Ankara Taşıma Firmaları

Ankara Taşıma Firmaları

Ankara Taşıma Firmaları 

Ankara Taşıma Firmaları birçok Nakliyat kolunda hizmet verirler. Şirketimiz Evden Eve Nakliye için taşıma hizmetleri vermektedir. Uzmanlık alanımız da ev eşyası taşımacılığıdır. Yaptığımız hizmeti 50 yıldır yapmaktayız. Bunu neden söylüyoruz, müşteri beklentilerini çok iyi derecede biliyoruz. Bizimle çalıştığınızda sorun olabilecek maddeleri yaşamazsınız. Ankaranın tüm ilçe ve mahallerini çok iyi biliyoruz. Hangi şartlar ne zaman tam güvenli taşıma yapılır iyi biliyoruz. Ayrıca 1 yıldır biliyorsunuz bir pandemi süreci yaşıyoruz. Salgın döneminde çok daha dikkatli çalışılması gerektiğinin bilincindeyiz. Tüm firmalar bu salgında oldukça dikkatli çalışmalıdırlar. Taşıma Şirketleri özellikle ev Nakliye işi ile uğraşanlar, gerekli hijyen kurallarına göre hareket etmeleri gerekiyor. Hem kendi sağlıkları için hem de müşterileri için bu detaylar önemlidir. Hem araçların hem de paketleme için kullanılan araç gereçlerin her taşıma işleminden sonra kesinlikle dezenfekte işlemlerinin yapılması gerekiyor. Aslına bakarsanız çok fazla kurumsal şirket yok sektörümüzde. Her önüne gelen bir kamyon alıp Ankara Taşıma Firmaları arasına katılıyor. Çok az firma gerekli önlemleri alıyorlar ve profesyonel adımlar atıyor. Bu nedenle hizmet alımında mutlaka firmaları araştırmalısınız. Tek fiyat olarak kıssas da bulunmayınız.

Asansörlü Taşıma Firmaları

Asansörlü Taşıma hizmetleri genellikle ev eşyası ve şirket taşınmaları için kullanılır. Eşya Yük Asansör kullanımı, özellikle eşyalar, mobilyalar hacimli ve ağırsa veya merdiven boşlukları çok dar ve köşeli olduğu veya kapılar çok dar olduğu için hedef adrese hiç taşınamıyorsa kullanılmaları uygundur. Ankara Taşıma Firmaları asansörlü taşıma yapma. Her firmanın kendi bünyesinde de bulunmaz. Çoğunlu bu hizmeti dışarıdan alır, kendi ücretleri üzerine ek fark koyarak müşteri için kullanırlar. Bizim gibi kurumsal firmalar eşya asansörlerini kendi bünyesinde barındırır ve fiyata dahil çalışırlar. Şirketimiz tüm ağır eşya yüklerini taşıyabilecek  asansörlere sahiptir. Bu hizmeti almak için lütfen ofisimizle iletişime geçiniz. Sorularınıza memnuniyetle cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Bir eşya asansörü hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizler için kullanırız. Çatı katı daireleri gibi arkaya kaydırılmış pencereler veya balkon korkulukları genellikle uygun değildir. Bir eşya asansörü kurmak için de yeterli alan gereklidir ve asansörünün uzantısında hiçbir engel (ağaçlar vb.) Olmamalıdır. Yük asansörü ile daha hızlı taşınma sağlanmış olur. Mobilya asansörü çapraz olarak pencereye veya balkona yerleştirilir. Mobilya asansörünü özel olarak kiralayamayacağımızı unutmayın. Sadece uzman kadromuz tarafından yapılan taşınma işlemlerinde kullanılır.

Ankara Taşıma Firmaları

Ankara Taşıma Firmaları

Ankara Evden Eve Taşıma Firmaları

Bizi aradığınızda ekiplerimiz evinize gelir taşınacak eşyaların analizini yapar. Tüm taşınma şartlarını size iletirler. Fiyat teklifimizi veririz eğer takdir ederseniz sizlere hizmet vermek için bir gün ve saat belirleriz. Ankara Taşıma Firmaları için Evden Eve Nakliye işi yapan kurumsal şirketlerin başındayız. Eğer sizlerde sorunsuz bir nakliyat süreci yaşamak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

 

 

190 kez okundu
blank
Sincan Nakliye

274 kez okundu

blank
Nakliye Fiyatları

182 kez okundu