Ankara Nakliyat

Ankara Nakliyat

Ankara Nakliyat Hizmetleri

Kazanılan güven, güvenilir ve yüksek kaliteli hizmet sunumuyla, Ankara Nakliyat şirketi olarak yıllardır oluşturduğumuz müşteri memnuniyetiyle gurur duyuyoruz.

Ankara Nakliyat ihtiyaçlarınız bizim görevimizdir. Uzmanlık ekibimizle ve tüm kurumsal yeniden yerleştirme endüstrisinin güvenilir temsilcilerinden en kaliteli hizmeti sunmak ve sizleri memnun etmek temel amacımızdır.  İster ofisini ister evinizi taşımak isteyin Türkiye’nin her yerine en güvenilir şekilde Ankara Nakliyat Evden Eve hizmetleri sunmaktayız.

Ankara Nakliyat

Ankara Nakliyat

Asansörlü Ankara Nakliyat Hizmetleri

 • Herhangi bir Asansörlü Ankara Nakliyat Hizmetleri ihtiyacı için bizi işe aldığınızda, güvene dayalı sağlam ortaklıklar kurarız. Katı hizmet sunumuyla ilişkiyi geliştirmeye olan bağlılığınızı kazandık. Bizimle ilişkiniz müşteri-firma ilişkisi değil aile üzerine inşa edilmiştir. Karşılıklı başarılarımız ve işbirliğimiz kritik öneme sahiptir.
 • Şirketiniz ister orta, ister bölgesel ister çok uluslu olsun, size hizmet sunmak için bize güvenebilirsiniz. Ekibinizi lokasyondan lokasyona götürmek için ekibinizin kusursuz bir parçası haline geliyoruz.
 • Sınıfının en iyisi olan Profesyonel takımımız ile uyum sağlama konusundaki itibarımız sektörde iyi bilinir. Yüksek düzeyde tuttukları müşteri hizmetleri standartları, hareket halindeki herhangi bir çalışan için her taşınma işini yönlendirir.

Evinizi taşımaya karar verdiğinizde, ister Ankara içinde ister Türkiye içinde herhangi bir yere, kişisel eşyalarınız bizim için de önemlidir. Güveninizi kazandık; biz sorumluyuz. Size ve yıllardır kazandığımız itibarımıza karşı sorumluyuz. Evden eve taşınma ile ilişkili stresi Ankara Nakliye hizmetleri ile en aza indirmeye yardımcı oluyoruz.

Ankara Nakliyat Firmaları

 • Yıllardır deneyimli ekibimizle, profesyonel evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz.
 • Profesyonel sürücüler ağımız sadece kiralayabileceğimiz en iyi sınıfı içerir. Ekip arkadaşlarımız yıllardır bizimle birlikte çalışıyor. Çevreden günlük çalışan elemanlarla çalışmıyoruz.
 • Ankara Nakliyat Firmaları ile zamanında teslimat yapıyoruz! Kimse mobilyalarının nerede olduğunu merak etmek istemiyor, bu yüzden ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamak için her adımda sizinle iletişim halinde kalıyoruz.
 • Yer değişiminizle ilgili tüm ayrıntıları yöneten bir müşteri hizmetleri temsilcisi size veriyoruz. Kişisel yer değiştirmeyle ilgili sorularla günün veya gecenin herhangi bir saatinde onlara ulaşabilirsiniz.
 • Ankara Nakliyat Firmaları ile rekabetçi oranlar sunuyoruz, fakat en çok sunduğumuz şey, bu sektörde mesleğini icra eden yüksek kaliteli minibüs operatörleri ile bu işin uzunluğudur. Ekibimizdeki herkesin hareketine dokunan, yılların tecrübesi ve eğitimi ile kalifiye elemanlardır. Bizimle çalışmak için deneyimsiz bireyleri işe almıyoruz.

Ankara Nakliyat Hizmetleri 2020

 • Türkiye içerisinde herhangi bir yere taşınacaksınız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Bir şirketin çalışanıysanız, size yardımcı olmak için şirketinizle çalışabiliriz.
 • Eğer bir ofis taşıyorsanız, iş kayıtları ve bilgisayar gibi önemli parçaları güvenle taşırız.

