Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Evden Eve Nakliyat Şirketleri arasında kurumsallığımızla ön plana çıkıp, çalıştığımız yıllar içerisinde binlerce referans müşteri kazanmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Genellikle çok araştırma yapılacak zamana sahip olamadığımız ama büyük önem arz eden konulardan biriside Evden Eve Nakliyat Şirketleri. Atlantis Trans, değerli müşterilerine sektöründe lider ve tanınan bir marka statüsünde hizmetlerini vermeye yetecek kadar uzun yıllardır varlığını sürdürmektedir. Ulusal ve Uluslararası olarak ev, ofis, parça eşya taşıma ve koruma konusunda yeterli donanıma ve lüks araçlara sahiptir. Yazımızda genel olarak tarafsız bir biçimde firma seçimi yaparken müşterilerimizin hayal kırıklığı ulaşmaması adına neleri gözden geçirmeli değineceğiz. Eğer sizinde taşınmanız gerekiyor ve araştırma yapacak çok vaktiniz yok ise adım adım dikkat edilmesi gerekenleri gözden geçirirseniz pişman olmayacağınızı söyleyebiliriz.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri Tercih Edilirken Dikkat

Evden Eve Nakliyat Şirketleri arasında tercih yaparken en garanti yollardan birisi geleneksel yöntemler diyebiliriz tabi. Eğer bir firmayı tanımak istiyorsanız perdenin arkasında nasıl hareket ediyorlar gözle görmek gerekir. Farklı bir kişinin eşyalarının taşınması sırasında personellerin davranışları, kullanılan ekipmanlar, paketleme teknikleri, taşıma teknikleri ve taşıma işleminin gerçekleştirileceği araçları izlemek gerekir. O kadar vaktimiz olamayacağı için aşağıda sıraladığımız adımları incelerseniz doğru bir adım atmış olacaksınız.

Firma seçimi sırasında;

 • Telefon görüşmesi sırasında personelin ilgisi ve davranışı;
 • Verilen fiyatların bilgilendirmesinin yapılması,
 • Kullanılacak ekipmanların netleştirilmesi,
 • Olumlu ve olumsuz müşteri yorumlarının okunması,
 • Firmanın sorunlara karşı ürettiği çözümlerin hakkaniyetli olup olmadığı,
 • Eşya taşıyan kişilerin firma bünyesinde sigortalı çalışanlar olması,
 • Personellerin psikolojik durumlarının olumlu olması,
 • Kendi araçlarıyla hizmet vermesi ve tonajından fazla yük taşımamış araçlar olması,
 • Araçların periyodik muayenelerinin yapılmış olması, (Trafik denetimine karşı tedbir)
 • Çalışan personelin ve sivil halkın zarar görmesine karşı iş güvenliği tedbirlerinin eksiksiz alındığından emin olunması,
 • Sözleşme maddelerinin tüketiciyi haklarını koruyucu şekilde hazırlanması,
 • Tüm güvenlik tedbirlerinin alınmasına rağmen kırılma, çizilme ve deforme olabilecek eşyaların taşıma sigortası ile güvence altına alınması,
 • Taşıma işlemlerinin gerçekleşeceği saatin netleştirilmesi,
 • Firmanın taşıma işlemi sonrası kendilerine referans olunmasını ne kadar istediğinin incelenmesi,

dikkat edilecek hususları yukarıda ki gibi sıralayabiliriz.

Araç ve Ekipman Seçimi

İşinize en uygun aracın belirlendiğinden emin olmak istiyorsanız eşyalarınızın kapladığı yeri değil kilosunu da hesaba katmalısınız. Tonajından fazla yükleme yapılacak araçlar aerodinamik olarak özelliklerini kaybetmektedirler. Araçların manevra sırasında teknik verilerini kaybetmesi titreşimden eşyaların etkilenmesine hatta kazalara sebebiyet verebilmektedir. Araçlara tecrübeli personeller tarafından zeminde yük doğru dağılacak şekilde yerleştirilmelidir. En ağır kiloya sahip eşyalar araca önce yüklenmeli, zeminin sağ ve sol bölümlerine eşit olarak dağıtılmalıdır. Araç içerisine yüklenen eşyalar birbirine zarar vermemesi adına doğru ekipmanlar tercih edilerek sabitlenmelidir.  Eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecek en önemli tedbir doğru ekipmanlar ile muhafaza altına alınmasıdır. Üşenmeden doğru teknikle taşınan eşyalarda hiçbir sorun yaşanmamakta ve deformasyon oluşmamaktadır.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Firmamızın amacı; müşterilerinin tam memnuniyetini sağlayacak şekilde gerçekleştirmektedir. Hizmet kalitemiz kadar müşterilerimizin bizi tercih edebilmesi için fiyatlarımızı da en uygun seviyede tutmaktayız. Firma analizimizi gerçekleştirdiğimizde müşterilerimizin %70’inin referansla bizlere ulaştığını belirledik. Sizlerin doğru firma arayışınızda bizler de sizin kadar doğru müşteri arayışı içerisindeyiz. Bahsettiğimiz hususlarda müşterilerimizin gönlüne taht kurmayı başarmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bizler hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.evdeneveankaranakliye.com/hakkimizda/ linke tıklayabilirsiniz.

112 kez okundu