Ankara Ofis Taşımacılığı

Ankara Ofis Taşımacılığı

Ankara Ofis Taşımacılığı

İşletmenizin yerini mi değiştiriyorsunuz? Başka ticari taşınma hizmetlerine ihtiyacınız var mı? Ankara Ofis Taşımacılığı ekibi olarak; Nakliyat da; ister ofis mobilyalarını, bilgisayar ekipmanlarını, dosya dolaplarını, masalarınızı, terminal çalışma alanları veya başka herhangi bir şeyi taşımanız gereksin, şirketlere taşıma hizmetleri sağlama konusunda kapsamlı deneyime sahibiz. Hizmetlerimizi ihtiyaçlarınıza göre şekillendireceğiz. Yeni bir ofise taşınıyor olmanız veya bir yerden başka bir yere taşınan tek bir öğeye ihtiyacınız olması da dahil olmak üzere tüm taşınma gereksinimlerinizde yardımcı olabiliriz. Sizi Ankara içi ya da şehirlerarası olarak, daha geniş bir alana veya ülkenin başka bir yerine taşıyabiliriz. Ekibimizin her bir üyesi yetenekli ve deneyimlidir. Modern, bakımlı kamyonlar, kamyonetler ve römorklardan oluşan bir filoya sahibiz. Kendimize ait. Tam bir taşıma hizmeti sunuyoruz.  Müşterilerimizin ofis eşyalarının taşınmasına yardımcı olmak ana uzmanlık alanımızdır. Aşağı Ankarada her bölgede, büyük ve ağır eşyaların taşınmasının yanı sıra spa, havuzlarının ya da spor salonlarının taşınması konusunda özel bir uzmanlığa sahibiz. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, bizi işe aldığınızda, ister sabit fiyat ister saatlik fiyat teklifi isteyin, yüksek kaliteli hizmetler ve rekabetçi bir fiyat bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ankara Ofis Taşımacılığı

Ankara Ofis Taşımacılığı

Ankara Ofis Taşımacılığı Süreçleri

Ankara Ofis Taşımacılığı hizmetlerini nasıl yapıyoruz? Fiyatları pahalı mı? İşte merak edilen tüm detaylar yazımızda. Okumaya devam edebilirsiniz. 

Size ofisinizde ücretsiz bir keşif yapacak profesyonel taşınma uzmanı atayacağız. Profesyonel Ofis Taşıma hizmetlerimizin işinize olan kapsamını vurgulayabilmemiz için sizinle birlikte ayrıntıları dikkatle gözden geçireceğiz.

Hizmet Detayları;

 • Ücretsiz ofis araştırması ve fiyat teklifi.
 • İyi paketleme malzemeleri.
 • Paketleme, paket açma ve kurma hizmetleri.
 • Mobilyaların demontajı ve yeniden montajı.
 • Bilgisayarların, fotokopi makinelerinin, yazıcıların vb. bağlantılarının kesilmesi ve yeniden bağlanması.
 • Profesyonel olarak eğitilmiş, dürüst, güvenilir ofis taşıma ekibi.
 • Tüm mobilyaların battaniyeyle sarılması.
 • Kamyonları ve kamyonetleri uygun ekipmanlarla hareket ettirmek.
 • Taşımada tek kamyonla (aktarma olmadan) taşıma.
 • Her taşıma için kişisel yer değiştirme danışmanı.
 • Talep üzerine sağlanan ayrıntılı envanterler.
 • Eğer istenirse ek maliyetlerle taşıma sonrası temizlik.
Ankara Ofis Nakliyat

Ankara Ofis Nakliyat

Ofis Taşıma Firmaları

Ofisinizi taşıtmaya karar verdiğinizde en önemli detay hangi firmayı tercih etmeliyim sorusudur. Ankara Ofis Taşımacılığı yapan birçok şirket vardır. Hem de kurumsal çalışma yapan. Önemli olan siz bu şirketleri nasıl bulacaksınız. Çok basit; fiyat odaklı olmamak. Önce hizmeti sorgularsanız, kalite firmalar ile anlaşma yapmanız oldukça yüksek olacaktır. Fiyatı öncelik olarak sunan firmalar, geri planda (genellikle) işini iyi yapmayan firmalardır. Şirketimizin amacı, eskiden olduğu gibi bugünde kalıcı müşteri pörtföyü oluşturmak. 10 yıl önce hizmet verdiğimiz müşterimiz bugün tekrar bize ulaşıp hizmet almak istiyorsa, bizi biz yapan en büyük detaydır diyebiliriz. Aynı sektörde 50 yıldır hizmet etmek, bu aşamlar sayesinde olmaktadır. Günün her saatinde bizi arayabilirsiniz. 

40 kez okundu