Ankara Taşınma Süreçleri

Ankara Taşınma Süreçleri

Ankara Taşınma Süreçleri Nelerdir?

Çağrı Merkezimizi Aramak

Ev Eşyalarını taşıma uzamanı olan şirketimiz; Ankara Taşınma Süreçleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Evden Eve hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar için bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezimize gelen her aramaya anında cevap verilir. İstekleriniz can kulağı ile dinlenir. Size uygun çözümler için bilgi verilir. Müşterimiz genellikle fiyat bilgisi sorgulaması yapmak için aramaktalar. Bu durumlarda müşterimizin arzu ederlerse expertiz ekiplerimizi ücretsiz olarak keşif için taşınacak eve yönlendirmekteyiz. Ankara Evden Eve Taşınma Süreçleri için aslında en temel ve önemli konulardan biri bu aşamadır. Taşınacak ev eşyalarını görmeden, evin konumunu görmeden, bulunduğu katı görmeden fiyat veren şirketler daha sonra ek maliyetler çıkarabilmektedir. Bazı Nakliyat Firmaları işi alabilmek için maalesef telefonda gerçeği yansıtmayan ücretler vermekteler. Sonrasında müşterilerden ek para istendiğinde gereksiz tartışmalar olabilmektedir. Bu hem firmaya hem müşteriye zarar veren bir tutumdur. Açık ve net olmak, Nakliye sektörü gelişmesinde oldukça önemlidir. Müşterilerimiz evet bize expertiz ekiplerinizi gönderin dediklerinde ilk aşama başlamış oluyor. Ayrıca Ankara Evden Eve Nakliyat için ele aldığımız bilgilendirici yazımızı okumak istermisiniz?

Ankara Taşınma Süreçleri

Ankara Taşınma Süreçleri

Taşınma Süreçleri Expertiz

Evden Eve Nakliyat Süreçleri, 2. basamak Ücretiz Expertiz adımıdır. Bazı kullanıcılar Ekspertis, Ekzpertiz, Ekspertis gibi aramlarda yapabilmektedirler. Müşteri temsilcimiz saha ekiplerimizi arayarak, Nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimizin ev adreslerini ve konumlarını iletirler. Gelen adresi ve konumu alır almaz hızlı bir şekilde saha ekiplerimiz hareket ederler. Konuma geldiklerinde detaylı bir analiz yaparlar. Öncelikle evin konumu incelenir. Dairenin bulunduğu bina ya da müstakil evin konumu oldukça önemlidir. Asansörlü Nakliye ihtiyacı var mı yok mu? Taşıma esnasında yol trafiğe kapatılacak mı? Bina için de asansör var mı? Gibi soruların cevapları hemen belirir ve not edilir. Sonrasında taşınacak eşyaların yoğunluğu incelenir. Montaja gerek duyacak eşyalar listelenir. Beyaz eşyalar listelenir. Taşınmayacak eşya var mı yok mu not edilir. Detaylı inceleme sonrasında müşterimize net olarak Evden Eve Nakliyat Fiyatları verilir. Müşterimiz ile gerekli anlaşma sağlanır ise diğer adımlarımız için bilgilendirme yapılır.

Sözleşme 

Saha ekiplerimiz yerinde gördükleri ve anlaşmaya vardıkları eşyalar için fiyat bilgisi verip anlaşma yaptıktan sonra 3. adım olan sözleşme aşamasına geçilir. Ankara Evden Eve Nakliyat Taşınma Süreçleri için 3. adım olan ama en önemli adım bir süreçtir. Taşınma Süreçleri konusunda belkide dikkatli olmanız gereken en önemli bir adımdır. Anlaşmaya varılan tüm detaylar sözleşmeye not edilir. Ek maliyet çıkaması karşılıklı mutabık kalınan tüm detaylar not edilir. Müşteri ve Firmayı koruyacak karşılıklı iyi niyetli maddeler not edilir. Sözleşme hazırlandıktan sonra bir nüshası müşterimize verilir ve kontrol etmesi istenir. Gerekli inceleme ve okumadan sonra müşteri ve firma arasında karşılıklı olarak imzalar atılır. Bazı şirketler ön avans ödemesi alabilirler, bazı firmalar taşıma bittikten sonra bazıları ise peşin alırlar. Sizlerin şartına hangisi uyuyorsa ona göre hareket edilir.

Ankara Evden Eve Nakliyat Taşınma Süreçleri

Ankara Evden Eve Nakliyat Taşınma Süreçleri

Ankara Taşınma Planlama 

Sözleşme yapımından sonra Ankara Taşınma Süreçleri son adımı olan planlama aşamasına geçilir. Firma belirli gün ve saatler sunar. Müşterimiz ile birlikte gün ve saat konusunda anlaşmaya varırlar. Bu son adımda, Nakliye için önemli bir konudur. Hem firma hem müşteri kendileri için ayırdıkları bu zamanı iyi değerlendirmek isterler. Belirlenen gün ve saatte Nakliye Firması hazır olarak beklemek zorundadır. Taşıma aşamasına geçilir, sökülerek taşınması gereken eşyalar uzman ekiplerimiz ile söküm işlemi yapılır. Eşyalar kaliteli araç ve gereçlerimiz ile kurallara uygun zarar görmeyecek şekilde paketlenir. Paketlenen eşyalar kurallara uygun bir şekilde önceden hijyeni sağlanmış kamyonlarımıza taşınır. Tüm eşyalar taşındıktan sonra yeni adrese doğru yol alınır. Yeni adrese eşyalar taşınır, montajı yapılacak eşyaların montajı yapılır. Müşterimizin istediği yere eşyalar yerleştirilir. Bu şekilde başarılı bir şekilde Ankara Taşınma Süreçleri son adımı da tamamlanmış olur. Ankara Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde bu adımlara dikkat edilirse karşılıklı, hiç bir sorun olmadan süreç tamamlanmış olur. Yinede aklınıza takılan bir husus olursa bizi her zaman arayabilir bilgi isteyebilirsiniz. Sorunsuz taşınma süreçleri dileğimiz ile.

155 kez okundu