Eşya Transferi

Eşya Transferi

Ankara Eşya Transferi

1970 lı yıllarda Ankara da kurulan firmamız uzun yıllardır Evden Eve alanında Eşya Transferi hizmetleri vermektedir. Aile şirketi olduğumuz için hiç değişmeyen kadromuz gün geçtikçe daha da profesyonel hale gelmektedir. Nakliye alanında en önemli detay eşyaların taşınması sırasında verilecek hassasiyettir. Bu hassasiyette ancak tecrübe ile olur. Tecrübe ise bir alanda sürekli çalışmak ile olur. Bu nedenle personel kadro oldukça önemlidir. İşe göre dışarıdan kişi getiren şirketlerin size sağlayacağı fayda ile daimi kadro ile hizmet veren şirketin vereceği hizmet aynı olamaz. Maalesef Evden Eve Nakliyat alanında kurumsal olmayan birçok firma görüntüsünde kişiler vardır. İnternet sitesi kurup reklam veren ancak kendine ait hiçbir şeyi olmamasına rağmen sanki bir şirket gibi sizlerle anlaşma yapabilirler. Sonrasında aldığı için başka bir nakliye şirketine satabilirler. Siz bambaşka birileriyle anlaşma yapmışsınızdır aslında. Bu bilgileri neden veriyoruz? Müşteri; Eşya Transferi hizmetini almadan önce direk Fiyatları sorguladığı için.  Bunu bilen merdiven altı şirketlerler ucuz fiyat gibi reklamlar vererek müşterilerin kendilerini aramalarını sağlamaktadırlar. Sonrasında zaten hizmet vermek ile ilgili bir kaygıları olmuyor maalesef. Zaten işi aldık gerisi önemli değil algısı oluşuyor. Müşteri her zaman haklıdır anlayışı bu tarz kişilerde olmaz. Bu nedenle hakkını vererek hizmet veren taşıma şirketleri ile anlaşmanızı tavsiye ederiz. 

Ankara Eşya Transferi

Ankara Eşya Transferi

Parça Eşya Transferi

Ankara ya da Şehirler Arası işleriniz de Parça olarak da Eşya Transferi hizmetleri sunuyoruz. Her isteğe göre araçlarımız vardır. Küçük kamyonlar, büyük kamyonlar, panel vanlar vs. gibi hizmet türüne göre araçlarımız vardır. Uygun bir nakliye ücretiyle Evden Eve taşınması için ev eşyalarınızı profesyonelce paketlemenize ve taşımanıza yardımcı oluyoruz. Bu nedenle, evinizin eşyaları için nakliye şirketlerine ihtiyacınız olduğunda, tüm eşyaları paketlemenize gerek yok. Bizim gibi kurumsal hizmet veren firmalar bu işlemleri sizler adına yapacaklardır. Birçok müşteri, değişen maliyetlerden tasarruf etmek bazı ev eşyalarını kendileri taşımak ya da paketlemek isteyebilirler. İnanın maliyet açısından çok fazla bir şey değişmeyecektir. Bunun yerine biz size bazı bilgiler verelim maliyeti etkileyen nedenleri. Ev eşyaları için nakliye maliyetinizi etkileyen ana faktörleri listeleyeyim.

Eşya Transferi

Eşya Transferi

Eşya Transferi Fiyatları

Yukarıda belirttiğimiz gibi taşınmasın en can alıcı kısmı Eşya Transferi kısmıdır. Müşteriler de bu alanda uygun maliyetler ile taşınmak ister. İşte Fiyatları etkileyen faktörler neler, bunları sıralayalım.

1. Ev Eşyalarının Sayısı: Burada temel olarak taşımanız gereken hacmi anlamaya çalışıyoruz. Taşıma için daha fazla alana ihtiyaç duydukları için, malların hacmi ve boyutu en önemli olan tek şey ağırlık değildir. Daha fazla eşya, ev eşyalarını taşımak için gereken kamyonu büyütür.

2. Taşıma Aracının Boyutu: Eşya taşıyan kamyonların boyutu büyükçe masraflarda artar. Bu nedenle bizim her zaman dediğimiz gibi eğer ihtiyacınız olmayacak eşyaları bırakırsanız taşınma maliyetleriniz biraz düşebilir. Maalesef bizim insanlarımız bir şeyleri atma konusunda biraz cimri olabiliyorlar:)) Kendi ailemizde de var:)) Yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz. Eğer taşınma için bir Nakliye firması arıyorsanız bizim gibi kurumsal şirketlerden (En az 3 tane) fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 

 

98 kez okundu