Ankara Nakliyat İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

Uzun zamandır bulunduğunuz yerinizi değiştirmeyi düşündüğünüzde ve profesyonel bir Ankara Nakliyat Şirketi servisine ihtiyaç duyduğunuzda, hiçbir yerde bulamayacağınız şekilde birinci sınıf hizmetlerimize güvenebilirsiniz. Nakliyat, müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmemize yardımcı olan yenilikçi ve uygun maliyetli taşıma ve yeniden yerleştirme çözümleri sunan Ankara merkezli taşımacılık şirketidir! Ekip üyelerimiz kendi alanlarında uzman kişilerdir ve müşterilerimiz tarafından takdir edilen müthiş müşteri deneyimleri sunmayı amaçlamaktadır. Sonuç olarak, mevcut müşterilerimiz her yıl bize birkaç yeni tavsiyede bulunuyor. Seyahatiniz ve eşya hareketleriniz de dahil olmak üzere, ulaşım sırasında değerli eşyalarınızın güvenliği ile ilgili endişelerinizi açıkça ortaya koyabileceğiniz birkaç şey vardır.

Ankara Nakliyat Kalite Politikası

 • Tüm müşterilerimize yüksek kaliteli taşıma ve yeniden yerleştirme hizmetleri sunmak
 • Rekabetçi bir fiyatla hizmet vermek
 • Her zaman zamanında mal ve hizmet sunmak
 • Ankara Nakliyat ile müşterinin beklentilerini aşmak
 • Yukarıdakilerin sürekli iyileştirilmesi
 • Hizmetlerimizi ve Kalite Yönetim Sistemimizi, uygulanabilir gereklilikleri yerine getirme taahhüdü ile sürekli iyileştirmek.
Ankara Nakliyat Hizmetleri

Ankara Nakliyat Hizmetleri

Ankara Nakliyat Kalite Hedefleri

 • Sertifikalı tedarikçiler ve ortaklardan en yüksek kaliteli malzeme ve hizmetleri kullanmak.
 • Periyodik olarak personeli eğitin ve yeteneklerini yükseltmek
 • En yüksek kaliteyi elde etmek için tedarikçileri ve ortakları izlemek ve meşgul etmek
 • İsrafı ve genel giderleri azaltmak
 • En son endüstri gelişmelerini takip etmek ve yenilikler getirmek
 • Tüm süreçleri sürekli izleme ve gözden geçirme.

Ev değişiminin ya da ofisin bir süredir değişmesinin bir parçasıyız. Yakın bir zamanda, uzak bir şehire veya Ankara içinde bir yere gitmeniz gerekebilir. Bunu tek başınıza yapamazsınız. Bununla birlikte, bir durumun ortaya çıkması durumunda en iyi paketleyicilere ve taşıyıcılara ihtiyacınız olacaktır. Herhangi bir satıcı ile el sıkışmadan önce aramanız gereken mutlaka sahip olmanız gerekenler listesi.

ANKARA NAKLİYAT PROFESYONELLİK

Fikirler, püf noktaları ve sorunsuz nakliye için bir burun, tecrübeli herhangi bir paketçi ve taşıyıcıların sahip olacağı özelliklerdir. Profesyonel olarak eğitilmiş personel ve paketleme uzmanlarından oluşan bir ekip aracılığıyla teslim edilen bu şirketler, öne çıkacak profesyonel bir çalışma modelini takip ediyor. Onları ortaya çıkarmanız çok kolay.

ANKARA NAKLİYATLA KALİTELİ AMBALAJ

Çevre dostu ambalaj malzemeleri, dikkatli paketleme ve emtialarınızın dikkatli kullanımı, bir tedarikçinin en iyi kalite uygulamalarını andırmaktadır. Ne olursa olsun, bu herhangi bir maliyette taviz verilemez, bir müşteriye gerçek anlamda bağlı olduğu bir görgü kurallarıdır. Onları kontrol ettiğinizden emin olun.

EN İYİ ULAŞTIRMA HİZMETLERİ

Güvenli paketleme sadece ilk adımdır. Paketleme işlemi bittikten sonra mallarınızın durumu söz konusu olduğunda teslimat sonrası önemlidir. En iyi ambalajcılar ve taşıyıcılar, her tür malzemeyi güvenli bir şekilde taşımak için özelleştirilmiş araçlara sahiptir. En iyi şirketler, hızlı, hızlı ve dakik olmanın yanı sıra güvenlik ve kırılmadan tasarruf etmeyi sağlar. Teslimat sürelerini ve harcamalarını kısaltmak için ulaşım yollarını da optimize ederler.

