Eryaman Evden Eve Nakliye

Eryaman Evden Eve Nakliye

Eryaman Evden Eve Nakliye Firmaları

Hizmet bölgelerimizin içinde yeralan noktaların başında Eryaman gelmektedir. Evden Eve Nakliye Firmaları için de bu bölgede faliyet gösteren kurumsal şirketimizi tercih etmeniz için birçok neden vardır. Öncelikle firmamız günümüzde yaşananan Koranavirüs (Covid-19) pandemisinde (Salgınında) Ev Eşyası Taşıma hizmetlerinde son derece titiz davranmaktadır. Müşterilerimizden hiçbir araç  gereç talep etmeden kendimizin ve müşterilerimizin sağlığı için en kaliteli ürünler (Maske, Eldiven ve Galoş) kullanarak Nakliyat işlemlerini sürdürmekteyiz. Nakliye Fiyatları belirlenirken firmaların kullandıkları ürünleri de göz önünde bulundurmak gerekir. Göstermelik ürün kullanan firmaların vereceği Nakliyat Ücretleri sizleri yanıltabilir. Eryaman ve civar bölgeler için hizmetlerimiz haftanın 7 günü devam etmektedir. Özel çalışma belgeli kurumsal şirketleri tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Zaman değerlidir, zamanınızı boşa harcayacak kişi ya da şirketlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Eryaman Evden Eve Nakliye

Eryaman Evden Eve Nakliye

Eryaman Ev Taşıma Şirketleri

Evden farklı bir eve taşınmada, ofis veya iş yeri değişikliği sırasındaki eşyaları taşımak genelde sıkıntılı ve sorunlu süreçler olarak düşünür kendimizi strese maruz bırakarak bu durum içinden çıkamayız. Eşya Taşıma ya da taşınma işlemini çileye dönüştürmeden sorunsuz ya da en az sorunla halledebilmek adına Eryaman Ev Taşıma Şirketleri nden bahsetmek size fayda sağlayacaktır. Taşınma kararından sonra yapılacak bir kaç detay vardır;

  • Yaklaşık 2 hafta önce eşyaları toparlamaya başlamak gerekir.
  • İşe öncelikle planlama yaparak başladığımızda hazırlamış olduğumuz yapılacaklar listesine göre ilerleyerek Eşya Taşıma işlemini kolaylaştırmış oluruz ve süreci daha rahat atlatırız.
  • Hepimizin evlerinde olduğu gibi sizin de evinizde kullanmadığınız gereksiz fazla eşyalarınız var. Eşya toparlama sırasında bu fazlalıklardan kurtulmak en doğru karar olacaktır.
  • Eşyalarımızı özelliklerine göre ayırarak kolileme işlemi sırasında koli üzerine isim tanımlamak eşyalarımızı bulmak ve yerleştirmek adına bize kolaylık sağlayacaktır.
  • Kırılabilecek eşyalarımızın etrafına taşıma esnasında darbelere karşı korumak için koruyucu ambalajlarla (gazete kağıdı, köpük gibi) kaplayarak paketleme işlemi yapmalıyız.
  • Hassas kıyafetlerimizi tozdan, kirden korumak için  koruyucu kılıflar içerisinde muhafaza ederek , kitaplarımızı kolay taşınabilir olması adına bavullara yerleştirebiliriz.

Büyük ev eşyalarını (beyaz eşyalar, televizyon, TV ünitesi, mobilyalar gibi) kendi başımıza taşımak güç olacağı için Eryaman Nakliye Firmaları ile iletişime geçmek daha doğru olacaktır.

Kalabalık bir aile isek tek başımıza eşya toplamak zor ve yorucu olacaktır. Bunun için işinde uzman titizlikle çalışan ekipleriyle Eryaman Evden Eve Nakliyat ile iletişime geçerek Eşya Taşıma işlemi çok daha kolay ve sorunsuz gerçekleşecektir. Talebinize göre tüm hizmetleri gerçekleştiren Eryaman Nakliye olarak; ev sahiplerinin de eşliği ile ekibimizle birlikte eşyalarınızı paketleme, eksiksiz ve hasarsız taşıma aynı zamanda yeni iş yeri ya da eve yerleşme gibi konularda da sizlerle iş birliği içinde planlandığı gibi  ev – ofis gibi yerleşim ve taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Eryaman Nakliye Firmaları

Eryaman Nakliye Firmaları

Asansörlü Nakliye Eryaman

Bulunduğunuz bölge bazen çok katlı evlerin olduğu bir bölge olabilir. Eryaman civarında özellikle yeni yapılan binaların yüksekliği 30 lu katları geçebilmekte. Ev eşyalarını bu kadar yüksek yerlere çıkarmak çok zordur. Bina içi asansörlerin kapasiteleri ve taşıyacağı ağırlıklar işe yaramıyor maalesef. Bizim gibi kurumsal şirketlerin kullandığı araçlar ile taşınma işlemleri çileye dönüşmeden tamamlanabilmekte. Eryaman Asansörlü Nakliye hizmetimiz sayesinde katlar ne kadar yüksek olursa olsun eşyalarınıza zarar gelmeden taşınmasını sağlıyoruz. fiyat teklifi alırkan mutlaka taşınma sırasında Asansörlü araç kullanılacak mı diye teyid alınız.

Bizi her zaman arayabilir bilgi isteyebilirsiniz. Fiyat bilgisi için danışmanlarımız evinize kadar gelip net Ücret verebilirler. Nakliye Ücretleri birçok nedene bağlı olarak farklılık gösterebilir biz size bütün detayları anlatalım.

128 kez okundu
blank
Ev Nakliye Ankara

83 kez okundu