından olurlar ya da paralarından. Anlaştığınız ücretin taşıma gününde farklı olması olasılığını unutmamanız gerekir. Çeşitli bahaneler öne süreler. Bu eşyalar çok fazla. Siz bu kadar eşya olduğunu söylemediniz. Eviniz çok uzakmış vs. eşitli bahanelerle anlaştığınız fiyatı artırırlar. Bu durumlara düşmemek sizlerin elinde. Fiyat değil hizmet odaklı olun. Nakliye işinin belli başlı sabit giderleri vardır. Masraflar 1.000 TL den başlar. Nasıl olurda 700 TL komple taşıma fiyatına inanırsınız:))

Ankara Nakliye Akdere

Ankara Nakliye Akdere

Ankara Nakliye Akdere Firmaları

Ankara Nakliye Akdere Firmaları yanı sıra Ankaranın birçok farklı bölgesinde Evden Eve Nakliyat Şirketleri vardır. Eskiden bölge şirketleri kendi bölgesine hizmet ederlerdi. Günümüzde bu kavram değişti. Şöyle bir örnek verelim. Bir bina altında Mamak bölgesinde bir nakliye firması var. Üst katta oturan birisi taşınacak. İnternet üzerinden firma arayışına girerler. En aşağı katta bir ev taşıma firması olduğunun farkında bile değildir:)) Bu nedenle sadece Akdere bölgesinde bulunan firmalar değil, Ankaranın genelinde faliyet gösteren firmaları da arayabilirsiniz. Sektörümüzde yerin hiçbir önemi yoktur. Ankaranın tüm bölgeleri ve Türkiye genelinde oldukça fazla müşterimiz vardır. Siz yeterki işini iyi yapan firmaları bulun. Gerisi hiç önemli değil. Nakliyat alanında belli bir geçmişe  sahip olan şirketler, sizleri mutlu ederler. Stres yaşamadan evinizi taşımış olurlar. 

43 kez okundu
blank
Pursaklar Nakliyat

171 kez okundu