Çayyolu Evden Eve

Çayyolu Evden Eve

Çayyolu Evden Eve Nakliye

Çayyolu Evden Eve Nakliye ekibi olarak, Asansörlü ve Sigortalı Ev Eşyası Taşıma hizmeti vermekteyiz. Merkezimiz Ankara’dır. Yaklaşık 45 yıldır Nakliyat sektöründe bulunmaktayız. Şirketimizin 2. kuşak yönetimi ile yolumuza devam etmekteyiz. Bu yıllara aynı sektörde hizmet vererek gelmek kolay değildir. Bu başarımızda bizleri bu günlere getiren müşterilerimize teşekkür ederiz. İşimizi severek yaptığımız için kalıcı ve daimiz yüzlerce müşterimiz oluşmuştur. Kendimizden biraz bahsettikten sonra, taşınma işlemlerini nasıl yaparız bu bilgiler içinde açıklamalar yapmak isteriz. Ayrıca bölge olarak yakın olmasından dolayı Ümitköy Evden Eve Nakliyat yazımızı okumak isterseniz yazı linkine tıklayabilirsiniz.

Ev eşyalarının Çayyolu bölgesine sorunsuz ulaşımı modern araçlarımız ile işlemleri yürütmekteyiz. Tecrübeli personellerimizle işbirliği içinde, paketleme hizmetlerini, eğer istenirse kısa süreli depolama, ev eşyalarının toplanması ve gereken yere ulaştırılması işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Amacımız evdeki eşyalarınızı güvenli ve zamanında yeni adresinize taşımaktır. Ayrıca; günümüzde finansal zorlukları da bilerek Nakliyat ihtiyaçlarınıza en uygun maliyetli çözümler sunma gayreti içinde olduğumuzu belirtmek isteriz.

Çayyolu Evden Eve

Çayyolu Evden Eve

Çayyolu Evden Eve Nakliye Çalışma Süreleri

Çayyolu Evden Eve Nakliye hizmeti verirken zamanı verimli kullanmak hem bizi hem müşterimizi mutlu eder. Biz zamanla yarışan bir şirketiz. Eğer zaman ayak uydurmazsak belirlenen hiç bir plana uyamaz ve işlemeleri bitiremeyiz. Çalışmalara başlamadan önce iyi organize olduğumuzdan ve çalışmamızı sağlam planlamalar ile hazırladığımız için, Nakliyat sırasında hızımızı kontrol edebiliyoruz. Ancak değişimi başka bir düzeye taşımak için belirli bir sürece bağlıyız. Çalışma şeklimiz tecrübeli yöneticilerimizin belirlediği süreçlerde ilerlemektedir.

Evden Eve Ambalaj Ve Paketleme: Güvenli Ev değiştirme ve taşıma için, sağlam ve kurallara uygun paketleme yapılmalıdır. Biz taşıma yapmadan önce eşyaların alınacağı adresi ziyaret ederiz. Evinizi ziyaret ettikten sonra bir taşıma planı yaparız. Hangi eşyanın nasıl paketlenmesini kararlaştırız. Bu eşyalara göre kullanılacak paketeme araç ve gereçlerini temin ederiz.  Mobilya için dayanıklı sağlam örtüler kullanırız. Öncesinde streç ile bir kat tüm yüzeyleri kapatırız. Bu şekilde hem çiziklerden hem darbelerden korunmuş olur.

Eşya Yükleme: Ev Eşyalaranızın, mobilyalarınızın, bağlantı parçalarınızın ve diğer dekoratif öğelerin önemini bildiğimiz için güvenli bir yükleme sağlıyoruz. Sonra tüm değer verdiğiniz ve önemsediğiniz eşyalarınızı  kamyonlarımıza düzgün bir şekilde yüklüyoruz. Tüm yükleme işlemi boyunca, değerli eşyalarınızın tek bir parçasına zarar vermemek için her zamankinden daha dikkatli olmaya özen gösteriyoruz. Zarar görmüş bir eşya için müşterimiz neden oldu sorusunu sormasın diye tüm çabalarımızı sarf ediyoruz. Böyle bir durumun yaşanmasını hiç istemiyoruz. Zaten Çayyolu Evden Eve Nakliye işlemlerinde de müşteri en çok buna dikkat eder. Bunuda çok iyi biliyoruz.

Çayyolu Evden Eve Nakliye

Çayyolu Evden Eve Nakliye

Kullanılmayacak Eşyalarınızı Götürmeyin

Evden Eve Nakliyat işlemlerinde maliyeti tutan eşya kapasitedir. Bazen müşterimiz yeni evinde kullanmayacakları ya da yeni evlerine sığmayacak eşyaları da götürmek istemekteler. İşinize yaramayacak eşyaları ister satabilir ister ihtiyacı olan birilerine verebilirsiniz. Çayyolu Evden Eve Nakliye Fiyatlarını etkileyen eşya miktarını azaltmış olursunuz. İhtiyacı olan biriside bu durumdan çok memnun olur. Taşınma sırasında hem kendinizi hemde başka insanlarıda mutlu etmiş olursunuz. Ya da çok eskimiş eşyalarınızda götürmenizi önermeyiz. Örneğin yatak odası dolabınız. Ayakta zor duruyor, yıkıldı yıkılacak. Bu dolabı taşımakta tekrar kurulum yapmakta zordur. Bu dolabı taşıyarak gereksiz yük etmenizden başka bir yararı olmaz.

 

119 kez okundu
blank
Sincan Evden Eve

108 kez okundu