Ankara Nakliye Firmaları Tavsiye

Ankara Nakliye Firmaları Tavsiye

Bir nakliye firmasının duyabileceği en olumlu söz ”Ankara nakliyat firmaları tavsiye ediyorum” olsa gerek… Evden eve nakliye eşyaların bir yerden başka bir adrese güvenli bir şekilde, zamanında, nakliye sigortası yapılmış, hasar görmeden ve uygun fiyata taşınması olarak değerlendirilebilir. Taşınma kavramı içerisinde, insanların adres değiştirmesi(aslında taşınması) ile ev eşyalarının da adres değiştirmesi yanı taşınmasıdır. Ankara nakliye firmaları tavsiye almak için dikkatli olmak bir çok detayı göz önüne almak gerekmektedir. Nakliye işi, paketleme, indirme, yükleme, ulaştırma ve yerine indirme faaliyetlerini kapsar. Ankara evden eve nakliye firması olarak yeterli ekipman, modern araçlar, deneyimli personel, ambalaj tecrübesi, söküm-kurulum ve yerleştirme konularında ilk günkü heyecanla çalışıyoruz.

Ankara Nakliye Firmaları Tavsiye Mi Arıyorsunuz?

Bir hizmetin kalitesini belirleyen kriterler farklı değerlendirmeler sonucu oluşabilir. Eşyaların zarar görmeden taşınması müşterilerin en temel önceliğidir. Nakliye işi beraberinde uzmanlık gerektiren bir çok alanın gelişmesini mecbur kılmıştır. Ankara nakliye firmaları modern nakliye tekniklerini öğrenmek ve geliştirmek mecburiyetindedirler. Hasarsız ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyan Ankara nakliye firması aramalarınızda ön sıralarda yer almak ve tavsiyelerinizi almak olmazsa olmaz ilkemizdir. Ev eşyalarının nakliyesi, şirketlerde mal taşıması, gıda maddelerinin taşınması gibi tüm sektörlerde nakliye hizmetleri(taşıma, lojistik) gündelik hayatın içerisindedir.

Ankara Nakliye Firmaları Tavsiye Almak İçin Firmaların Yapılması Gerekenler

1- Nakliye firması işine profesyonel mi yaklaşıyor yoksa günü kurtarma derdinde mi? Bir nakliye firması için öncelik kesinlikle işinin sürdürülebilmesi için, ilk telefonda karşılamadan son eşyanın yerine hasarsız teslimine kadar geçen sürenin kesintisiz takip edilmesi ve yönetilmesi.

2- Nakliye şirketi kurumsal kimlik kazanmış mı? Kurumsal nakliye firması için;

 • Özgün tasarlanmış nakliye konusunda bir web sitesi kurulmalı.
 • Telefonda müşterinin hoşuna gidecek bir karşılama sloganı(müzikli)
 • Yazışmalarda kullanılacak modern bir antetli kağıt düzenlemesi.
 • Her detayı tasarlanmış Nakliye(Taşımacılık) Sözleşmesi hazırlanmalıdır.
 • Yüklenen malzemelerin tutanağı karşılıklı imza altına alınmış olduğu ”eşya tespit tutanağı” matbu evrak hazırlanmalı.
 • Ambalaj istekleri belirlenmeli ve profesyonel ambalaj teknikleri geliştirilmeli.
 • Taşıma işlemleri hassas ve özenli bir şekilde yapılmalı.
 • Evden eve nakliye araç takip sistemi kurulmalı ve müşterinin takip edeceği yazılım kurulmalıdır.
 • Taşınacak eşyanın bulunduğu ev kontrol edilmeli ve paketleme, taşıma, yükleme stratejileri belirlenmelidir. Bu strateji müşteri ile paylaşılmalıdır.
 • Eşya nakliye adresi çevre koşulları analiz edilmeli. Yanaşma, bekleme, taşıma, yerine indirme faaliyetleri planlanmalıdır.
 • Evden eve taşımacılık sigortası mutlaka yapılmalıdır.
 • Nakliye işleminin tamamlanması ile nakliye teslim tutanağı düzenlenmelidir.
 • Taşıma personelinin eğitimleri tamamlanmış ve müşteri iletişimi konusunda özellikle sıkı eğitim almalıdırlar.
 • Ankara evden eve eşya taşıma tavsiye yorumları bekliyor isek, çalışan personelin tek tip kıyafet giymiş olmasına dikkat etmeliyiz.
 • Ev eşyası nakliyesi firmalarında çalışan elemanların sosyal güvenceleri mutlaka yapılmış olmalıdır.
 • Ankara nakliye firmaları tavsiye almak için yapılabilecekler konusunda rutin toplantılar yapılmalıdır.
 • İşin sonunda ”Müşteri Memnuniyet Anketi” mümkünse doldurması için müşteriye verilmeli.

