Keçiören Nakliyecileri

Keçiören Nakliyecileri

Birçok Keçiören Nakliyecileri fiyat konusunda rekabet etmeye çalışır, ancak hiçbiri hizmet için rekabet edemez. Firmamız hem fiyat hem de kalite konusunda birçok nakliye firmasını geride bırakmaktadır. Biz 22 yıldır nakliye hizmeti veren güvenilir bir aile şirketiyiz.

Keçiören Nakliyecileri ekip üyelerimiz deneyimli, kendilerini işlerine adamış ve sigorta kapsamında olan profesyonel kişilerdir. Mobilyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde paketlemek, yüklemek, nakletmek ve boşaltmak ve süreçte meydana gelebilecek hataları önleyecek şekilde eğitim almışlardır.

Teknisyenler, kişisel eşyaların kullanımı konusunda detaylara ve gayretlere dikkat çekiyorlar. Talep üzerine ek görevler gerçekleştirmek için araçlar ve teknik bilgi ile donatılmıştır. Keçiören Nakliyecileri profesyonelleri talimatlarınızı hem teslimatta hem de teslimat adresinde izleyecek ve evdeki taşıma hizmetini ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde uyarlayacaktır.

Hepsi bir arada evden eve taşıma çözümleri

Pek çok Keçiören Nakliyecileri ev taşıma sürecinin her yönünü kapsamaz. Firmamız isteğinize göre tam paketleme hizmeti sunmaktadır. Mobilyalarınızı söküp yeni evinizde yeniden birleştiririz. Bizim dışımızda fazladan birini aramanız gerekmez.

İstenirse, yükünüz teslimat yerine taşınmadan önce bir hafta veya daha uzun bir süre için güvenli bir depolama tesisine yerleştirilebilir. Yeni adresinizdeki profesyoneller, eşyalarınızı sadece boşaltmayacak, ancak talimatlarınıza göre bunları yerleştirecektir. Sökülen mobilyalar istek üzerine birleştirilecektir.

Ofis Taşımacılığı Keçiören Nakliyecileri Hizmetleri

 Keçiören Nakliyecileri nakliye danışmanınız, işinizdeki kesintileri en aza indirecek bir taşınma planı hazırlamanıza yardımcı olacaktır; bu, farklı bölümleri belirli bir süre içinde ayrı ayrı taşımak veya size komple paketleme ve ambalajlama hizmetleri sunmak anlamına gelir.

Ofis taşıma hizmetlerimiz şunları içerir:

  • Eşya demontajı ve yeniden montajı
  • Ofis malzemeleri paketleme ve açma
  • Elektronik parçaların ayrılması ve yeniden bağlanması
  • Ofis mobilyası, sanat eserleri ve diğer dekorasyonların taşınması

Güvenli Taşıma ve Depolama

Ofis taşınması genellikle hassas ekipmanların ve hassas belgelerin taşınmasını içerir. Profesyonel ofis taşıyıcılarımız, güvenli ulaşım için ekipman ve belgeleri güvenceye almak için sizinle birlikte çalışacaktır. Yeni alanınızı oluştururken bu öğeleri güvenli bir tesiste depolamanız gerektiğinde, Keçiören Nakliyecileri firmamız size kısa vadeli ve uzun süreli depolama olanağı sunar.

 

blank

Ticari Nakliye İpuçları

Çok sayıda ofis nakliyesi yaptık ve taşınmanızı daha hızlı ve kolay hale getirebilecek birkaç ipucu öğrendik:

  • Yapılacaklar listesi için bir kontrol listesi yapın ve bunları çalışanlarınıza gönderin: liste, taşınması gerekenlere ilişkin talimatlar içermeli ve eğer çalışanlar biraz paketleme yapıyorsa, ambalajlama ve kutularını etiketleme ile ilgili talimatlar içermelidir.
  • Bir hayır kurumu veya çalışanlarına gereksiz mobilya veya elektronik eşyaları dağıtın; yeni tesisinizde daha az hareket edecek ve daha fazla alana sahip olacaksınız.
  • Her çalışma istasyonu için kabloların ve diğer parçaların paketlendiğinden (tercihen fermuarlı torbalarda) ve etiketlendiğinden ve yeni konumunuzda kolay kurulum için bilgisayarlarla birlikte taşındığından emin olun. Mümkünse, çalışanlarınızın çoğunu taşımadan önce ağınızın kurulduğundan ve yeni alanınızda çalıştığından emin olun.

84 kez okundu
blank
Evden Eve Ankara

88 kez okundu