Salgında Evden Eve Taşıma Nasıl Yapılır?

Salgında Evden Eve Taşıma Nasıl Yapılır?

Taşınma işlerimizi planlayabiliyoruz fakat yaygın hastalık ve salgınların ne zaman ortaya çıkabileceğini bilmiyoruz. Şu dönemde yaşadığımız Koranavirüs (Covid-19)salgınında ya da başka yaygın hastalıkların yaşandığı zamanlarda bile ev ya da işyeri değişikliği yapmamız gerekebilir. Bu zamanlarda işlerinde uzman ekip ile çalışan  Evden Eve Nakliye firması ile iletişime geçmek çok daha yararlı olacaktır. Salgında Evden Eve Taşıma işleminde sizin sağlığınız ve ekibimizin sağlığı her şeyden önce gelmektedir. Bu koşulu önemseyerek ekibimizin giyeceği koruyucu giysi ve kullanacağı ekipmanlar ( eldiven, maske, koruyucu gözlük)  ile evinize gelerek belirli sayıda kişiyle eşya paketleme, toplama işlemi sağlanmaktadır. Temas edilen yüzeylerin dezenfeksiyonunu sağlayarak riski minimuma indirmeyi amaçlayarak güvenli ve hijyenik taşıma işlemi sağlanır. Eşya paketleme ve toplama işlemleri bu süreçle devam eder. Eşya yüklemenin yapıldığı aracın içinin temizlik ve dezenfeksiyonunu kimyasal içerikli dezenfektanlar ile sağlayarak güvenli ve temiz koşullarda taşıma hizmeti gerçekleştiren  Evden Eve Nakliyat firması ile bu konu hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Umarım bu salgından en kısa sürede ve az can kaybı yaşayarak, sağlıklı bir şekilde zorlu süreci atlatırız.

Salgında Evden Eve Taşıma Nasıl Yapılır

Salgında Evden Eve Taşıma Nasıl Yapılır

Evden Eve Nakliye Hizmetlerini Ek Önlemler Alarak Yapmak

Koronavirüs salgını, Ocak ayında Çinin Wuhan kentinde ortaya çıktığı söylendi. Bu süreçte Mart ayına kadar Ülkemizde de ciddi şekilde etkisi hissedildi ve buna bağlı olarak birçok önlemler alındındı alınıyor. Birçok şirket farklı sektörlerde iş yapamaz hale geldi. Hizmet verdiğimiz Ankara Evden Eve Nakliye sektörüde etkilendi. Maalesef vatandaşlarımızın kafasının karışmasına neden oldu bu salgın, taşınmalarını erteledi. Ancak biz hizmet vermeye devam ediyoruz, aldığımız önlemler sayesinde bu süreci etkilenmeden geçireceğimize inanıyoruz.

Koronavirüs Salgını sırasında Taşınmanın  güvenli olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Sizler için birkaç önemli detay aktarmak isteriz öncelikle; İyi haber şu ki, bu korkunç Salgın COVID-19 salgını sırasında taşınmak güvenli ancak; güvenli taşınma yapabilmek için etmek için özel önlemler almalısınız. Eğer sıkı  önlemler alınmadan yapılan taşınmalar hem kendimize hem müşterilerimize karşı ciddi sorunlar oluşturabileceğimizin farkındayız. Bu sebeble Ev Eşyası Taşırken alınabilecek tüm önlemleri aldığımızı belirtmek isteriz.

Müşterilerimizin kaygılarını çok iyi anlıyoruz, bizlerde en az siler kadar kaygı duyuyoruz bu süreçte bunu bilmenizi isteriz. Bir evden diğerine gitmenin güvenli olup olmadığını bilmiyorsunuz. Ne yapacağınıza karar vermenize yardımcı olacak şeyler var. İşte bazı önemli faktörler:

 • Nereye taşınıyorsunuz? 
 • Kaç kişi taşınıyor?
 • Ev Eşyalarınızı Kaç Personel Taşıyacak
 • Taşıma Yapacak Personelde semptom (Belirti) Gösteren Biri Ya Da Birileri var Mı ?
 • Konutunuz Sosyal Mesafeyi Uygulayabileceğiniz Kadar Geniş Mi?
Salgında Evden Eve Taşıma Nasıl Yapılır?

Salgında Evden Eve Taşıma Nasıl Yapılır?

 

Evinizi Taşıyacak Şirkete Sormanız Gereken 

Taşınmadan önce, birkaç şeyi gözden geçirip firmaya sormanız gereken bazı sorularınızı hazırlamanız gerekebilir. Bu soruların cevapları sizi psikolojik olarak da rahatlatacaktır. Nakliye Firmaları da bu sorulara verecek cevapları sizler için öncelik olmasını isteriz. Lafta mı önlemler alıyorlar yoksa gerçekten mi? Bu vereceği cevaplardan anlamanız mümkün olacaktır. Aynı şekilde Evden Eve Nakliyat hizmetlerini yapacak olan şirkette müşterilerine bazı sorular sormalıdırlar.

 • Siz veya taşıma yapacak birinde  COVID-19’a maruz kaldı mı?
 • Virüs için güvenlik önlemleri için neler yapacaksınız.
 • Evimdeyken ve eşyalarımı taşırken maske ve eldiven giyecek misiniz?
 • Bu salgınla başa çıkmak için güvenlik yönergelerini izlediniz mi?
 • Araçlarınız gerekli dezenfekte ürünleri ile yıkandı mı?
 • Maske, Eldiven ve Galoş malzemelerini kendiniz mi getiriyorsunuz müşteriden mi istiyorsunuz?

Müşteri Tarafında Önlemler

Eşyalarınızı Dezenfekte Edin

Eşyalarınızı güvende ve sterilize etmek, COVID-19’u aşmak ve hastalanmamak için önemli bir adımdır. Özel eşyalarınızı dezenfekte edilmiş kapalı kutularda muhafaza etmelisiniz.  Evinize bir şey getirmeden önce her şey temizlenmeli ve dezenfekte edilmelisiniz. Eşyalarınızı dışarıda bırakıp evinize getirmeden önce dezenfekte edebilirsiniz. Bu kurallar bu salgın sürecinde hayati önem taşımaktadır. Şunu asla unutmamak gerekir; Koronavirus Salgını nedeniyle, dikkate almanız gereken birçok şey var. Unutmayınız bu hastalığı daha öğreniyoruz ve tüm cevaplara sahip değiliz maalesef. Bu hassas zamanda Ev Eşyası Taşıma işlemlerinde kurallara uymak virüsün yayılmasını engeleyeceği gibi başka insanların da durduk yerde bu virüse bulaşmasına engel olacaktır. Kurallara uymayan Firmalar ile kesinlikle çalışmamanızı tavsiye ederiz. İnsan hayatının önemini kavramamış kişilerin ne size ne devlete faydası olmacaktır. Sözleşme olmadan Nakliye yaptırmayın, hayatınızı riske atacak şirketlerden uzak durunuz. Adı üstünde salgın, bunu önlemenin yolu kurallara uymaktan geçer.

 

 

 

 

2.251 kez okundu
blank
Ankara Ev Taşıma

124 kez okundu