ZAMANINDA TESLİMAT

Vakit nakittir. Özel paketleyiciler ve nakliyeciler, eşyalarınızı zamanında teslim etme konusunda özeldir. Gecikme yok, mazeret yok, eksik iş yok. Malları teslim almaları için yedekler hazırlarlar.

PAKETİNİ AÇMAK VE YENİDEN DÜZENLEMEK

Mallarınızın aldıkları yolculuk ve sonunda durumları, teslim edildiği zaman kadar çok önemlidir. Ambalajsız malların taşınması ve nakliyesi de önemlidir. En iyi paketleyiciler ve taşıyıcılar, evinizin veya ofisinizin deformasyon olmadan yeniden düzenlenmesi için nesnelerin düzgün bir şekilde değişmesini garanti eder. Bu da değişen harcamalarınız için ek bir tasarruf.

SİGORTALI NAKLİYE

Geçiş sırasında olumsuzluklara hazırlıklı olmak hiç de cesur değildir. İyi topraklanmış paketleyiciler ve taşıyıcılar, ele aldıkları her mal için sigorta temin ederler. Basit hak talepleri, en iyi kapsama planları ve belgesiz iş akışları, herhangi bir satıcının işine değer katar. Eşyalarınızı sigorta ettirdiğinizden özellikle emin olun. Senin için çok şey ifade ediyorlar.

DENEYİMLİ ANKARA NAKLİYAT PERSONELİ

Hiçbir şey tecrübenin yaptığı gibi bir şey üretemez. Yıllar süren deneyime sahip olan paketleyiciler ve taşıyıcılar, başka hiçbir şey gibi size fayda sağlama konusunda farklı çalışır. Hareket eden ve değişen her şeyi bilirler, değerli zamanınızı ve paranızı boşa harcayacak hiçbir hata yapmazlar. Veteran şirketleri, olumsuzlukları verimli bir şekilde ele almak için iyi bir deneyime sahiptir ve geçmiş deneyimlerden mümkün olan en iyi şekilde geri adım atmaktadırlar.

İYİ BAĞLI AĞ

İyi bir şirket ağına veya farklı şehirlerde şubelere sahip olmak, tüm süreci daha hızlı sürdürebilir. Şehirler arası dallara sahip paketleyiciler ve taşıyıcılar, daha hızlı boşaltma ve yeniden düzenleme yapabilir.

Ankara Nakliyat hizmet ve müşteri memnuniyeti söz konusu olduğunda çok daha fazla kutuları işaretleyin. Nakliye ve  Taşımacılık, yıllardır Ambalaj ve Taşımacılık sektöründe faaliyet göstermekte olup, çeşitli tip ve ihtiyaçlarda müşterilerine hizmet vermektedir. Uzmanlıkla, sektörün artılarını ve eksilerini biliyoruz. Bugün, dünya çapında hizmet erişimi olan bir premium servis sağlayıcı olarak geliştik. Hizmetlerimiz veya daha fazla detay için bize ulaşın.

Hareketli günlerde, sizin için tüm düzenlemeleri halledeceğimiz için, yapmanız gereken çok az şey var. Bununla birlikte, bize yardımcı olmak için yapabileceğiniz bazı şeyler var. Dairede  yaşıyorsanız, lütfen gün boyu asansör ayırdığınızdan emin olun. Yanınızda taşıyacağınız şeyleri ana sevkiyattan ayrı olarak taşıyın. Pasaport, uçak bileti, vb. özellikle dikkatli olun. Gönderi için olmayan büyük öğeleri tanımlamak için Paketlememe etiketleri verilecektir.

Ankara Nakliyat Paketleme Hizmeti

Paketleme ekibi, onlara tam olarak ne yapmaları gerektiğini gösteren net talimatlara sahip olacak. Bununla birlikte, ayrıntıları ve özel gereksinimleri teyit etmek için bunları evinize göstermeden önce, işe başlamadan önce yararlıdır. Her zaman mürettebatınızla birlikte olmanıza gerek yoktur, ancak lütfen mümkün olduğunca sorulara cevap vermek için elinizde bir kişi olduğundan emin olun. Paketleme tamamlandıktan sonra, geride hiçbir şey kalmadığından emin olmak için lütfen evi kontrol edin.

