Sigortalı Nakliyat Firmaları

Sigortalı Nakliyat Firmaları

Sigortalı Nakliyat Firmaları Ankara

Evden Eve de en önemli detay güvendir. Güveni sağlayan firmadır. Sigortalı Nakliyat Firmaları da bu güveni yaptıkları sözleşmeler ile sağlamalı. Güven iyi iki insanın bir araya gelmesi ile olmaz. (Bu sektör için) Verilen sözler, konuşulan iyi sözler yine olmalı. Ama bu anlaşmalar kağıda dökülmeli. Evden Eve Nakliyat için bir firma ile anlaştınız. Firma ile çok iyi anlaştınız. Eşyalarımı sigortalı taşınıyorsunuz değil mi diye sordunuz, tabii  efendim ne demek yanıtını aldınız. Ama sorgulamadınız, herhangi bir belge istemediniz. Resmiyete dökülmüş hiç bir belge yok elinizde. Eşyalarınızı taşımaya başladılar, kamyona yüklediler. Yolda giderken kamyon kaza yaptı. İçinde bulunan eşyalarınız zarar gördü. İçiniz rahat, nasıl olsa evimizi güvenilir Sigortalı Nakliyat Firmaları ile taşıtıyorum diye içinizden geçirdiniz. Gerçek çok farklı ancak. Belki firma bilerek, belki unuttuğu için yapmadı sigortanızı. Eşyalarınızın sigortalı taşınmadığını öğrendiniz. Tepkiniz ne olur? Onca çaba uğraş bu iş güç arasında nasıl olacak? Yeni ev boş kaldı, hemen eşya almak için yeterli bütçeniz yok. İşte bu olmayacakmış gibi davranma işini bırakmak gerekir. Bazı riskli sektörler vardır. Bunların için Nakliye yani Evden Eve Taşıma sektörü gelir. Bu konuda en fazla ihtiyaç duyulacak durum garantidir. Yani eşyalarınızın sağlam bir şekilde yeni adrese ulaşması. Bunu teminat ile resmiye dökmek çok önemlidir.

Sigortalı Nakliyat Firmaları

Sigortalı Nakliyat Firmaları

Sigorta Nedir? Taşınma Da Ne İşe Yarar?

Nasıl evinizi, arabanızı sigortalı yapıyorsanız taşınma sırasında da eşyalarınızı sigortalayabilirsiniz. Tercihleriniz Sigortalı Nakliyat Firmaları olmalı. Sigortanın da kendi içinde birçok detayı vardır. Size verilen evrakta nelerin nasıl kapsadığını detaylıca okuyun ve aklınıza bir sual kalırsa şirket ile görüşün. Hangi durumlarda sigorta devreye girer bunu çok açık bir şekilde anlamanız gerekir. Taşınma sırasında ne gibi aksaklıklar olursa sigorta zararlarınızı karşılar? Bu bilgiyi mutlaka açık ve net olarak öğrenin. Ankara da bulunan şirketimizi ister ziyaret edin ister çağrı merkezimizi arayın bu detayları çok net size anlatalım. Müşteri tabiri cayizse uyanık olmalı. Aman bu kağıdı şimdi kim okuyacak demememli. Üşengeçlik sizi mağdur edebilir. Bu vesile ile merdiven altı çürük Nakliye Firmalarınıda çöpe atmış olacaksınız. Sektör kaliteli iş yapanların elinde olacak. Siz sormadan yapılan sigorta belgesi elinize ulaşacaktır. Siz karşınızdakini kişinin ne kadar iyi olacağını düşünsenizde belgeli iş yapmayı tercih edin. Şirketler kurumsaldır ama kişiler bağlı iş yapılmak zorunluluğu vardır. İlerleyen dönemlerde belki farklı süreçler devreye girer kimse mağdur olmaz. Ancak bu şartlarda elinize belge ulaşmadan evimi sigortalı taşıtıyorum demeyin. İçeriğini mutlaka okuyunuz.

Ankara Sigortalı Nakliyat Firmaları

Ankara Sigortalı Nakliyat Firmaları

Ankara Sigortalı Nakliye Firmaları

Ankara da faliyet gösteren şirketimiz Nakliye alanında uzamanlaşmış bir kadroya sahiptir. 50 Yıla yakındır aile şirketi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Sigortalı Nakliyat Firmaları arasında türkiye genelinde ilk 10 da olduğumuzu ayrıca belirtmek isteriz. Bu verileri kendimiz değil, yıllarca edindiğimiz müşteri çevremizden alıyoruz. Yılda tonlarca eşya taşıyoruz. Binlerce km yol yapıyoruz. Çok şükür ciddi bir sorun yaşamıyoruz. Aldığımızı ücreti hak etmeye çaba harcıyoruz. Gayemiz mutlu müşteri. Müşteri mutlu olunca zaten şirketimiz para kazanıyor. En iyi referans hala günümüzde oldukça güçlü. Kulaktan kulağa önerme, tavsiye bizi yıllardır ayakta tutuyor. İnternet alanında da evden eve sektörü için maddi manevi yatırım yapıyoruz. Bunların karşılığı olarak bize gelen müşterilerimizin de evlerini sorunsuz taşımaya gayret ediyoruz.

Sigorta Kapsama Alanları

Öncelikle aşağıda vereceğimiz başlıkların yaşanmamasını temenni ederiz. Ev eşyası taşımakta taşıtmakta zor bir iştir.

  • Kazalar
  • Hırsızlık
  • Yükleme-boşaltma hasarları
  • Doğal afetler

Nakliyat  Sigortası, ev eşyasının, onu taşımaya uygun karayolu, taşıma kamyonlarıyla eski adresinden yeni adresine taşıma esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıpları poliçede belirlenmiş Nakliyat Sigortası Genel Şartlar ve Özel Şartlar kapsamında güvence altına alan sigorta türüdür. Sigortalı Nakliyat Firmaları bu hususlara göre hizmet vermek zorundalardır.

 

128 kez okundu
blank
Uygun Nakliyat

300 kez okundu