Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları

Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları

Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları

Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları içinden güvenilir ve hızlı bir firma seçmek gerçekten zor olabilir. Atlantis Trans Nakliyat, taşımacılık sektöründe Ankara’da 22 yıldır çalışma faaliyetleri içerisinde olan firmamız tecrübeli personel kadrosu ve son model eşya taşıma araçları ile sizlere hizmet vermektedir. Ankara’da taşımacılık ve tüm nakliye ihtiyaçlarınızda günün her saati kesintisiz olarak hizmet veren şirketimiz yılların tecrübesini sizlerle buluşturmaya devam etmektedir. Dürüstlük ve müşteri hizmetleri tarafından yönetilen Ev Taşıma Firmaları olarak müşteriye odaklanır. Dokunduğumuz her nesne, özen ve saygıyla ele alınır. Esneklik, güvenilirlik ve özen, işimizin başlangıcından itibaren köşe taşları olmuştur. Evden Eve Nakliye Firmaları olarak mutlu bir ekibin iyi bir iş çıkardığını söylemeyi seviyoruz. Bunu tekrar tekrar kanıtladık. Her çalışanımız bir aile üyesi gibi ele alınır. Birlikte çalışmaktan ve çalışmalarından gurur duymaktan zevk alan, verimli ve tutarlı bir insan ekibimiz var.

Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları Hizmeti

 • Esnek düzenlemeler
 • Dakik varış ve teslimat
 • Verimli performans
 • Sorumlu yaklaşım
 • Saygılı tutum

Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları Ankara Trans Nakliyat, Ankara çevresindeki alanlarda ve tüm Türkiye’ye ev taşıma hizmetleri sunmaktadır. Konut, ticari ve endüstriyel müşterilere hizmet veriyoruz. Evinizin tamamı da dahil olmak üzere her türlü mobilyayı iş yerinize taşımanıza yardımcı olabiliriz. Tüm mutlu müşterilerimize gönül rahatlığı sağlayan, Lisanslı / Tahvilli ve Sigortalı birkaç Taşıma Şirketinden biriyiz.

Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları Ankara Trans eşyalarınızı hareket ettirirken, güvenilir ve profesyonel bir hareketli servis olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Profesyonel eğitimli sürücülerimiz ve ekiplerimiz, hareketli servis endüstrisinde onlarca yıllık deneyime sahiptir.

Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları Ankara Trans Nakliyat, yeni konumunuza güçlük çekmeden ulaşmanız için ihtiyaç duyduğunuz hareketli çözümlere sahiptir. Her şeyi kendi başınıza paketlemenin, organize etmenin ve taşımanın uzun ve kalıcı bir görev olduğunu biliyoruz. Konut taşıma hizmetleri söz konusu olduğunda bir seçeneğiniz var ve doğru seçim telefonu almak ve Ankara Trans Firmasını aramak. Taşınmanızın her yönüyle ilgileneceğiz. Tek yapmanız gereken, arkanıza yaslanmak, rahatlamak ve eşyalarınızı nereye götüreceğinizi söylemek.

Bir evden diğerine geçmek hayatınızdaki bir kilometre taşını işaret eder. Telaşlı, duygusal, ezici ve bazen sadece sinir bozucu olabilir.

Endişelenmeyin! Yardım etmek için buradayız. İster şehir genelinde, ister ülke genelinde taşınıyor olun, özelleştirilmiş bir hareket planı üzerinde sizinle birlikte çalışıyoruz. Hareketli planlarınızda istediğiniz kadar çok veya çok yer alacağız ve takviminize ve spesifikasyonlarınıza göre çalışıyoruz.

Sigortalı Nakliye

Lisanslı Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları, sigortalı taşıma araçlarımız size her adımda yardımcı olacaktır. Kapsamlı hizmetimizle şunları yapabiliriz:

 • Kutuları, pedleri ve diğer ambalaj malzemelerini sağlamak
 • Güvende olduklarından emin olmak için sizin için özel öğelere sararız
 • Tüm evi toplayıp, taşırız ve yeni evinize yerleştiririz
 • Size ipuçları, kontrol listeleri düzenleme ve unutulmuş ürünler için son bir tarama yaparız
 • Tercihlerinize göre belirli bir sırayla yükler ve boşaltırız

Bir tahminde bulunmak için bizi bugün arayın Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları Ankara Trans Nakliyat olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları Paketleme İşlemi

Profesyonel ambalaj konusunda uzmanlaşmış, biz sizin  keyifli bir deneyim haline getirmek için adanmış bir tam hizmet taşıma şirketi.

