Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Dürüstlük ve değer ilkeleri üzerine inşa edilen Ankara Trans konut taşımacılık şirketimiz, endüstrinin en yüksek kalitede taşıma hizmetlerini, yenilmeyecek bir fiyatla sunmasını sağlıyor. Şehir içi veya ülkenin herhangi bir şehrine, Çankaya Evden Eve Nakliyat konut taşımacılığımızın hem küçük hem de büyük ölçekli yerleşim yerlerinden taşınabilme kabiliyeti vardır.

Çankaya Evden Eve Nakliyat, aşağıdaki gibi bir dizi fayda içeren Ankara Çankaya konut taşıma hizmetlerinin kapsamlı bir listesini sunmaktadır:

 • Tam lisanslı ve sigortalı servis
 • Ücretsiz, ev içi tahminler (expertiz)
 • Serbest hareketli tedarik
 • Mobilya montajı ve demontajı
 • Uzman ambalajlama ve sandıklama seçenekleri
 • Güzel sanatlar, otomotiv, piyano ve özel taşıma hizmetleri
 • Kısa ve uzun vadeli depolama çözümleri
 • Olağanüstü müşteri servisi
Çankaya Evden Eve Nakliyat Konut Taşıma Hizmetleri

blank

Hayat seni nereye götürürse, Çankaya Evden Eve Nakliyat bir sonraki tehcirden sıyrılmaktan daha iyi bir seçim yoktur! Süreci, hareket maliyetlerini belirlemenize yardımcı olmak için deneyimli Ankara konut taşıyıcılarından birinden ücretsiz, ev içi bir profesyonel tahminle başlıyoruz. Oradan, uzman müşteri hizmetleri ekibimiz, konut hareketinizin her aşamasında gezinmenize yardımcı olacaktır. Başlangıçtan bitişe kadar, Ankara konut taşımacılık şirketimiz ev eşyalarının taşınmasından kaynaklanan stresi alacaktır!

 • Yerel Taşımacılık – Çankaya Evden Eve Nakliyat konut taşıma hizmetleri söz konusu olduğunda, kimse bölgeyi hareketli profesyonellerden daha iyi bilemez!
 • Uzun Mesafe Taşınma – Çankaya Evden Eve Nakliyat konut taşımacılığı şirketleri arasında önde gelen bir seçenek olarak, Ankara uzun mesafeli taşınmanızın tüm ayrıntılarını ele alabilir.
 • Kaliteli Hizmet – Yeni bir duruma geçerken, kesintisiz bir süreç sağlamak için yanınızda kaliteli bir şirkete ihtiyacınız var.
 • Uluslararası Taşımacılık – Gümrük işlemleri, tam hizmet paketleme, kasalama – buna isim verin! Çankaya Evden Eve Nakliyat, uluslararası hareketinizin her yönüyle size yardımcı olacak uzmanlığa sahiptir.
 • Tam Servis Taşınma – İster demonte mobilyalara, isterse antikalarınıza özenle hazırlanmış olsun, tam hizmet taşıma şirketimiz işinizi halledebilir.

Çankaya Evden Eve Nakliyat yerleşimciler arasındaki ilk tercihi hakkında daha çok şey öğrenmek ister misiniz?  Ankara’da bir çağrı yapın ya da çevrimiçi formumuzu bugün doldurun! Güler yüzlü personelimizden biri, tüm sorularınızı cevaplayacak ve ücretsiz, hiçbir yükümlülük taşımayan bir tahminde bulunmanıza yardımcı olacaktır!

Çankaya Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde paketleme, hareket etmeden önce düzgün bir şekilde ilgilenmeniz gereken şeylerden biridir. Eşyalarınız doğru bir şekilde paketlendiğinde, eşyalarınızda hareket sırasında hiçbir hasar olmayacağından emin olabilirsiniz. Bazen ambalajlar hareket etmekten daha stresli olabilir. Bu nedenle, paketleyicilerimiz, tüm eşyalarınızı miktar, değer veya kırılganlıktan bağımsız olarak özenle toparlamak için eğitilmiştir.

TAŞINMADAN ÖNCE NE YAPMALI?

Taşınmanın en önemli kısmı organizasyondur. Çankaya Evden Eve Nakliyat ile taşınma ipuçları, bir sonraki yerinizi bir esinti yapmak için burada.

 • Eşyalarınızı Değerlendirin

  Bazı öğeler satılabilir; bazıları bağışlanabilir! Son yıl içinde ne kullanmadınız?