Her hareket farklı olsa da, hepsi ilk temastan yeni evinizde teslimata kadar ilerlerken benzer bir prosedür izlerler. Bu bölüm kronolojik sırayla prosedürü detaylandırır, böylece ne bekleyeceğinizi ve ne zaman yapacağınızı bilirsiniz.

 • Ön plana ulaşmak için hareket planlarınızı telefonda konuşacağız ve ihtiyacınıza uygun olarak hareketinizi planlamaya başlayacağız.
 • Hareketinizi ayrıntılı olarak tartışmak için deneyimli bir personelimiz sizi evinizde ziyaret edecektir. Ankara Nakliyat sevkiyatın hacmini / ağırlığını doğru bir şekilde değerlendirecek ve sıra dışı ya da hassas öğeler için hangi özel ambalajın gerekli olduğuna karar verecektir.
 • Size, hareketinizi nasıl tamamlamayı planladığımızı açıkça gösteren eksiksiz bir anket raporu ve teklif sunacağız. Bu, tüm gereksinimlerinizi ele aldığımızı ve sağladığımız hizmette herhangi bir belirsizlik fırsatını ortadan kaldırdığımızı onaylar.
 • Teklifimizi kabul ettiğinizi onaylamak için bir Hizmet Siparişi formu doldurmanızı isteyeceğiz. Ayrıca gerekli sigorta ve gümrük formlarını tamamlamanıza yardımcı olacağız.
 • Hareketli günde ambalaj şirketi kısa bir paketleme talimatları ve bir dizi en kaliteli malzeme getirecektir. Tüm mallar en iyi ambalaj malzemelerine sahiptir. Paketlemeden sonra, her şeyi etiketleyip numaralandıracak ve bir paketleme envanteri oluşturacaklar.
 • Vardığınızda, açıklık ve teslimat için net talimatlar ayarlamak için lütfen varış yeri temsilcisiyle görüşün.
 • Son olarak, evinize teslim, boşaltma, ambalaj açma ve mobilya düzenleme ve kullanılmış ambalaj malzemelerinin imha edilmesini ayarlayacağız.

Ankara Nakliyat Kurumsal Felsefemiz: Güvenlik – Bizim  Önceliğimiz

Nakliyat Ankara olarak, işimizin her alanında güvenlik mükemmelliğine öncelik vermeyi hedefliyoruz. Ekibimizin tutkusu, bağlılığı ve katkısı, bizi ulusal başarı aşamasına iten bazı faktörler. Kuruluşumuzun iyi kurumsal yönetişime olan bağlılığı, bizim için gerekli olanın ötesine geçmemizi gerektiren çeşitli faktörleri ortaya koymaktadır. İyi yapmayız, harika oluruz.

 • Müşterilerimizin her birine özel çözümler sunmak için yerel ve ulusal yönetmeliklerin uyumunun ötesine geçiyoruz.
 • Hizmetlerimizi geliştirmek için yönetim ve operasyon sistemlerimizi sürekli ve sistematik olarak geliştiriyoruz
 • Kurumumuz çalışanlarına ve ilgili paydaşlara düzenli olarak eğitim ve bilgi yayma programları sağlıyoruz.
 • Ankara Nakliyat ile acil durum hazırlıklarını ve acil durum yönetimine verdiğimiz yanıtları uyguluyoruz

ANKARA NAKLİYAT EV TAŞIMA HİZMETLERİ

Ev taşımanın özellikle de çocuklar varsa zor bir süreç olduğu herkesçe bilinir.Ve sizin strestenizin yönetiminde size yardımcı olmak için buradayız. Bizi bir sonraki hareketleri için arkadaşlarımıza ve ailemize yönlendiren müşterilerden %96 oranında bir başvuru oranı ile, bize “Ankara Nakliyat” olarak güvenebilirsiniz.

HER BÜYÜKLÜKTEKİ YEREL HAREKETLERİ YÜRÜTMEK İÇİN DONANIMLI BIR ŞİRKET: Ankara Nakliyat

Daireler, tek aileler, yurtlar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli yerel taşıma hizmeti sunuyoruz! Taşıyıcılarımız eşyalarınızı ve evinizi korumak için eğitilmiştir – tüm mobilya parçaları ücretsiz olarak sarılır ve gerdirilir, eşyalarınızın ve evinizin hareketlerinizin sonunda zarar görmemesini sağlar. Evinizi taşımadan önce ambalajlama konusunda stresiniz mi var?  Ankara Evden Eve Nakliyat  ile iletişime geçerek taşınma sürecinizi en kolay şekilde tamamlayabilirsiniz.