Ev ya da ticari malları taşıyor olun, onları profesyonel olarak paketleyip korumak için bize güvenin. Ev eşyası, sanatsal objeler, mobilya, elektronik eşya ve diğer hassas eşyalarınızın yeni evlerinde bıraktıkları aynı durumda geleceğinden emin olmak için kanıtlanmış yöntemler ve ambalaj malzemeleri kullanıyoruz.

Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları “paketleme işlemini kendiniz yapacaksanız” hakkında bilmeniz gereken birkaç genel şey:

 • Kutuları 50 lbs veya daha az tutun. Ağır kutuları küçük kutulara ve hafif eşyalara büyük kutularda koyun.
 • Kırılmaz parçaları daha küçük kutularda sıkıca paketleyin, bu yüzden çok ağır değiller.
 • Öğeleri sarmak için temiz gazete kağıdı satın alın ve dolgu için kabarcık sarın.
 • Yıkanabilirliği çok fazla kabarcık sargısı olan plastik saklama kutularına gevşek şekilde yerleştirin.
 • Mobilya yastıkları kiralayın.
 • Kutularınızı odaya göre işaretleyin, böylece her şeyin nereye gittiğini tam olarak bilirsiniz. Renk kodlaması veya bir sayı sistemi kullanmak harika çalışıyor (örn. Yatak odası için kırmızı çıkartmalar veya banyo için 1).
 • Tüm kutulara kırılabilirleri olan “Kırılabilir” yazın ve bu kutuları üstüne koyun.

Tüm bu paketleme işlemlerini dilerseniz paketleme hizmetimizle biz sizin yerinize yapabiliriz. 

Büyük şeyleri ambalajlamak:

 • Yataklar: Teyp veya halatla birlikte yatak çerçeveleri. Daha sonra parçaları etiketleyin ki yeniden birleştirmek kolay.
 • Büro: Çekmeceleri giysi veya kırılgan, iyi sarılmış öğelerle doldurun. Bir battaniye veya mobilya pedleri ile kaplayın ve iyice sıkın.
 • Tablolar: Bacakları, pedleri çıkarın ve birbirine bağlayın. Somun ve civataları bir torbaya koyun ve masanın altına bantlayın.
 • Büyük cihazlar: Buzdolabını, dondurucuyu ve drenajı, dondurucu ve bulaşık makinesini boşaltın. İç kısımları temizleyin ve aksesuarları torbalara koyun. Döner kısımları döndürmek ve bant parçalarını önlemek için yıkayıcı kenarları arasında kalan havlular. Battaniye ve kravat ile örtün.
 • Bilgisayarlar, TV’ler ve Elektronik Ürünler: Orijinal ambalajı kullanın veya elektronik kutulara başvurun.

Küçük Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları (ama yine de önemli olan) şeyleri ambalajlamak:

 • Küçük aletler: Mikrodalga, VCR vb. Kutularınızı kutulara koyun ve pamuklu kağıt ile yastıklayın.
 • Kitaplar: Küçük kartonlar halinde düz bir şekilde paketleyin, alternatif bağlayıcılar. Her kutuyu 30 altında tutmaya çalışın.
 • Kıyafetler: Gardırop kutularında perdeler dahil olmak üzere eşyaları asılı halde paketleyin. Küçük eşyaları çekmecelerde bırakın.
 • Koleksiyon: Kabarcık sargısında ve bantta kırılgan öğeleri iyice sarın.
 • CD’ler: Paketi dik ve gazete ile doldurun.
 • Mutfak gereçleri: Yığın tencere ve tavalar ve kağıt ile yastık. Bu öğelerin birkaçını “ilk aç” kutusuna koyun.
 • Yemekler: Asla düz bir şekilde istiflemeyiniz. Her parçayı kabarcık sargıya sarın. Etrafına yerleştirilmiş bardak ve kaseler ile kenarlardaki tabakları ve tabakları ambalajlayın.
 • Sandalyeler: Kolları ve bacakları kabarcık sargıyla sarın. Koruma için bırakın veya sandalye çantaları satın alın.
 • Bisikletler: Gidonları gevşetin ve yanlara doğru çevirin. Diğer eşyaların yağını tutmak için zincirleri ve pedalları kapatın.
 • Aynalar, sanat eserleri ve çerçeveler: Küçük parçaları gazete kağıdına sarın ve ayna kutularına yerleştirin. Büyük parçaları kartonla, bantla sağlam bir şekilde örtün ve kamyonun yanlarında veya dolap dolaplarının içinde bekletin.
 • Çimen mobilyalar: Ağır veya hantal ise, sökün. Somunları ve cıvataları bir torbaya koyun ve birleştirin.
 • Kilimler: Rulo veya bant ile sarın ve sabitleyin.
 • Bitkiler: Plastik torbalara hava deliklerine, sonra kutulara koyun. Gitmeden önce su.
 • Güç ve bahçe aletleri: Tüm keskin kenarları sarın ve yaralanmaları önlemek için bol miktarda yastıklama kullanın. Uzun saplı araçları bir araya getirin ve küçük kutuları kutulara yerleştirin.
 • Çim biçme makineleri / avlu edicileri: Tüm tanklardan boş benzin ve yağ sızıntısı olup olmadığını kontrol edin.
 • Garaj & tavan malzemesi: Sprey boya, fırça, araba cilaları vb. Için orta boy kutular kullanın. Yağlı bezleri veya yanıcı olan her şeyi atın.
 • Evcil Hayvanlar: Her zaman yanınızda bir evcil hayvan taşıyıcıda bulundurun. Veterinerinize, kendinizin ve daha az travmatik hale getirilmelerini isteyin.