 • Adres Değişikliği

  Hareketinizle ilgili herkese haber verin: Arkadaşlar ve aile, yardımcı programlar ve ilgili şirketler, postane, profesyoneller, alacaklılar, abonelikler vb.

 • Şehrin Dışına Mı Taşınıyorsunuz?

  Okullara, doktorlara, avukatlara ve muhasebecilere başvurun, kişisel ve en önemli kayıtlarınızın kopyalarını alın.

 • Asansör

  Asansörler ile bir bina içine ya da içine hareket ediyorsanız, asansörler kullanmak için en iyi zaman planlamak için bina yönetimi ile irtibata geçin.

 • Park Alanı Rezerve Et

  Nakliye aracı için ayrılmış olan binanızın yakınında bir park yeri almak için en az 3 gün önceden park yeri görevlisine başvurun.

 • Buzdolabı

  Dondurucunuzu ve buzdolabınızı kapatarak içerisini boşaltın. Kapıları açık tutun, böylece içerisinde kötü koku oluşmaz.

 • Önemli Ürün

  Yeni yerinizde anında ihtiyaç duyacağınız kişisel eşyaları bir kutuya koyun. Bu kutuyu en son yüklü veya arabanıza götürün.

 • Beklenmeyen Sorunlar

  Ustabaşının sorularını cevaplamak için bir yetişkinin evde olduğundan emin ol. Çankaya Evden Eve Nakliyat çalışanlarımızın güvenli bir şekilde nakledilmesi ve diğer tarafa yetkin bir şekilde boşaltılması için eşyalarınızı doğru bir şekilde ambalajlayarak korunmasını sağlamak için çalışanlarımızı iyice eğitiyoruz.

Bununla birlikte, bazen ne kadar çaba gösterdiğimiz ya da ne kadar dikkatli olduğumuz önemli değil, hareket halindeyken eşyalarınız hasar görebilir. Bu nedenle, ücretsiz temel sorumluluk koruması sunuyoruz.

Çankaya Evden Eve Nakliyat Serbest Temel Sorumluluk Koruması

Çankaya Evden Eve Nakliyat, sigortalı nakliye seçeneği sunar.

Tam Değer Seçeneği

Tam değer koruması, kayıp veya hasar gören herhangi bir parçanın değişim maliyetlerini karşılayacağından genellikle daha fazla maliyete sahiptir. Seçtiğiniz koruma seviyesine göre hasarlı parçayı değiştirmeyi, tazmin etmeyi veya tamir etmeyi tercih edebiliriz. Olağanüstü değerdeki öğeleri beyan etmeyi unutmayın. Bunu yapmazsanız, seçtiğiniz koruma seviyesine bakılmaksızın bu kalemlerin tam değeri için sorumluluk kabul etmeyebiliriz. Tam değer koruması ile birlikte düşülebilir teklif verebiliriz. Bir ürünü kaybetmedikçe düşülebilirlikten siz sorumlusunuz. Tam değer korumasının fiyatını sizinle tartışacağız ve Anlaşma’daki oranı belirteceğiz.

Çankaya Evden Eve Nakliyat Depolama hizmetlerimiz hakkında

Çankaya Evden Eve Nakliyat, kısa ve uzun süreli depolama sunduğumuz için depolama ihtiyaçlarınız için yardımcı olabilir. Depolama ücretlerimiz arasında pick-up hizmeti bulunur, bu sayede öğelerinizi depolamaya teslim etmekten endişe etmenize gerek kalmaz.

Depolarımız eşyalarınız için güvenli, kuru ve güvenli bir alan sunuyor, böylece güvende kalabilirsiniz. Daha fazla bilgi için arama yapın veya e-posta gönderin.

Hadi taşıyalım!

Hazır olduğunuzda hazırız. Çankaya Evden Eve Nakliyat her büyüklükteki iş tecrübesi vardır. Mobilyalarınızı yeniden düzenlemek veya sizi hayalinizdeki eve taşımak için bizi arayın!

Çankaya Evden Eve Nakliyat ile aynı yüzleri yükleme ve boşaltma göreceksiniz. Mürettebatlarımız, başından sonuna kadar sizinle birlikte hareket ederken, çoğu büyük şirket de işe yaramaz.

Önemsiyoruz!

Çankaya Evden Eve Nakliyat bizde gerçekten seni önemsiyoruz ve tecrübenle birlikte rahat ve mutlu olmanı istiyoruz. Sorularınız, talepleriniz veya endişeleriniz varsa, lütfen sormaya çekinmeyin. Hareketinizi olabildiğince kolaylaştırmak için buradayız.

462 kez okundu
blank
Ev Taşıma Ankara

222 kez okundu