Ostim Nakliye Firmaları

Ostim Nakliye Firmaları

Ankara merkezli kurulan şirketimiz; Ostim Nakliye Firmaları arasında özel fiyat avantajları ve güvenli taşıma metotları ile hizmet vermektedir. Ostim bölgesinde İş Yeri Nakliyesi yapan firmamızın aynı zamanda diğer hizmetleri de; Evden Eve Nakliye, Ofis Nakliye ve Parça Eşya Nakliyesi gibi hizmetlerinde müşterilerini tam anlamıyla memnun etmektedir. Güler yüzlü ve çalışkan ekibimiz eşyalarınıza daima hassas olarak paketleme ve ambalajlama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Taşınması gereken yerden ve taşınacak yere eşyalarınız kırılmadan ve çizilmeden taşınabilmesi için dikkatli olunması gerekir. Ayrıca kapılardan geçmesi mümkün olmayan ve geniş bir alan kaplayan mobilyalarınız ya da metal eşyalarınız söküm işlemi gerçekleştirilerek taşınmaktadır. Asansörlü taşımacılık ile uygun olan ortamlarda müşterilerine daha kaliteli hizmetlerimiz de söz konusudur.

Ankara Ostim Nakliye Firmaları

Eşyalarınıza özel ilgi ve alaka istiyorsanız hem de güvenli olarak kısa sürede taşınmak istiyorsanız şirketimiz ile tanışın. Ekibimiz ve hizmet standartlarımız hafızalarınızda nakliyat alanında yer edebilmek için oluşturulmuştur. Herhangi bir gecikme yaşanmaması adına nakliye tecrübe ve bilgi istemektedir. Ostim Nakliye Firmaları  içinde kurumsallığımız ile ön plana çıkan firmamıza her zaman ulaşabilirsiniz.  Öncelikle ekibimizde yapılacak işe göre görevlendirme yapılmaktadır. Bir işin bitmesi için diğer bir iş beklenilmeden herkes kendi görevlerini yerine getirerek düzenli bir metot ile çalışılmaktadır. Bu sayede hem işler zamanında yetişmekte hem de müşterilerimizin memnuniyeti artmaktadır. Kaliteli hizmetleri uygun fiyata bulmak oldukça zorlaştı. Ancak firmamız daima sektöründe en uygun fiyatları sunarak insan kazanma politikasıyla çalışma hayatına devam etmektedir.

Nakliye Hizmeti Alacaklar Dikkat

  • Özel istek ve taleplerinizi öncelikle kısa olarak yazılı hale getirin.
  • Anlaşmanın başında tereddütleriniz varsa giderilmiş olması gerekir.
  • Çalışmak istediğiniz firma ile yapılan yorumları okuyun.
  • Eşyalarınızın güvenli için alınacak önlemlerden emin olun.
  • Çalışan personellerin firma bünyesinde sigortalı olup olmadıklarını sorun.
  • En kötü senaryo için taşıma sigortasını anlaşmanıza ekletin.

Bazen ufak detayları atlayıp yada görmezden gelip işleri kısa sürede tamamlamak için görmezden gelebiliriz. Ancak bu risk bazı durumlarda alınması çok yanlıştır özellikle de taşımacılıkta. Bilgisiz ve deneyimsiz personeller, müşteri memnuniyetine önem vermeyen kişi ve kurumlar çoğunlukla hüsran yaşatmaktadır. Atlantis Trans olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun ya da nereye giderseniz gidin güvenli taşımacılık için tüm ekibimizle yanınızdayız.

Ostim Nakliye Firmaları

Ostim Nakliye Firmaları

Ofis Eşyası Taşıma

Eşyalarınızın taşınma sonrasında zarar görmesi ya da kullanılmaz hale gelmesi aldığınız hizmetin ne kadar yüksek maliyetle oluştuğunu göstermektedir. Hem zamandan hem de paradan kaybınız oluşur. Yüksek hizmet kalitesi ile hizmet veren Atlantis Trans olarak hizmetlerimizi memnun olacağınız koşullar için düzenlemekteyiz. Ofis taşımacılığı konusunda uzun yıllardır deneyim kazandık.

Temiz Nakliye Ekipmanları

Nakliye işlemlerinde kullanılacak ekipmanların temizliğinin öncesinde yapılması gerekir. Eşyalarınızın kirlenmesi ve zarar görmesi temizliği yapılmayan nakliye ekipmanlarının kullanılmaması gerekir. En başta bu detayı konuşmanız ve teyit ettirmeniz sizin için avantaj sağlayacaktır. Eşyaya uygun ekipmanın seçilmesi de gereklidir.

Personel Kalitesi

Firma personellerinin ilgi ve alakası firmanın kimliğini oluşturduğu için firmasını sahiplenmeyen personeller eşyalarınıza da önem vermeyecektir. Sadece lafta ve anlaşma sırasında değil işlemler sırasında da taahhüt ettikleri hizmet kalitesini oluşturmak gereklidir. Bünyemizde bulunan her personelimiz tüm sorularınıza yüksek ilgi ve alakayla yanıt verip özel isteklerinizi eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Ostim Nakliye Fiyatları

Ostim Nakliye Fiyatları gidilecek mesafe, taşınacak eşya ve yapının fiziki durumuna göre değişiklik gösterebilir. Firmamız Ostim Nakliyat Fiyatı anlamında en uygun fiyatları oluşturmak adına çalışmaktadır. Sizlerde taşınacak eşyaların görsellerini whatsapp hattından bize ileterek ön fiyat bilgisi alabilirsiniz. Hiçbir zaman müşterilerimizi kırmayıp kazanmak adına ilerlediğimizi bildirmek isteriz.

139 kez okundu