Daha fazla bilgi almak veya ücretsiz bir tahmin almak için lütfen bugün bizimle iletişime geçin. Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları içinden en hızlı ve profesyonelini seçmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Tam Hizmet Taşıma Şirketi : Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları Ankara Trans

 

İster bir yukarıdaki mahalleye ister ülke çapında taşınıyor olun, Ankara Trans Taşınma Şirketi sertifikalı profesyonel taşıyıcılar iyi eğitimli, verimli ve saygılı ve eşyalarınızı kendileri gibi önemsiyor. Çalışanlarımız bağlı ve sigortalı olup, kusursuz müşteri memnuniyeti rekoru ile Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları seviyelerini bir kez daha aldık.

 

Mahallenize hizmet veren güvenilir eşya taşıyıcıları

Bir minibüs taşıma şirketi seçtiğinizde, güvenilir bir sağlayıcıya sahip olmak istersiniz. Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları ile, endişelerinizi anlayan ve beklediğiniz güler yüzlü destek ile yanıt veren kişileri alırsınız. Deneyimli mobilya taşıyıcılarımız işlerini refahınıza adanıyor. Hareketinizi stressiz hale getirmek için buradayız.

Bizim Sözümüz: Bir Fark Yaratmak

Tüm aileler taşınma konusunda benzer beklentileri paylaşırken, endişelerinizin benzersiz olduğunu biliyoruz. Yerel hareket eden şirketler arasında Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları Ankara Trans, haksız bir vaat için biliniyor: Bir Farkın Sunulması.

Sözümüzü sürdürmek, ailenize uygun bir çözüm için uzman tavsiyesiyle başlar. Paketleme, yükleme, depolama ve teslimat için esnek seçeneklerle, mobilya taşıma araçlarımıza sorunsuz bir hareket için güvenebilirsiniz. Bu nedenle müşteriler, Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları 1996’dan beri hareketli minibüs şirketleri arasında tercih edilen bir seçenek haline getirmiştir.

Dünyanın en güvenilir isimlerinden biri

Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları, evden eve taşınma konusunda dünyanın en iyi bilinen ve en güvenilir isimlerinden biri olan  Ankara Trans bir ajansı olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Bir Ankara nakliye firması olarak, ülke çapında lider olarak konumlandıran hizmet ve müşteri memnuniyeti için kalite standartlarına bağlılığımızı sürdürüyoruz. Bu, her gün – hizmete adanmışlıktır – Ankara Trans beri hareket eden firmalar arasında seçkin bir hale gelmiştir.

Bize bugün ulaşın, yardım için buradayız

Taşınma hakkında sorularınız olduğunda, Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları cevapları vardır. Şimdi sorularınız için bizimle iletişime  geçin veya ücretsiz bir fiyat teklifi istemek için. Yardım etmek için buradayız.

Yerel, Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları merkezli hareketli bir şirket olarak, işin büyüklüğü ne olursa olsun güvenli ve başarılı bir hamleye sahip olmanızı sağlamak bizim görevimizdir. Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları gibi hareketli bir şirket kiralamanızın, evinizdeki veya iş alanınızdaki hareketler dahil olmak üzere pek çok senaryo vardır.

