Şehirler Arası Nakliyeci

Şehirler Arası Nakliyeci

40 Yıla yakın dev tecrübemizde ev taşıma, taşınma gibi süreçlerin sizler için ne kadar stresli ve yorucu olduğunu gördük. Şehirler Arası Nakliyeci arayan müşterilerimizin uzun yıllardır yükünü hafifletiyoruz. Eşya ve mobilyalarınızı bize özel paketleme ve ambalajlama yöntemleriyle muhafaza edip eski adresinizden yeni adresinize güven içinde taşıyoruz. Atlantis Trans Nakliyat olarak bizim için en önemlisi siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve dostluğunu kazanmak.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çalıştığımız kişi ve kurumların bir çoğu acı ve tatlı deneyimlere sahip. Bu nedenle varlığını devam ettirmeyen ya da ilk kez taşınma hizmeti almak isteyen müşterilerimiz oldukça kararsız olabilmektedir. Kaliteli hizmet vererek büyüyen işletmemizin aynı doğrultuda hizmetlerini gerçekleştirerek daha geniş mobil ekiplere sahip olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle hizmetlerimizi tamamen kurallara uygun ve müşteri memnuniyetine yönelik gerçekleştiriyoruz. Firma araştırması yaparken genel olarak size vereceğimiz tüyolar ile en doğru seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Şehirler arası Nakliyat Firmaları içinde şirketimiz kurumsallığı ile ön plana örnek firmadır.

Tecrübeli Bir Firmayla Çalışmak

Şehirler Arası Nakliyeciler, Evden Eve Taşıma işini çok iyi derece bilmeleri gerekir. İşini iyi bilmeyen insanlar sizin için çok değerli olan eşyalarınıza sizlerle aynı özeni göstermeyecek, işinizi kolaylaştırmak yerine zorlaştıracaktır. Bu nedenle öncelikle psikolojik durumu olumlu yönde insanlarla çalışmanızı tavsiye ederiz. Sizleri kırmadan sorularınıza yanıt veren bir ekip hem işini severek gerçekleştiriyordur hem de yaptığı işin arkasındadır.  Asla ama asla sigortasız çalışanlar ile hizmet veren ve kaza sigortası yapmayan firmalar ile çalışmamanızı tavsiye ederiz.

Eşyalarınızın Taşınacağı Araç

Eşyalarınız bir koca kamyonu dolduracak kadar çok ya da yalnızca birkaç koliden oluşuyor olabilir. Muhtemelen bu farklı eşya miktarı için aynı parayı ödemek ya d aynı zamanı ayırmak istemezsiniz. Eşyalarınızın bir nakliye kamyonunu doldurmayacağı gibi durumlarda Atlas Trans Nakliyat olarak sizlere Kargo Parsiyel Taşıma imkanını sunuyoruz. Hem paranızdan hem de zamanınızdan tasarruf etmeniz ve memnun olmanız bizim için çok önemli.

Eşyalarınızın Taşınacağı Yöntem

Evinizin ya da iş yerinizin yüksek katlarda olması, binanızda eşyalarınızın geçmesi için yeterli yer olmadığını düşünmeniz taşınmak için gözünüzü korkutuyor olabilir.  Yenilikçi ve çözüm odaklı firmamız bu gibi sorunları da sizler için ortadan kaldırıyor. Asansörlü Taşıma sayesinde eski adresinizin balkonlarından alınan eşyalar yeni adreslerinize de aynı yöntemle taşınabiliyor.

Atlantis Trans Nakliyat Olarak Size Ne Gibi Hizmetler Veriyoruz?

⦁ Eşyalarınızın paketleme ve ambalajlanması,
⦁ Evden eve nakliyat,
⦁ Farklı şehirler arası nakliyat,
⦁ Uluslar arası nakliyat,
⦁ Kargo parsiyel taşıma,
⦁ Sigortalı taşıma,
⦁ Asansörlü taşıma gibi bir çok hizmeti deneyimli ve güler yüzlü personelimiz, geniş araç filomuz ve yenilikçi çalışma sistemimizle sağlıyoruz.

Daha fazlası için bizden bilgi almak ve tecrübelerimizden yararlanmak için 0537 434 99 80 numaralı 7/24 açık çağrı merkezimizi tuşlayabilir ya da https://www.evdeneveankaranakliye.com/iletisim/ linkinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Taşınma işinizde içinize kuşku doğuran ya da sormaktan tereddüt ettiğiniz her türlü soruyu rahatlıkla sorabilir en özgün çözümler oluşturacak cevapları alabilirsiniz. Kurumsal alt yapımızın işleyişimize katkı sağladığı tartışılamaz bir gerçek. Fakat ahlak ve saygı kurallarına bağlı ekibimiz sizler için en uygun iletişim dilini kullanmaktadır. Evinizi taşımamız neticesinde tek hedefimiz bizlere ilerleyen dönemlerde eşiniz, dostunuz, akrabanız taşındığında firmamızı önermenizdir.

154 kez okundu
blank
Eşya Transferi

68 kez okundu