Ankara Taşımacılıkla Rahatça Hareket Etmek

Taşıyıcıları kiraladığınızda, işin doğru yapılmasını sağlamak için hazır olmaları önemlidir. Hareket eden uzmanlarımız genellikle çalıştıkları topluluklarda yaşarlar, bu nedenle bölgeye dair bilgi sizi harekete geçirirken avantajımıza dönüştürür. Evden dairelere, apartman dairelerine, şehir evlerine ve yüksek katlı binalara kadar, size kesintisiz bir geçiş sağlamak için tüm hareketli durumlarla ilgili deneyimlerimiz var.

Temiz ve tam stoklanmış, kamyonlarımızı kullanarak taşıyıcılarımız, tüm eşyalarınızı hareket halindeyken maksimum koruma için sarıp paketlerler. Ayrıca ürünler taşınırken olası hasarları sınırlamak için parke zemin rayları, korkuluk ve korkuluk kapakları, kapı söveleri, halı kalkanları ve yatak çantalarının kullanımını da uyguluyoruz.

Profesyonel olarak eğitilmiş hareket takımlarımız, arka plan kontrolünden geçirilerek, öğelerinizin tüm hareketli süreç boyunca güvende olduğundan emin olmanızı sağlar. Ek olarak, tüm takım üyeleri en değerli eşyalarınızı taşırken daha iyi bir mesleki deneyim sağlamak için kalıcı, eğitimli çalışanlardır.

ÖZEL BİR TAŞINMA HİZMETİ Mİ ARIYORSUNUZ? MEYDAN OKUYAN BİR ŞİRKETİZ!

Ankara Nakliyat, benzersiz hareketleri anlayan hareketli bir şirketiz ve yeni ve zorlu yer değiştirmelerin üstesinden gelmek için hizmetlerimizi uyarlama konusunda uzmanız. Taşınmakta olduğunuz konuma bakılmaksızın, herhangi bir yer değiştirme işlemini başarılı yapmak için ne gerektiğini anlıyoruz.

Ankara Nakliyat İçin kendiniz paketleme yapmayı tercih ederseniz aşağıdaki ambalajlama yöntemlerine özen gösterin.

EŞSİZ BİR HAREKET İÇİN EŞYALARINIZI HAZIRLAYIN
 • TV ve stereo gibi tüm elektronik cihazları orijinal kutularında toplamaya çalışın. Aksi takdirde, bu öğeleri korumak için kabarcık sargısını kullanın.
 • Kendi eşyalarınızı ambalajlarken, bir kutuyu daima kapattığınızdan ve bantladığınızdan emin olun. Açık kutuların kullanılması daha zor ve öğeler düşebilir. Açık kutular da daha fazla yer kaplar.
 • Çocukların sağlık kayıtları, pasaportlar, aile kayıtları, sigorta bilgileri ve fotoğraf albümleri – kolayca erişilebilir olmak için önemli ve duygusal belgeleri ayrı olarak paketleyin.
 • Kutularınızı, geldikleri yerde değil, geldikleri yerde etiketlediğinizden emin olun. Örneğin, bodrumdan bir şey gelse, ama oyun odasına girmesini istiyorsanız, kutudaki “oyun odası” etiketini yapıştırın, böylece eşyalarınız istediğiniz yere taşınır.
 • Marketten kullanılmış kutu ile paketlemeyin. Kutunun eşyalarını desteklemek için yeterince güçlü olup olmadığını asla bilemezsiniz ve hamam böceği gibi böcekler kutuyla yeni evinize taşınabilir.
 • Çoğu hayvan kulübesi parçalara ayrılabilir. Ayrıldıklarında taşınmaları çok daha kolaydır.
 • Her zaman yastıklı bir yüzey üzerinde kırılabilir malzemeleri paketleyip açın.
 • Kutulara ambalajlarken asla karıştırıcıları yanlarında tutmayın. Karıştırıcının içindeki yağlama yağı dışarı akacaktır.
 • Kitaplar için sadece küçük kutular kullanın. Çok ağır, çok hızlılar.
ANKARA NAKLİYAT SON DAKİKA AMBALAJ
 • Taşıyıcılarınıza, yeni evinizde ihtiyacınız olabilecek her şeyi kamyonun sonuna doğru yüklemelerini isteyin, böylece ilk yüklenen şey boşalır.
 • Yanınıza aldığınız eşyaları (kablo kutuları, ilaçlar veya başka kişisel eşyalar) yanınıza yerleştirin ve tüm ekip üyelerini paketlememesi için bilgilendirin.
 • Mobilyaları ve diğer eşyaları ayırırken, tüm parçaları ana tabana yapıştırdığınızdan emin olun.
 • Hareketin sabahında bir gardırop kutusu var. Paketleyeceğiniz son şeyler, yatak örtüleri, nevresimler ve uyuduğunuz yastıklar olacaktır. Bu eşyaları gardırop kutusuna koyun, böylece hareketli bir günden sonra çökmeye hazır olduğunuzda kolayca bulunabilirler.

