Ankara Hızlı Nakliye

Ankara Hızlı Nakliye

Ankara Hızlı Nakliye (Atlantis)

Bu yazımızda bizi neden tercih etmelisiniz sorularına yanıtlar vereceğiz. Evden Eve Nakliyat hizmetinde en önemli detaylardan biri Ankara Hızlı Nakliye sürecidir. Evet hızlı ancak temiz taşıma. Sorunsuz taşıma. Mutlu müşteri. Hız demek yıkmak dökmek demek değildir. 

1.Bizimle Çalışırsanız Kazancınız Ne Olur?

Evden Eve Nakliyat hizmeti, eşyaların ilk adresten alınıp, yeni adresine taşıma süreci demektir. Günümüzde hemen hemen herkes bu hizmeti tercih eder. Artık eşyaları yeni bir adrese taşımak eskisi kadar kolay değil. Hem eşya sayıları fazla hemde apartmanlaşma sürecinde katlar oldukça artmıştır. 

2. Daha Hızlı Süreç

Birincisi, Evden Eve Taşıma hizmeti almak, eşyaların sorunuz taşınmasını sağlar. 

Bunun nedeni, hizmet veren kurumsal firmaların aldıkları işi sorunsuz uygulayacak çizelgelerinin olmasıdır. Bu sayede taşıma kuralları uygulanır. Rastgele anam babam usulu taşıma yapan nakliyeciler, sizleri daima mutsuz edeceklerdir. Çünkü karar vermede hizmete değil de fiyata odaklandığınızda kurumsal firmaları kaybetmiş olursunuz. Arada derede kalan şahıslar uya da şirketlere yem olacağınızı unutmayınız.

Ankara Hızlı Nakliye (Uygun Fiyat)

Yeni bir daireye taşınırken heyecanlanacak pek çok şey olabilir. Bağımsız bir hayata başlamak (anne babanızın evinden taşınıyorsanız), aile hayatınıza başlamak, işe daha yakın yaşamak, daha iyi bir mahallede yaşamak gibi tercihlerden dolayı taşınmak isteyebilirsiniz. 

Tam da bu durumda Ankara Hızlı Nakliye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzu anlaıyoruz. En mutlu zamanınızı yanlış bir nakliye firması seçerek mahvetmemeniz gerektiğini unutmamanız gerekiyor. 

Eğer fiyat odaklı bir şirketi seçerseniz sorunlar başlamış demektir. Ancak, kesinlikle heyecanlanmayacağınız bir şey var. Ev eşyalarınızı yeni tuttuğunuz ya da aldığınız yüksek katlı evinize taşımak. Büyük ve ağır mobilyaların taşınması oldukça zordur. Özellikle üst kattaki bir daireye. Büyük hacimli eşyaların dar bir asansöre veya birkaç kat merdiven çıkmak hem yorucu hemde eşyaların zarar görmesi demek diyebiliriz.

Ayrıca çalışacak personellerinde yaralanmaları ve eşyalarınızın hasar görmesini önlemek için, mobilyalarınızı bir daireye nasıl güvenli ve verimli bir şekilde taşıyacağınızı bilmeniz ve güvenilir bir yardım almanız gerekir. 

Ankara Hızlı Nakliye

Ankara Hızlı Nakliye

Ankara Hızlı Nakliye (Asansörlü)

Yeni bir eve taşınmak, özellikle o ana kadar bir evde yaşadıysanız, sizin için oldukça maceralı olabilir. Aslında, bir eve taşınmak, bir eve taşınmaktan daha iyi veya daha kötü olmak zorunda değildir, sadece farklı olacaktır.

Ama bu süreci kabusa çevirmeden süreci tamamlamak çok önemlidir. Yapılan bir araştırmaya göre, yeni bir eve taşınanların %59 ü bu süreçten mutsuz ayrılıyormuş. Yani Evden Eve Nakliyat hizmeti alan her 100 kişiden 59 süreçten memnun kalmıyormuş. 

Kimisi eşyaların zarar görmesinden şikayetçi. Kimisi fiyatların anlaştıkları ücretin üstüne çıkması. Anlaştığı firma yerine başka kişilerin gelmesi. Belli başlı kriterleri taşımayan kişilerden ya da şirketlerden uzak durulmasına örnek vermiş olduk.

Firma Tercih Sıralaması

  • Çalışma İzinli Olması
  • Vergi Levhası Olmalı (Fatura Kesebilmeli)
  • Kendi Araçlarının Olması
  • Daimi Personel Bulundurması
  • Asansörlü Taşıma Yapması
  • Sözleşmeli Çalışması

 

31 kez okundu
blank
Nakliye Ücretleri

134 kez okundu