Ümitköy Nakliyat

Ümitköy Nakliyat

Ümitköy Nakliyat Firmaları

Ümitköy Nakliyat Firmaları aramasında dikkat edilecek en önemli husus kurumsal mı değil mi? Sorunsuz bir nakliyenin en önemli ayağı işini iyi yapan bir firma ile anlaşmak olmalıdır. Şirketimiz hizmetleri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz, önce yapacaklarımızı anlatalım sonra vereceğimiz fiyatı siz değerlendirin olur mu? Evden Eve Nakliyat süreçlerinin tamamını anlatmak için bizi arayabilirsiniz.

Ümitköy Nakliyat Nakliye Süreçleri Hakkında

Nakliye sürecin de taşınmanın yaşamınız boyunca yapabileceğiniz en stresli şeylerden biri olduğunu söylüyor. Danışmanlarımız, paketleme hizmeti, depolama  işlemleri ve kişisel eşyaların yeni eve teslimi dahil olmak üzere tüm sürecini açıklamak için taşınma öncesi tüm detayları ayarlayacaklardır. Kısaca size hizmet verdiğimiz aşamaları anlatmak isteriz;

Ümitköy Nakliyat

Ümitköy Nakliyat

Ümitköy Nakliyat Taşınma Öncesi Karşılıklı Bilgi Alış Verişi

Ümitköy Nakliyat Evden Eve Taşınma öncesi personellerimiz tüm detayları sizlerle paylaşıp bilgi vereceklerdir. Bu esnada sizlerin de ileteceği istekler ya da görüşler olursa bunları dinleyip size yol gösterecek açıklamalar yapacaklardır. Danışmanlarımız, eşyanızın durumunu görmek için bulunduğunuz yere gelip detaylı gözlem yapacaklardır.

Satış Ekibimiz; ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak hizmet sunumunu seçmenize yardımcı olacaktır:

  • Paketleme ve yükleme
  • Transit, nakliye ve depolama seçenekleri
  • Evcil hayvanlar, antikalar, taşıtlar, kırılgan maddeler vb. İçin özel şartlar
  • Nakliye garantisi
  • Yeni varış yerlerine vardıklarında ne bekleyeceklerini açıklayın ve tüm soruları cevaplayın. Ümitköy Nakliye işlemlerinde; birlikte paketleme ve yükleme günlerini seçecek ve programlayacaktır.

Eşyalar varış yerine ulaştığında,

  • Eşyaları önceden belirlenen alanlara yerleştirmek
  • Taşınan eşyaların sorunsuz bir şekilde tesliminin yapıldığının kontrolu ve bilgilendirme.
  • Varsa özel eşyalarınızın teslimi yapılır.

Eşyalarının gideceği yerleri  koordine ediyoruz ve yeni evde mobilyaların teslimatını, boşaltılmasını, paketini açmasını ve kurulmasını planlıyoruz.

Ümitköy Nakliyat Evden Eve hizmeti esnasında; taşınan her bir eşyayı personellerimize, planlama aşamasından nakliyeye ve ambalajdan çıkarma işlemine kadar süreci denetleyecek ekip liderimiz olacaktır. Bu hamle ekip liderinin taşınmanın her aşamasında önemli sorulara cevap ve rehberlik için tek kaynak olarak da görev yapacak.

Şirketimiz Türkiye genelinde yılda en az 500 den aileyi bir yerden yeni yerlerine taşıyoruz. Böylece,  uzmanlarımızın en güvenli ve en verimli paketleme tekniklerini ve malzemelerini kullandığından emin olabilirsiniz. Çalışanlarımız iyi eğitimli ve yeteneklidir ve en son teknolojik güvenlik önlemlerini ve nakliye taşıma araçlarını kullanıyoruz.

 

312 kez okundu
blank
Polatlı Nakliye

118 kez okundu