Taşınmayı daha basit hale getirelim.

Gerçekleştirmeye başladığınızda, “Ankara Nakliyat hizmeti veren bir şirkete ihtiyacım var.” Şimdi, şimdiden ülke çapında en çok puan alan şirketlerden birini buldunuz ve hareketinizi kolaylaştırmak için dünyanın en iyi yerini buldunuz. Boyut veya mesafeden bağımsız olarak, Ankara Nakliyat evden eve nakliyatçılar her gün çalışmakta, insanları ve eşyalarını hareket ettirmektedir.

Taşınmanız eşsizdir ve Ankara Nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli hizmetler sunar. Tüm taşınma boyunca danışmanınız ve rehberliğiniz olan Ankara Nakliyat müşteri hizmetleri temsilciniz, sizin için doğru hareket planı geliştirmenize yardımcı olacaktır. 

ANKARA NAKLİYAT ZORLUKLARLA İLGİLİ YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Ankara Nakliyat, sadece paketleyicileri ve nakliyecileri daha fazlasını sunar. Değerli aile üyeleri için değerli eşya ve aile yadigarı ve evcil hayvan taşımacılığı için sandık sağlıyoruz.

GÜVENLE İLGİLİ …

Hareket ettiğinizde endişeli hissetmek alışılmadık bir şey değildir. Ankara Nakliyat ile, size yardımcı olacak deneyimli insanlara sahip olursunuz. Teknolojiyi, szin için daha kolay hale getirmek için getiriyoruz, bu yüzden binlerce aile paketleyicileri ve taşıyıcıları eve götürmek için emanet ettiler. Siz de yapabilirsiniz!

Taşınma, beklenmedik sürprizlerle dolu pahasına dolu stresli bir görev olabilir, ancak hareketiniz tamamlandıktan sonra, hareket eden faturanızda gördüğünüz toplam tutar, size sürpriz olmamalıdır. Hareketli şirket olarak bizi seçmeden önce, çok yetenekli Ankara Nakliyat Danışmanlarımızdan biri, Ankara Nakliyat servisimiz aracılığıyla size uygun fiyatlı bir fiyat teklifi sunacaktır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda, teklifiniz hane halkınızın yerini değiştirme maliyetini ve hareketinizi tamamlamak için vereceğimiz hizmetleri kapsayacaktır.

Ankara Nakliyat, olabildiğince çok sayıda hareket kaynağı sunmak istiyoruz. Stresi, hareketli işlemden çıkarmak ve güvenebileceğiniz kaliteli hizmetle değiştirmek istiyoruz. Paketleme seçeneklerimiz, hareketinize ne kadar katılmak istediğinize karar vermeniz için size fırsat ve esneklik sunar ve planlama ve hazırlamanıza yardımcı olacak kapsamlı paketleme seçenekleri ve hizmetleri sunarız.

Paketleme Seçenekleri

 • Tam Hizmet Paketleme

  – En son endüstri paketleme yöntemlerini ve hareketli malzemeleri kullanarak, uzmanlarımız tüm evinizi ayrıntılı bir şekilde toplayacaktır. Her taşıyıcı, evinizi eşyalarınız için azami profesyonellik ve saygı ile donatmak için eğitilmiştir.

