Pursaklar

Pursaklar

Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Ankaranın en büyük ilçelerindendir Pursaklar. Bu bölge son 10 yıldır ciddi anlamda binalaşma anlamında gelişmiştir. Evden Eve Nakliyat hizmetleri için son 5 yıllda bu bölgeye tonlarca ev eşyası, ofis eşyası taşıdık. Oldukça fazla müşteri portföyümüz oluştu. En iyi reklam kulaktan kulağa olduğunu bildiğimiz için:)) Nakliye konusunda ayrıca bu yazımızda bazı minik ama önemli detaylar paylaşacağız. Adres değişikliği sırasında birçok kaza meydana gelebilir ve her koşul için hazırlıklı olmanız gerekir. Evinizin ve eşyalarınızın zarar görmesi veya kaybolması durumunda tazminat talebinde bulunmak için hangi sigorta şartlarının olacağını mutlaka öğrenin. Taşıma başlamadan, anlaşma yapmadan önce öğrenin:)) Firma seçerken hata yapmamak için tüm çalışma prensiplerini öğrenin. Beyaz eşya ve mobilyalarınızın montajını onların gerçekleştirdiğinden ve kaliteli bir şekilde yapılacağından emin olmanız gerekir. İyi bir üne sahip, uzun yıllardır bu alanda çalışan ve size komşularınız için endişelenmenize gerek kalmayacak gerçekten kaliteli hizmetler sunabilecek bir şirket seçmek iyidir. Kısacası, seçtiğiniz şirketin size kaliteli, zaman içinde test edilmiş hizmetler sunması gerekir. Birçok düzenli müşteri, iyi itibar hakkında konuşur ve bu, yüklenicinin imajını belirler. Yoksa Pursaklar da müşteri bulamazsınız:))

Pursaklar

Pursaklar

Pursaklar Nakliyat

İster ülke genelinde ister Pursaklar dan başka ilçelere taşınıyor olun, doğru nakliyat şirkete sahip değilseniz çok şey ters gidebilir. Pek çok şirket hıza bakımdan çok değer verir, ardından duvarları ve kırık mobilyaları hasarlı bırakır. Çoğunun sizin için önemli eşyaları yüksek değerli bir mobilyayı nasıl kullanacağı hakkında hiçbir fikri yoktur. Neyse ki, şirketimiz sizin ideal olan herşeyi karşılayan bir şirket. Vasat ya da vasatın altında nakliye firması değiliz:)) Ailemizin sahip olduğu ve işlettiği şirketimiz, ev eşyalarını nasıl düzgün şekilde taşınacağı ve depolanacağı konusunda yaklaşık 50 yıllık deneyime sahiptir.  olan 1970 yılardan bu yana varlığını sürdürmektedir. Küçük ofis eşyalarından, konak, villa, köşk, yalı eşyası taşıdık. Tonlarca ev ve ofis eşyası taşıdık. Kmlerce yok kat ettik. Pursaklar dan Çankaya kadar, Altındağ dan Yenimahalleye kadar günlük 4 sefer hizmetimiz vardır. Aynı anda birçok müşteriye hizmet verecek donanıma sahibiz. Personel ve araç bakımından. Personellerimiz kadroludur. Nakliye için dışarıdan personel temin etmiyoruz. 

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Nakliye Fiyatları

Pursaklar bölgesinde Nakliye Fiyatları konusuna değinmeden bir müşterimizin bizim için Google üzerinden paylaştığı bir yorumu size iletmek istiyoruyuz:))

”Nermin Uysallı”

”Her eşyayı  her parçayı özenle sarmaları ve merdivenlerden inip çıkıp kapılardan geçerken ustaca manevralarıyla bizi etkilediler. Taşıma şeflerinin liderlik becerileri, büyük ölçüde takdir ettiğimiz hareketler sergiledi. Memnun olmak istiyorduk ama bu kadarını beklemiyorduk. ” İşte bu sonuç tüm hizmetimizin kalitesinin artmasını sağlıyor. Amacımız mutlu müşteri. Evden Eve işini bir meslektir. Hevesli kişilerin ”du şu işe bi gireyim” diyeceği bir iş değildir:)) İşin püf noktaları vardır. En önemlisi personel ve kullanılan araçlardır. Bu deneyimi uzun süre yapabilmek zordur. Pursaklar da nakliye alanında ihtiyaç duyacağınız ne varsa bizi arayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

88 kez okundu
blank
Pursaklar Nakliyat

172 kez okundu