Eşya Taşıma Asansörlü

Eşya Taşıma Asansörlü

Eşya Taşıma Asansörlü 

Eşya Taşıma Asansörlü aramanızda Ankara da bu hizmeti verecek çok fazla şirket karşınıza çıkar. Şirketimiz 1980’den beridir Evden Eve Nakliyat hizmetleri veriyor. Yola çıktığımızda küçük bir işletme iken, günümüzde araç filosu olan büyü bir aile Nakliye şirketi olduk. Bu süreçleri öncelikle, işimizi ciddiye almamız ve sizlerin sayesinde olduğunu çok iyi biliyoruz. Sektörde birinciliğe doğru yola çıktığımızı herkes görmekte. Bu süre zarfında, Ankara başta olmak üzere Türkiye geneli Eşya Taşıma Asansörlü hizmetlerini ara vermeden sağlıyoruz.  ve çevresindeki alanlarda önde gelen taşınma şirketi olma konusunda güçlü bir itibar kazandık. Müşterilerimize bir sektörümüzde harika hizmet sunduğumuza inanıyoruz. Şirketimizin tam kalbinde, paranın karşılığını mükemmel bir şekilde vermeyi, minimum hata ile sağlamayı ve asansörlü taşıma işleminin herhangi bir aksaklık olmaksızın yürütülmesini sağlamayı hedefliyoruz. Bununla birlikte, müşterilerimizin bizimle paylaştığı tüm geri bildirimleri  önemsiyor ve takdir ediyoruz. Hizmetimizin bir parçası olarak, tüm müşterilerimizden referans olarak hizmetlerimizi paylaşmalarını istiyoruz.

Eşya Taşıma Asansörlü

Eşya Taşıma Asansörlü

Ankara Eşya Taşıma Asansörlü

Müşterilerimiz bizler için ne demişler:) Biraz da onların dilinden anlatalım kendimizi olur mu?

Eryamandan Haluk Bey; “Eşyalarımın hepsinin zamanında ve zarar görmeden yeni adresime ulaşacağına dair bana güvence verebilen mükemmel Eşya Taşıma Asansörlü ekibi. Çok yardımcı oldular. Akıllı görünüm ve son derece cana yakın tavır içinde oldular hep. Satış ve ofis personelinden taşınma personeline kadar teşekkür ediyorum.

Pursaklardan Orhan Bey; Öncelikle şu ileteyim, adamlar dakik, neşeli ve kibardı:)) Her şeyi hızlı bir şekilde taşıdılar. En küçük detaya kadar herşeyi topladılar. Ben memnun kaldım tüm kalbimle tavsiye ederim. Genel hizmetten gerçekten memnun kaldım. Teşekkür ederim. Sıradan bir yorum değildir, harbiden bir yorumdur.

Batıkentten Feyza Hanım;“İlk telefon görüşmesinden Eşya Taşıma Asansörlü talebim oldu. Bir fiyat teklifi ayarlamak için çok profesyonel, yardımsever davrandılar. Konuştuğum ya da ilgilendiğim her kişi yardımcı oldu ve bizi anladı. Zamanında geldiler, hatta biz hazır olamadık:))

Ankara Eşya Taşıma Asansörlü

Ankara Eşya Taşıma Asansörlü

Eşya Taşıma Asansörlü Paketleme ve Ambalaj

Tüm taşınma ihtiyaçlarınızı sorunsuz ve rahat bir şekilde yerine getirmek için profesyonel olarak eğitilmiş personellerimiz var. Tam paketleme hizmetimiz, kelimenin tam anlamıyla yataktan çıkabileceğiniz ve gerisini bize bırakabileceğiniz anlamına gelir:)) Her eşyayı paketliyor ve ambalajlıyoruz. Tek tek özel kağıtlara cam eşyalar ve porselen dahil, sardıktan sonra her şeyi etiketli kutulara koyuyoruz.  Eşya Taşıma Asansörlü değil sadece hizmetimiz. Şirketimizden tam hizmet için lütfen teklif alınız. Paketlendikten ve sıralandıktan sonra yüklemeye başlarız. Bu işlemi evin durumuna göre, asansörlü ya da insan gücü ile yaparız. Daha büyük evler “paketlenmeli” ve bazen taşınmadan önceki gün kısmen yüklenmelidir. Tüm kendi paketleme malzemelerimizi ve kutuları kullanıyoruz. Her bir öğeyi ayrı ayrı sarıyor ve paketliyoruz. Bizi aradığınızda çağrı ekibimiz, isteklerinize göre çözümler üreteceklerdir.

 

133 kez okundu