 • Kırılgan Ambalaj

  – Değerli, kırılabilir ya da değersiz olan ürünler için, bunları en üst düzeyde dikkatle paketleyebilmemiz için bize bildirmenizi öneririz. Ankara Nakliyat eşyalarınızı kendimiz gibi ele alırız ve hareketinizin nitelikli vasıflı uzmanların elinde olduğunu bilerek rahatlayabilirsiniz.

 • Kendiniz Paketleme Yapın

  – Eşyalarınızın tümünü kendiniz paketlemeyi tercih ederseniz, hareket etmenizi kolay ve rahat hale getirmek için ihtiyacınız olan tüm hareketli kutuları ve ambalaj malzemelerini temin etmenize yardımcı olabiliriz.

Temel Ev Taşıma Hizmetleri

 • Yükleme  

  – Mobilya ve eşyalarınızı yüklemeden önce, Ankara Nakliyat, her bir ürünün uygun şekilde paketlendiğinden, envanter için listelendiğinden ve taşınmak üzere etiketlendiğinden emin olmak için zaman ayırır. Döşemeli mobilyalarda, kir ve çiziklerden kaynaklanan olası hasarlara karşı korunmak için dayanıklı, parçalar kullanıyoruz. Diğer öğeler için, kaymaya karşı korumak için özel ambalaj kullanıyoruz. Bir kez hazırlanırken, kişisel içeriğiniz yeni yerlerine taşınacakları hareketli kamyonlarımıza sistematik olarak yüklenir.

 • Ulaşım

  – Güvenlik, Ankara Nakliyat için en önemli önceliktir ve hareketli römorklarımızın her biri, havalı korumalı süspansiyon sistemleri içerir. Sürücülerimizin tümü lisanslı ve kaliteli eğitim sertifikasına sahiptir ve eşyalarınızın profesyonel bir şekilde taşınmasını sağlamaya kendini adamıştır.

 • Boşaltma  

  – Ankara Nakliyat teslimattan sonra, her bir parçanın muhasebeleştirilmesini sağlamak için boşaltma işlemi sırasında envanter alırız. Rehberliğiniz ve eğitiminizle, eğitimli taşıyıcılarımız tüm kutularınızı ve mobilyalarınızı her odaya dikkatlice yerleştirecek ve istendiği şekilde yeniden montaj hizmetleri sunacağız.

Ankara Evden Eve Nakliye Nasıl Yapılmalı?

Ankara başkentimiz olması nedeniyle göç alan şehirlerimizden biridir. Özellikle memurlar ve öğrenciler sürekli bir sirkülasyona sebep olurlar. Tayini çıkan memurlar 2-3 seneye bir taşınmak zorunda kalabilir veya üniversitede okuyan öğrenciler çeşitli sebeplerle evlerini değiştirmek zorunda kalabilirler. Bu tarz durumlarda evinizin büyük ya da küçük olması, eşyanın az ya da çok olması fark etmez. Ankara Nakliyat firmamızı arayarak size özel bir fiyat sunabiliriz. Her ne olursa olsun eşyalarınızı büyük bir özveriyle taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz.
Ankara’da nakliye işlemi gerçekleştirirken öncelikle kırılabilecek eşyalar ve kırılması söz konusu olmayan eşyalar ayrılacaktır. Yeterli sayıda ve deneyimli ekip elemanlarımız bunu en kısa sürede yapabilirler. Kırılacak eşyalar özel kırılmaya karşı koruyucu hava kabarcıklı paketlerle sarılarak bazı eşyalar özellikle battaniye tarzı yumuşak örtülere sarılarak güvenlik en üst seviyeye çıkarılmaktadır. Sarıldıktan sonra yine özel kutularımıza konulmakta ve üzerine kırılabilir uyarısı konulmaktadır.

Nakliye Firmamız

Ankara Nakliye firmamız büyük ve küçük taşımacılık için çeşitli boylarda araçlara sahipir.  Araçlarımız içinde bulunan sabitleme sistemi ile ani fren olma durumunda eşyaların hareket etmeleri engellenmektedir. Bu sayede olabilecek kötü durumlara karşı daha güvenli nakliye işlemi yapılmaktadır. Verilen yeni adrese gitmek için yola çıkan aracımız en yakın süre zarfında adresinize ulaşmaktadır.

