Ev Eşyası Depolama Fiyatları Ankara

Ev Eşyası Depolama Fiyatları Ankara

Ev Eşyası Depolama Fiyatları Ankara

Kısa bir süre süre ya da uzun bir süre eşyalarınıza ihtiyacınız yok mu? Aklınızda Ev Eşyası Depolama Fiyatları Ankara ile ilgili bir fikir yok mu? Şirketimizi aradığınızda tüm sorularınıza net çözümler sunacaklardır. Şirketimiz oldukça uzun yıllardır Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama hizmetleri sunmaktadır. Depolama süreçlerinde en çok merak edilen konu kiralama bedelleridir. Maliyetler, ihtiyaç duyulan alana bağlıdır. Saklama kutuları bir metreküpten temin edilebilir. Genellikle uzun bir kiralama süresi veya özel teklifler için uygun koşullar elde edilir. Metrekare fiyatları farklılık gösterebilir. 50 Tl ile 100 TL arasında olan depolama maliyetleri, şehir içi kiralama ücretinin oldukça üzerindedir. Odaların küçük ayak izi nedeniyle, bir apartman dairesinden bile daha ucuzdurlar. Tedarikçi fiyatlarının büyük ölçüde farklılık gösterdiğine dikkat edilmelidir. Yukarıdaki değerler bu nedenle yalnızca yaklaşık bir kılavuz olarak kullanılabilir. Net ücret verebilmemiz için sizleri ziyaret edelim. Saha ekiplerimiz hem Nakliye hemde depolama fiyatları için eşyaları yerinde görmek ister. Bu oldukça önemlidir.

Ankara Ev Eşyası Depolama Ücretleri

Ankara Ev Eşyası Depolama Ücretleri

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Bazı müşterilerimiz ilk olarak Ev Eşyası Depolama Fiyatları Ankara odaklanırken; bazı müşterilerimiz depoların yapısı ve durumunu merak ederler. Aslında en önemli konuda burasıdır. Eğer depoyu görmeden fiyat analizi yapıyorsanız hayal kırıklığına uğramanız muhtemeldir. Genellikle elektronik cihazlar ve hassas eşyalar içeren ev eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklandığından emin olmak için, kiralamadan önce odayı incelemelisiniz:

  • Bina sağlam ve temiz görünüyor mu?
  • Kapılar, kuyu duvarları ve kilitler sağlam mı?
  • Depo 24 saat izleniyor mu?
  • Yangınları doğrudan hat üzerinden itfaiyecilere bildiren duman dedektörleri var mı?
  • Odaları iklimlendirdiniz mi?

Depoların bulunduğu alana girer girmez rutubetli ve küflü hava ile karşılaşırsanız veya güvenlik önlemleri eksikse kiralamaktan kaçınmalısınız. Hatta vazgeçmelisiniz. Depo Kiralama ücretlerini öğrenmenize de gerek kalmaz bu durumda. Ne kadar uzuz olursa olsun eşyalarınızın güvenliği daha önemlidir. Bazı müşterileriden duyduğumuz cümlelerden bazılarını iletelim size. ”Filanca firma şu fiyatı verdi” ”Diğer şirketlerden neden pahalısınız” Aslında nedenleri yukarıda açıkladık. Öncelik güvenlik ve hijyen. Bu konular önemlidir.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları Ankara

Ev Eşyası Depolama Fiyatları Ankara

Ev Eşyası Depolama Fiyatları Ankara Ve Sigorta

Depolama kiralama süresine ek olarak, kiralama, odanın hacminin yanı sıra yüzey ve yüksekliği de içermelidir. Aylık faturalandırma yaygındır. Ayrıca asgari kiralama süresine ve ihbar süresine de dikkat edin. Ayrıca depolanan malların sigortasına ne olduğunu da netleştirin. Bu, ev sigortanız aracılığıyla yapılıyorsa, şirkete önceden haber vermelisiniz. Daha sonra saklanan tüm öğeleri listelemeli ve fotoğraf çekmelisiniz. Bu, saklama süresi boyunca meydana gelen hasarları uygulamanız gerekiyorsa son derece kullanışlıdır. Ev Eşyası Depolama Fiyatları Ankara Firmaları size net bilgileri vermekle yükümlüdürler. Sözleşmeniz açık ve net olmalıdır. Aklınızda sorular varsa, sözleşmeyi imzalamayınız.

Giysilerimi de saklayabilir miyim?

Bu sorunsuz bir şekilde mümkündür. İdeal olarak, bunları asma rayları veya giysi kutuları olan özel mobil kaplarda saklayın. Dikkatlice etiketleyin. Beklenmedik bir şekilde iyi elbiselere veya şenlik kıyafetlerine saklama süresi boyunca ihtiyaç duyarsanız, onları çabucak bulacaksınız.

Hassas eşyaları nasıl saklarım?

Kutular, kutularda çok yükseğe istiflendiğinden kırılabilecek eşyalar dikkatli bir şekilde paketlenmelidir. Değerli kitapları özel kitap kutularına koyun, bu kitabın sırtını korur. Porseleni kağıda sarın ve boşlukları havlu, köpük veya gazete ile doldurun. Ağır karton kutuları yerleştirin ve daha hafif olanları üst üste istifleyin. İstifleri dolapların yan panelleri ile destekleyin.

 

91 kez okundu