Çankaya Evden Eve Taşıma

Çankaya Evden Eve Taşıma

Çankaya Evden Eve Taşıma Şirketleri seçimi yapacak müşterilerimizin taşıma işlerini itinayla gerçekleştirmekteyiz. Sektörde edindiğimiz tecrübeler yüksek hizmet kalitesinin standartlaşmasına neden olmuştur. Alanında tecrübeli personellerimiz ile taşınmasını istediğiniz eşyalarınız sorunsuz bir şekilde belirtilen adrese taşınmaktadır. Taşınma öncesi, taşınma sırasında ve taşınma sonrasında yapılacak işlemler belirli bir sıraya göre disiplinle gerçekleştirilmektedir. Çankaya Nakliye  ve Nakliyat olarak; Güler yüzlü personellerimiz ile gerilmeden ve strese kapılmadan eşyalarınızın zarar görmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Güvenlik tedbirlerini alarak ve her türlü olumsuz durum düşünülerek özenle taşınan eşyalarınızın zarar görmesi halinde taşıma sigortası kapsamında zararlarınızda karşılanabilmektedir. Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumlarını forum sitelerinden detaylı olarak okuyabilir ilgi ve alakamızla alakalı fikir sahibi olabilirsiniz.

Çankaya Nakliyat Şirketleri

 Çankaya Nakliyat Şirketleri arasında seçim yaparken öncelikle müşterilerimizin dikkat etmesi gereken hususlar hakkında bilgi vermek isteriz. Taşıma işlemlerinde öncelikle yapılacak işlerin sırası belirlenmelidir. Fiziksel ve çeşitli özelliklere göre sıralama da değişiklik gösterebilir ancak genel olarak;

Çankaya Nakliye Firmalarının önem verdiği başlıklar;

 • Taşınacak eşyaların belirlenmesi
 • Ekiplerin belirlenmesi,
 • Ekipmanların ve araçların seçimi,
 • Zaman planlamasının yapılması,
 • Paketleme ve ambalajlama işlemlerinin koruyucu ekipmanlarla titizlikle yapılması,
 • Mobilyalar arasında söküm işlemi gerçekleştirilecek parçaların zarar vermeden sökümü,
 • Eşyaların uygunsa bina dışı asansörlü taşıma ile taşınması,
 • Araçlara yüklenmesi,
 • Taşınacak bölgeye güvenli sürüş tekniklerine hakim sürücü ile ulaştırılması,
 • Araçtan boşaltılması,
 • Yüksek katlarda mümkünse bina dışı asansör yardımıyla taşınacak yere taşınması,
 • Montaj işlemlerinin tamamlanması,
 • Ambalajlarından zarar görmeden çıkarılması,
 • Eşyaların zarar görmediğine dair analizin yapılması,
 • Teslim.

Şeklinde kabul edebiliriz. Belirli bir disipline bağlı sorunsuz olarak gerçekleştirilen işlerde müşteriler memnun kalmaktadır. Atlantis Trans olarak tek işimiz taşımacılık olduğu için müşteri memnuniyetine çok önem vermekteyiz. Bünyemizde bulunan her personelimiz güler yüzlü ve müşteri hassasiyetine uygun çalışma prensibiyle hareket etmektedir. En uygun koşullar belirlenerek işi aceleye getirmeden ve oldu bitti ye getirmeden hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Markamızla çalışan müşterilerimizin bizlere ilerleyen dönemlerde referans olması ve gönül rahatlığıyla çevrelerine tavsiye etmesi ulaşılabilir hedeflerimiz arasındadır.

Fiyatlandırma

Fiyatlandırma işlemi titizlikle yapılması gerekmektedir. Gelişi güzel verilen fiyatlardan sonra iş sırasında ek ücretler istenebilmektedir. İşin başında yüksek ücretler istenilip işin baştan sağma basit bir şekilde tamamlanabilmesi de söz konusudur. 30 Yılı aşkın süredir fiyatlandırma aşamasından başlayarak teslim aşamasına kadar müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Fiyatlandırma işleminde öncelikle taşınacak eşyaların sayısı, ağırlıkları belirlenerek ilerlemekteyiz. Taşıma şekli belirlenerek ambalajlama ve paketleme işleri için kullanılacak eşyalar belirlenmektedir. Mesafe ve yakıt harcamaları da göz önünde bulundurularak en uygun fiyatlandırma yapılmaktadır.

Eşya Depolama

Taşınacak yerin uygunsuzluğu ve çeşitli nedenlerden dolayı bazı eşyalarınızın güvenli bir alanda depolanmasını isteyebilirsiniz. Müşteri portföyümüzün yoğunluğundan eşya oteli hizmetimiz mevcuttur. İstediğiniz zaman boyunca eşyalarınız güvenli bir şekilde muhafazası yapılabilmektedir. Yeniden taşınmanız, eşyanın satılması ve çeşitli nedenlerden dolayı eşyanızı geri talep ettiğiniz de teslim aldığımız şekilde eşyalarınızı güvenle teslim edebilmekteyiz. Mobilya akşamlarınız için söküm ve montaj işlemleri de eşyalarınıza zarar vermeden yapılabilmektedir.

Ankara operasyon merkezli firmamız Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmetlerini götürebilmektedir. Şehirlerarası taşımacılıkta güvenilir bir marka olmamızın yanı sıra fiyatlarımız da ki uygunluk ta müşterilerimiz arasında firmamızın tercih edildiği sebeplerdendir. Aklınıza takılan çeşitli sorular için uzman ekibimizle iletişime geçip en doğru cevapları alabilirsiniz.

 

Çankaya Ev Taşıma Şirketleri Telefon

Çankaya bölgesinde evinizin eşyalarının nakliyesi için şirketimizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Uygun bütçelerle tüm eşyalarınızı taşıyoruz.

88 kez okundu
blank
Akyurt Evden Eve

230 kez okundu