Deneyimli ve profesyonel elemanlarımız aynı taşınmanın başındaki gibi sonunda da en kısa sürede eşyaları sizin istediğiniz şekilde yerlerine koyacaklardır. Bütün eşyaların taşıma işlemi bittikten sonra montaj işlemi olan eşyaların montajlama yapılarak kullanıma hazır olacak şekilde teslim edilmektedir. Profesyonel bir şekilde verilen hizmetler sonrasında hiçbir problem yaşamadan daha güvenli ve en kısa sürede eşyaların taşıma işlemleri tamamlanmış olmaktadır.

Taşınma işleminizi stres olmaktan çıkarmak için bizim gibi profesyonel bir taşıma firmasıyla çalışmanız en iyisi olacaktır.

Felsefemiz

Ankara Nakliyat ‘ta felsefemiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarının en büyük önem taşıdığı inancına dayanmaktadır ve bu taşınma, keyifli ve unutulmaz bir deneyim olmalıdır. Bunu başarmak için tüm taşıma araçlarımızın eğitimli ve tüm müşterilerimiz için en iyi taşıma hizmetlerini sunmaya tamamen bağlı olduğundan emin oluruz. Sonuç olarak, Ankara Nakliye hizmetleri, yerel hareketlerden uluslararası hareketlere ve aradaki her şeye kadar değişen çeşitli ihtiyaçlara sahip binlerce müşteriyi memnun etti.

Güveninizi kazanma ve size mümkün olan en iyi hareket deneyimini sunma fırsatını memnuniyetle karşılamak isteriz. Bizi arayın ve hareket eden profesyonellerin tüm taşınma ihtiyaçlarınızla ilgilenmesine izin verin. Nakliye personelimiz, en değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde ve zaman diliminiz dahilinde almaları için gereken beceri ve uzmanlığa sahiptir. Taşımanızın sorunsuz olacağını ve yeni evinize hiç vakit kaybetmeden yerleşeceğinizi garanti ediyoruz!

Ankara Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Herkes, beraberinde gelen stresle birlikte taşınma deneyimine aşinadır. Nakliyenin veya taşınmanın stresi, taşınma uzun bir zaman olduğunda daha da belirginleşir, bu nedenle doğru Ankara Nakliye şirketinin seçilmesinin özellikle titiz bir iş olması gerekir. Araştırdığınız taşıma şirketin aşağıda belirtilen tüm kriterleri karşıladığından emin olmak için kendinize zaman ayırmanız önemlidir.

Ankara Nakliyat şirketi, evinizdeki veya iş yerinizdeki her öğenin yeni konumunuza güvenli ve dikkatli bir şekilde taşınmasından sorumlu olmalıdır.

Nakliye Şirketlerinin Yorumlarını Okuyun

Tüm işletmeler ve özellikle de hareketli şirketler hakkında kritik bilgilere rastlamak zor. Bir konut taşıma şirketi seçerken, sadece önceki müşterilerden önemli miktarda çevrimiçi yorum ve derecelendirme biriktirmiş olan şirketlerden seçeceğinizden emin olun. Ayrıca arkadaşlarınızdan, ailenizden ve emlakçılardan başvuru isteyebilirsiniz. Konut hareketiniz için bir şirket seçerken araştırmaya biraz zaman ayırdığınızdan emin olun.

Deneyimli Bir Firma Seçin

Bu, sağduyu gibi gelebilir, ancak bol deneyime sahip bir konut taşıma şirketi seçtiğinizden emin olun. Deneyimli taşıyıcılar, eşyalarınızı uzun mesafeli hareketler sırasında özellikle önemli olan dikkat ve özenle nasıl kullanacaklarını bilirler. Uzun bir sicil kaydı da, iktidarın kalıcılığının göstergesidir, yani söz konusu hareketli şirket, uzun yıllar boyunca yüksek talep gören kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bir konut taşıma şirketi işe alırken bir çok şey için tecrübe sayar, bu yüzden herhangi bir şirkete yerleşmeden önce araştırmanızı yaptığınızdan emin olun.

Gizli Ücret Yok

Tüm yer değiştirme hizmetlerimiz için fiyatlandırma, zamana bağlı olarak her şey dahil.

Taşımanız, mobilyalarınızı ve kırılmaları korumak için ücretsiz dolgu ve streç kaplama içerir. Evinizi kazara hasar ve kargaşaya karşı korumak için zemin rayları ve kapı söve koruyucuları kullanıyoruz.

Bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz!

1.839 kez okundu