Mobilya ve ev aletlerinizi kaldırmak ve taşımakla uğraşmakla kalmayıp, aynı zamanda profesyonel bir şirket olarak bütçenizde kalırken ve hasarlardan kaçınırken hareketlerinizin hızla gerçekleşmesini sağlayacağız. Ekibimiz büyük, ağır, hantal ve kırılgan mobilya ve aletleri hareket ettirmek konusunda eğitimli ve yeteneklidir; böylece profesyonellerin sizin eşyalarınız ve mallarınızla ilgilenmekte olduklarını bilerek rahat dinlenebilirsiniz.

Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları Olarak Taşıdığımız Öğeler

Evinizde veya işyerinizde çeşitli mobilya ve ev aletleri taşımakta deneyimliyiz. Bu öğeler genellikle ev sahipleri veya iş yöneticileri için ağırlık, boyut, kırılganlık veya bulundukları alanın sınırlamaları nedeniyle tek başlarına taşınmakta zorlanmaktadır.

Ev içinde taşındığımız bazı mobilyalar:

 • Kanepe
 • Piyanolar
 • Masalar ve diğer büyük ofis mobilyaları
 • Antika
 • Kitaplıklar
 • Silah kasaları
 • Eğlence merkezleri veya duvar üniteleri
 • Kral yataklar

Evde sıkça kullandığımız bazı cihazlar:

 • Buzdolapları
 • Fotokopi makineleri
 • Sıcak tüp
 • İklimlendirme üniteleri
 • Izgaralar
 • Bulaşık Makineleri
 • Önden yüklemeli makineler de dahil olmak üzere yıkayıcılar ve kurutucular
 • Tıbbi malzeme

Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları Ankara Trans Nasıl Çalışır?

Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları ile yaptığınız tüm anlaşmalar, evinizde veya bulunduğunuz yerdeki şahsen memnuniyetle karşıladığımız ücretsiz bir danışma ile başlıyor. Hareketin ne zaman gerçekleşmesi gerektiği de dahil olmak üzere sağladığınız ayrıntılara dayanarak, yetenekli expertizlerimiz, ev içi taşıma hizmeti için size bir teklif sunabilecektir. Rezervasyonları önceden yapmalıyız, ancak bazı durumlarda son dakika projelerini aynı güne kadar alabiliyor olabiliriz.

Ankara ve diğer bölgelerdeki herhangi bir özel konut veya işletmeye taşınarak tek bir ürün veya küçük iş sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Hizmet alanımızla ilgili sorularınız varsa ve ekibimizin ev içi taşımanıza uyum sağlayıp sağlayamayacağı konusunda, lütfen görüşme sırasında bunu belirtin.

Hareketinizin planlanmasından birkaç gün önce ekibimiz randevuyu onaylamak için ona ulaşacak. Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları Ankara Trans günümüzde, eğitimli hareketli ekibimiz, eşyalarınızı hareket ettirmek için gerekli tüm malzemeleri, mobilya yastıkları dahil gelecek.

Her ne kadar evden eve taşınma için verilen teklifler her bir özgün duruma göre değişse de, bu hareketlilik sadece en uygun fiyatlı hareket seçeneklerinden biridir. Çünkü Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları sadece işçilere ve işçilere hizmet vermektedir. Hizmetten tam olarak memnun kalmanız ve randevu almak için asla bir ödeme ya da ödeme istememeniz durumunda sadece iş için ödeme kabul ediyoruz.

Evden Eve Taşınma Senaryoları

Kapsamlı ev içi mobilya taşıma servisimiz evinize veya işinize özgü çeşitli senaryolar barındırmaktadır. Evinizde hareket ediyorsanız, hareket ederek yardımcı olabiliriz:

 • Bir kattan diğerine mobilya veya ev aletleri
 • Evin bir tarafından diğer tarafına
 • Bütün odalar
 • Tek öğeler
 • Mobilyaları yeniden düzenleme
 • Elektronik eşyaların yerine konulması (bulaşıl, çamaşır makinesi vb.)
 • Atılması gereken eski cihazlar

Ticari Nakliye

 • Aynı bina içinde yeni bir kata
 • Bütün bir ofis
 • Tek kişilik bir ofis
 • Bir ev ofisi
 • Yeni şirket ekipmanı veya makineleri
 • Eski ekipman veya atılması gereken cihazlar

Ev Nakliye

 • Müstakil evler
 • daireler
 • Daire
 • Şerit merkezleri
 • Alışveriş merkezleri
 • Büyük siteler veya gökdelenler

Yerel Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları İle Çalışmak

1996 yılında kuruluşumuzdan bu yana, Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları Ankara Trans, yüzlerce ev içi ve yerel hareketi kolaylaştırmak için Ankara ekibimiz titizlikle çalışmıştır. Ekibimizin her bir üyesi, hareketinizin güvenli, zamanında ve bütçe içinde gerçekleşmesini sağlamak için arkadaşlık ve profesyonellik için el ile seçilir. Tüm cihazlarımız ve mobilya taşıyıcılarımız işyerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip olmanın yanı sıra Ankara genel merkezimizde düzenli eğitimden geçirilmektedir.

Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları Ankara Trans Taşınma Süreci

Profesyonel, yerel bir hareketli şirket olarak, sürecimiz serbest hareketli bir istişare ile başlar. Bu danışma sırasında, telefon üzerinden veya evinizde veya iş yerinizde bulunan bir lokasyonda, size kolaylık sağlayarak ayrıntılı bilgi vermenizi önemle tavsiye ederiz. Bu detaylar – mevcut ve yeni alanınızın boyutu ve şekli, kutuların miktarı, mobilyaların boyutu ve eşyalarınızdan herhangi biri özel ilgi gerektiriyorsa, tahmin edicilerimizin telefon üzerinden son derece doğru bir fiyat teklifi sunmasını sağlayın. Expertiz hizmetimizle evinize gelecek uzmanımız size fiyat teklifini sunacak uygun fiyat ve kaliteli hizmet seçeneklerimizle size en iyi taşınma deneyimini yaşatabiliriz.

İkisi arasında, küçümsenmekten daha fazla değerlemeyi tercih ediyoruz, çünkü bu, hareketinizi zamanında tamamlamak için yeterli zaman ve kaynak ayırdığımızdan ve hatta beklenenden daha küçük bir faturaya yol açabileceğimizden emin olabilir. Bu nedenle Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları, tamamlanana kadar bir hareket için ödeme gerektirmez.

Ulaşım koordinatörü, taşınmanızdan birkaç gün önce sizinle irtibata geçecek ve varış saatinizi de içeren tüm detayları teyit edecektir. Paketleme hizmetlerini tercih ederseniz, ekibimiz eşyalarınızı paketlemek için taşınmadan bir gün önce veya taşınma günü erkenden gelebilir. Daha küçük bir hareket için, ambalaj taşıma hareketini de yapabilir. Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları ekibi, kutuların ve mobilyaların ambalajlanması, kaldırılması ve yüklenmesi için düzenli eğitimden geçer, böylece eşyalarınızın dikkatli ellerde olduğunu bilerek kolayca dinlenebilirsiniz.

Her hareket için özel bir kamyon ve takım kullanıyoruz, bu da kırılgan eşyalarınızın verimliliğini ve güvenliğini sağlıyor. Kamyonunuzu boşalttığınız ekip de yüklendiğinden, öğelerin nerede olduğunu ve hangilerinin özel dikkat gerektirdiğini bilir, böylece daha hızlı bir boşaltma süresi ve daha organize bir ambalaj açma deneyimi sağlar. Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları hareket halindeyken paket açma hizmetlerini eklediyseniz, yatak çerçevenizi, ofis mobilyalarınızı veya diğer öğelerinizi de ekleyerek yeni alanınıza daha hızlı yerleşebilirsiniz.

Neden Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları Ankara Trans ile Taşınmalısınız?

İster Türkiye’nin diğer ucuna isterseniz bir üst mahalleye, zamanında ve bütçeye göre organize edilmiş bir mesafeyi taşımak önemlidir. Ankara merkezli hareketli bir şirket olan Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları, mahallede hareket etmenize her zaman hazırdır. Arkadaşlarınızdan veya ailenizden yardım almak yerine profesyonel bir hareket eden şirket ile çalışmak, eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesini ve yeni işinize ya da evinize taşınmanızın sorunsuz olmasını sağlar. Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları, profesyonel, saygılı ve müşterimizin zamanına ve eşyalarına saygılı olmakla bilinir. Tüm taşınma ekibimiz, işin ilk defa doğru yapılmasını sağlamaya adamıştır; biz sadece deneyimli taşıyıcıları işe alıyoruz ve düzenli olarak yeni eğitim fırsatları sağlıyoruz, böylece ekibimiz iş üstünde öğrenmiyor işlerini zaten en iyi şekilde biliyorlar. Ankara Ev Eşyası Taşıma Şirketleri içinden uygun fiyatlı, profesyonel ve hızlı bir firma seçmek istiyorsanız bizi arayın.

182 kez okundu
blank
Bağlıca Nakliyat

625 kez okundu

blank
Temiz Nakliyat

591 kez okundu