Ankara Nakliye Şirketi

Ankara Nakliye Şirketi

Ankara Nakliye Şirketleri 

Firmamız; Ankara da Nakliye Şirketleri içinde 45 yıla yakındır hizmet vermektedir. Evden Eve Nakliyat hizmetini kendi bünyemizde bulunan araçlar ile yıllardır değişmeyen personel kadrosu ile yürütmekteyiz. Aynı kadro ile yıllar boyunca hizmet vermenin müşteriler açısından önemli olduğunu belirtmek isteriz. Gerek mobilyaların montajı, gerek hangi eşyanın nasıl taşınacağını, hassas noktalar nerelerdir vs gibi konularda uzaman oldukları için kırılma, hatalı montaj gibi konuların yaşanmaması sağlanmış olur. Ankara Nakliye Şirketi arayışınız için şirketimizle ile görüşüp bilgi isteyebilirsiniz. arayın saha ekiplerimiz keşif için sizleri ziyaret etsinler. Ankara başta olmak üzere Türkiye geneli hizmet verdiğimizi hatırlatır, taşınmanın strese dönüşmediği mutlu müşteriler kervanına sizleri de görmekten mutluluk duyacağımızı iletmek isteriz.

Nakliye başından sonuna  azami dikkat isteyen bir iş koludur. Katma değeri yüksek bir ürünün, Evden Eve taşınacak eşyaların veya herhangi bir malın taşınması plan, organizasyon ve azami dikkat gerektirir. Taşınacak her malın, her ürünün ve her eşyanın kendine özel taşıma standartları vardır. Ağır tonajlı malları taşımak ile hassas ürünleri taşımak tamamen birbirinden farklı Nakliyat Süreçleri gerektirir. Birinde kullandığınız ekipmanı diğerinde kullanamazsınız. Hatta her yükün değişik elemanları vardır da diyebiliriz. Yirmi otuz tonluk ağır bir malı nakil ederken işinden uzman elemanlar ile çalışmak zorundasınız. Yükleme esnasında meydana gelebilecek bir kaza hem ürünün zarar görmesine hem de işçi güvenliğini tehlikeye atabilecek sonuçlar doğurabilir. O yüzden taşınacak ürüne göre her süreç ayrı ayrı planlanmalıdır. Taşınması, yüklenmesi, indirilmesi ve teslimi gibi nakliye süreçleri ince ayrıntılarına kadar uzman kişiler tarafından planlanmalıdır. Nakliye de her süreç ayrı dikkat ister .

Kurumsal Ankara Nakliyat Şirketleri 

Çok fazla Ev Eşyası  nakliyesin tehlikeli olduğu için ciddi dikkat ister. Evden Eve taşınacak malın ağırlığına göre araç seçilmelidir., bunun için Kurumsal Nakliyat Şirketleri ile çalışmanız sorunlu bir süreç yaşamamak için size fayda sağlayacaktır. Nakliye sırasında Asansör kullanılacak ise;  yükleme yapacak Asansörün kapasitesi eşyaların ağırlığına göre seçilmesi çok önemlidir. Uzun araca yüklenecekse ağırlık merkezi hesap edilerek yerleştirme açısı ve denge merkezlerini ayarlarken çok dikkat edilmelidir. Ankara Nakliye Şirketi bu hassas konuları dikkate alır ve uygular. Nakliye süreçleri sırasında çevreye tehlike arz etmeyecek şekilde ve yükseklikte olmalı ve tünel üst sınırının altında yüklemeye gayret edilmelidir. Taşınırken eskort gereken yükler de ışıklandırma sistemlerine önem vermeliyiz. Yüke göre belirlenen hız sınırına bağlı kalınmalı ve tecrübeli şoför tarafından taşınmalıdır. İndirilecek noktaya ulaşılınca çevre güvenliği temin edildikten sonra Asansör ile emniyetli bir şekilde yüksek katlara çıkarılmalıdır. Bunlar küçük ayrıntılar gibi görünse de ihmal edildiğinde ağır sonuçlar doğuracak ayrıntılardır.