Yukarıda saydığımız detaylar müşteri nezdinde ev eşyası taşıma firması açısından olumlu izler bırakacaktır. Ankara nakliye firmaları tavsiye almak için yapılacaklar ve uygulanması sistem olarak firma davranış karakteri olmalıdır.

Ankara Nakliye Firmaları Tavsiye

Ankara Nakliye Firmaları Tavsiye

Ankara Nakliye Firmaları Tavsiye İçin Müşterileri Davranışları

Anılarımızı bir evde bırakıp başka bir eve taşınıyoruz. Taşınma, insanların, iş yerinin, anıların ve eşyaların bir başka yere nakli anlamına gelir. Özellikle ailemiz için farklı anlamlarda değer taşıyan eşyalarımız artık yolculuğa çıkıyor. Ev eşyalarımıza özenle davranılması ve hasar verilmemesi duygusal ve ekonomik nedenlerle en hassas olduğumuz durumdur. Evden eve eşya nakliyesi ile karşı karşıya geldiysek, bizim de güvenli bir taşıma için yapabileceklerimiz vardır. Aksi takdirde belki de yaşadığınız evi terk ediyor olmak sizi ve ailenizi yeterince üzüyor ise bu üzüntüyü artırmamak için bizimde yapabileceklerimiz var…

1- Beyaz eşyalarımızı optimum kullanarak taşıma işlemine kadar temizliklerini tamamlamalıyız. Buzdolabının derin dondurucudaki buzları çözmeliyiz. Paketlemeye hazır hale getirmeliyiz. Yeni evinize eşyalarınız taşınırken beyaz eşyaların kurulumu ile uğraşmamalıyız.

2- Tabak-çanak ve cam eşyaları kırılmasını önlemek amacı ile havalı naylon ambalaj malzemeleri ile sarmalıyız. Karton kolilere dizme işlemini kendimiz yapar ve etrafını doldurup sağlamlaştırmalıyız. Evden eve eşya taşıma Ankara işlerinde genelde cam ve porselen mutfak eşyalarının hasar gördüğü görülmektedir. Kırılması kolay ürünlere dikkat!!!

3- Kullanmadığınız veya eskimiş bozuk eşyalarınızı beraberinizde taşımak için uğraşmayın. Zamanınızı boşuna harcamalarına izin vermeyin. Zaten zamanla yarışıyor olmanız üzerinizde bir taşınma stresi oluşturuyor.

4- Özellikle mutfakta en temel araç gereçleri kullanımda bırakarak son günde elinizin ayağınızın dolanmasına izin vermeyin.

5- Duvar süs eşyalarınızı ve tabloları ambalajlayıp paketleyin.

6- Hazırladığınız kolilerin üzerine hangi odaya ait olduklarını ve eşya muhteviyatını yazabilirsiniz. Ankara şehirler arası eşya nakliyatı zor bir süreçtir. Ankara nakliye firmaları tavsiye almak için neler yaptığımızı incelemek ve firmamız hakkında daha kapsamlı bilgi almak için TIKLAYINIZ.

614 kez okundu
blank
Nakliye Fiyatları

156 kez okundu