Ankara Nakliyat Şirketi Yorum

Ankara Nakliyat Şirketi Yorum

Ankara bölgesinde Nakliyat Şirketi Yorum yapan kullanıcılar genellikle memnun kaldığında kısa cümlelerle memnuniyetini gösteren yorumlarda bulunmaktadır. Ancak firmanın hatalarından doğan yaşadığı sorunları diğer talep edecek kullanıcıların da mağdur olmaması adına detaylı ve açıklayıcı bir şekilde yazmaktadırlar. Müşterilerin memnuniyetsiz kalması karşısında firmanın tutumu verdiği yanıt ile müşteri memnun edilirse kötü yorumu ortadan kaldıracak ya da ek yorum yazarak memnuniyetini dile getirecektir. Müşteri memnuniyetini farkında olan firmalar müşterilerinin sıkıntılı süreç yaşamamaları adına üzerlerine düşeni yapacaklardır. Aksi takdirde kendileri için de sıkıntılı bir sürece yol açan bu durumlar firmanın marka algısında büyük bir düşüşe neden olmaktadır. İnternetin gelişmesiyle Nakliye Firmaları  için Yorum yapma ve bu yorumları takip etme çok önem kazanmıştır.

Nakliyat Şirketi Yorumları Önemli Mi?

Nakliyat Şirketi Yorumları firma seçimi konusunda bize ne yaşayacağımıza dair bir örnek teşkil edebilir. Bu açıdan bakıldığında Nakiye Yorumları çok önemlidir. Evimizi ve özel eşyalarımız arasında çalışacak kişilerin bağlı olduğu kurum işin kalitesini de ortaya çıkarmaktadır. İşletmeler kar amacı güden kuruluşlar olduğu için bir çok görünmeyen kısımdan feragat edebilmektedirler.

Kendilerine önem veren nakliyat firmalarının asla düşmeyeceği hatalar;

 • Nakliyat işini plansız olarak talep eden kullanıcılar stresli olabilmektedirler. Bu nedenle müşteriyle kullanılan iletişim dili ve gerçekleştirilen hizmetler profesyonellik ve deneyim ister.
 • Müşteri sorularına karşı ilgisiz ve alakasız cevap vermek,
 • Yüksek ve sert bir şekilde gelen taleplere çıkışmak yani çözüm oluşturamamak,
 • Başta konuşulanın dışına çıkmak ve altı bir kalitede hizmet sunmak,
 • Kullanılacak ekipmanların temizliğini yapmamak,
 • Güvenlik önlemleri almamak,
 • Sigortasız işçi çalıştırmak,
 • Deneyimsiz işçi çalıştırmak,
 • Taşıma işlemi sırasında komşuları rahatsız etmek,
 • Eşyaların korunamayacağı şekilde ambalajlamak ya da ambalajlamamak,
 • Belirtilen sürenin sebepsiz yere dışına çıkmak ya da işe geç başlamak,
 • Yüklü araçları dikkatsiz kullanmak tümsek ve çukurlardan hızlı geçerek eşyaların darbeye maruz kalmasını sağlamak,
 • Teslimat sonunda müşteri memnuniyetinin sorulmaması, varsa telafi edilmemesi.

Özellikle nakliyat sektöründe referans ve marka ismi her şeyden önemlidir. Adını lekeleyecek bir işin gerçekleşmesini istemeyen firmalar genellikle tek işi nakliyattır. Yandan başka sektörlerde ya  da başka işlerde hizmetlerini sunmamaktadır.

İnsanlara ayrım yapmadan hizmetlerini sunmak ancak yüksek ahlaka sahip insanlar tarafından gerçekleştirilir. Maddi durum her insan için doğal olarak aynı değildir. Her bütçeye uygun çözüm oluşturmamak ve yüksek maliyetler ile çalışmak doğru değildir. İşe göre doğru fiyat verilip başta verilen sözlere uygun anlaşmaya bağlı kalınmalıdır. Herhangi bir değişiklikte müşterinin her zaman onayı alınmalıdır. Müşterinin özel talepleri acele etmeden ve bölmeden dinlenilmeli tek tek uygulanmalıdır.

Personellerin kendi arasında ki muhabbeti sektörümüzde rahatsızlıklara yol açabilmektedir. Bir çok kurumsal firmalar dahil arka planda çalışanların nasıl hizmet sunduğuyla ilgilenmekte ancak takındığı tavırla ilgilenmemektedir. İşi gerçekleştiren kişilerin kendi aralarında yüksek sesle konuşmaları ve kötü muhabbetleri rahatsızlık hissettirebilmektedir. Atlantis Trans olarak hepimiz bir aile üyesi gibi hareket etmekteyiz. Çalıştığımız firmayı sahiplenmiş ve uzun yıllardır firmamızın himayesinde çalışmaktayız. Müşterilerimizin duygularını ve hislerini önemsiyor onlara rahatsızlık verecek bir davranışa katiyen imza atmıyoruz.

Firmamız Ankara ilinde Müşteri Yorumlarını önemseyen ve sorunların oluşmaması için tedbir alan nadir firmalar içindedir. Bu kurumsallığa ve müşteri kıymetini bilen çok nadir Nakliye Firmaları vardır.

Memnun müşteri portföyümüzden de hizmet kalitemizi anlayacağınız gibi sizler de kaliteli hizmet almak istiyorsanız profesyonel ekip üyelerimizle iletişime geçebilirsiniz. Ön fiyat bilgisi için whatsapp hattından fotoğraflar gönderebilir ve aşağı yukarı maliyetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yine telefonda ön bilgi olarak firmamız ve çalışma stilimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

139 kez okundu