Ev Eşyası Paketleme Önemi

Çok parçalı hassas yükler dediğimizde ilk akla gelen ev eşyalarının nakliye işidir. Ev eşyası taşırken mal kaybının yaşanmaması için öncelikle eşyaların ambalajlanmasına ve sarılmasına önem verilmelidir. Paketleme ile başlayan süreç eşyaların asansör ile taşınıp araca yüklenmesi, araç için de eşya arası boşlukların alınarak istif edilmesi yolculuk boyunca eşyaların zarar görmesini engeller. Bu yükleme sürecinde ki işlemlerin aynı eşyaların indirilmesi sırasında da tekrarlanan bir süreçtir. Ev Taşıma işinde çok parçalı eşya olduğu için elemanların ilk parçada ki özeni son parçaya kadar sürdürmesi çok önemlidir. Kısaca yükleme süreci ile indirme süreci işlemlerinin çoğu aynıdır. Paketlemeden trafik durumuna kadar ve hatta o günkü hava durumuna kadar ince bir planlama gerektiren hassas bir süreçtir. Ankara Nakliye Şirketi olarak bu hassas konulara öncelik vererek oluşabilecek sorunları ortadan kaldırdığımızı bilmenizi isteriz.

Eşyaları yükleme sürecini, taşıma süreci, indirme ve yerleştirme sürecin diye dört nakliye süreçleri şeklinde ayırabiliriz. İşinde uzman firmalar bu dört süreci ayrı ayrı planlar ve bu plana göre eleman ve ekipman ihtiyaçlarını ayarlarlar.  Çok özen isteyen bir iş olduğu için nakliye işlerimizde işinden uzman ve tecrübeli firmalardan hizmet almamız hem kendimiz için hem de bütçemiz için gerçekten önemlidir.

Ankara Nakliye Şirketi

Ankara Nakliye Şirketi

Evden Eve Nakliye Şirketi Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar

Her çeşit eşyanın taşınmasında özelliğine göre ayrı bilgi ve tecrübe isteyen aşamaları vardır. Bu aşamaların birisi ihmal edilirse güvenli bir nakliye gerçekleştiremeyiz. Her süreç gerektirdiği şekilde planlanırsa başarılı olabiliriz.  Evden Eve Nakliye Şirketi eğer kurumsal ve Profesyonelse inanın sizlerin bir şeyler açıklamasına bile gerek kalmadan sizlerin hassasiyetine göre göre hareket edeceklerinden emin olabilirsiniz.

Korkularınız nelerdir bir bakalım
  • Nakliye Şirketi Zamanında Gelecek mi?
  • Taşıma Sırasında Rahatça İletişim Kurabilecek Miyim?
  • Eşyalarım İçin Uygun Araç Gelecek Mi?
  • Ek Maliyet Çıkaracaklar Mı?
  • Eşyaların Paketlenmesinde Hassas Davranacaklar Mı?
  • Bina İçine Zarar Vercekler Mi?

Bu başlıkları çoğaltabiliriz, biz bu hassasiyetleri biliyoruz hiç merak etmeyin.

Günümüzde nakliyenin her sürecini ayrı ayrı planlayıp işini profesyonelce yapan firmaların sayısı hızla artmaktadır. Nakliye süreçleri ciddi anlamda tecrübe ve uzmanlık gerektirir. Eşyaları taşımak ayrı bir uzmanlık alanı isterken, Nakliye sektöründe ev eşyası ayrı bir uzmanlık ister. Firmalar her iş kolundan seçtikleri alanda gerekli donanıma sahip olarak hizmet vermeye başlamışlardır. Branşlaşma da diyebileceğimiz bu yapılanma alanlarında uzman firmalar olarak piyasada var olmuşlardır.  Nakliye iş kolu aslında bir ekonominin bel kemiğidir. Fabrikalarda üretilen malların tüketiciye ulaşmasından tutun seyahate kadar olan her alanda nakliye hayatımızda vardır. Bir ülkede üretilen bütün malların ve hizmetlerin ana merkezinde nakliye ve nakliye firmaları vardır. Bu yoğunluk ve iş yükü aslında firmaları uzmanlaşmaya mecbur bırakmıştır.  Nakliyede, değişen ve gelişen dünyada her geçen gün bir adım ileri hedefleyerek daima kendilerini ve ekipmanlarını yenileyerek gelişime ve değişime ayak uydurmakta sektörün standartlarını yukarı çıkarmaktadır. Nakliye sektörümüz Avrupa standartlarında hizmet veren ender iş kollarımızdan biridir. Ankara Nakliye Şirketi hizmetinde emrinizdeyiz:)) Bizi arayın keşif yapalım net ücret verelim.

162 kez okundu
blank
Nakliyat Ankara

50 kez okundu

blank
Eşya Transferi

94 kez okundu