Ev Eşya Nakliyesi

Ev Eşya Nakliyesi

Ev Eşya Nakliyesi ve Transferi

Ankara da birçok kişi taşınma öncesi Ev Eşya Nakliyesi için kaliteli bir firma bulmak ister. Kalite neden önemli? Kendimizden örnek vermek isteriz. Bize ulaşan müşteri adayımız için öncelikle isteklerini dinleriz. İstek analizinden sonra ekiplerimiz taşınması istenen eve gider. Hem konumu, hem bölgeyi inceler. Daha sonra eşyaların hacimlerini yerinde görür. Gözlemlerinden sonra net ve son fiyat müşterimize teklif edilir. Sonrasında anlaşma olur ve sözleşme yapılır. Ne konuşulduysa sözleşmeye aktarılır. Bazı müşteriler sözleşeme istemiyor gerek yok diyorlar. Oysa karşılıklı güven ve hukuki olarak bizi temsil eder sözleşme. Evden Eve Nakliyat için kaliteli bir hizmet başlangıcı bu şekilde olur. Yukarıda saydığımız detayları uygulamayan ve taşınma için sizlere hiç bir detay sormayan kişiler ile anlaşma yapmayınız önerimiz olur. Fiziki bir ürün satmıyoruz, hizmet satıyoruz. İnsan iş yükü ile sağlanan hizmetlerde genellikle sorunlar olur. İşte şirketimiz Nakliye süreçlerinde tam da bu alanda sorunları ortadan kaldırmak için kalite ve kurumsallığı ön plana çıkarmakta. Çok fazla taşıma şirketi var. Ancak hepsi aynı kalitede hizmet vermez, veremez. Örneğin sabit çalışan personelleri dahi yoktur. İş başı personel istihdam ederler. Bu da iş bilmez kişilerin eşyalarınıza zarar verebilecekleri anlamı taşır. İşte anladınız mı neden fiyat karşılaştırması değil hizmet karşılaştırması yaparak teklifleri değerlendirmeyi? 

Ev Eşya Nakliyesi

Ev Eşya Nakliyesi

Ankara Ev Eşya Nakliyesi

Ev Eşya Nakliyesi işlemleri oldukça stresli ve yoğun bir zaman dilimini kapsar. Ankara gibi kalabalık bir şehirde yaşıyorsanız daha da zordur. Biz zaman diliminde sizin yükünüzü en aza indirmek bizim başlıca görevlerimizden biridir. Profesyonel ve yenilikçi yöntemlerimiz ile sizleri sorunsuz bir şekilde yeni muhitinize taşıyabiliriz. Bildiğiniz üzere bir çok rekabetçi eşya taşıma firması bulunmaktadır. Firmaların işine verdiği önem tercih edilmesinde büyük rol oynar. Sizlerin dikkat etmesi gereken bir kaç önemli hususu sizlerle paylaşacağız. Eşya taşıma işlerinde küçük detaylar mühimdir. Sizin sabit bir fiyat üzerinden anlaşma yapmanız oldukça önemlidir. İşine değer veren kurumsal eşya taşıma firmaları öncelikle taşınması ve paketlenmesi gereken her eşyaya bakar ve not alır. Tutulan bu veriler sayesinde sizlere sabit bir ücret sunar. Kurumsal olmayan ve sizleri kandırmaya çalışan Evden Eve Firmaları yapılan farklı adımlarda sizlerden ücret talep edebilir. Bunun önüne geçmek için bu sabit ücret üzerinde oynama yapılmamalıdır. Konuşulan her detay en ince ayrıntısına kadar yapılan sözleşmede belirtilmelidir. Bu işlem hem sizin hem de firmanın haklarını ön planda tutacaktır. Ev Eşya Nakliyesi işinde eşyalarınızın sigortalanması önemli detaylardan biridir. Çoğu kişi bu detayı gözden kaçırır veya görmezden gelir.

Ankara Ev Eşya Nakliyesi

Ankara Ev Eşya Nakliyesi

Ev Eşya Nakliyesi Fiyatları

Genellikle her firma taşıma sigortasına sahiptir gibi bir genel kanıya sahiptirler. Firmalar sigorta konusunda sizlere bilgi vermelidir. Sigorta için eşya taşıma fiyatını uçuk bir şekilde sunanlar için bu konuyu araştıracağınızı söyleyebilirsiniz. Yılların getirdiği birikim ve tecrübe sayesinde sizlerin Ev Eşya Nakliyesi taşıma işleri yanı sıra ofis taşıma işlerinizi de her iki tarafın menfaati doğrultusunda yapıyoruz. Bizi diğer firmalardan ayıran diğer bir husus ise paketleme işlemlerine verdiğimiz önem ve eşyalarınıza verdiğimiz değer. Paketleme işleminde kullanılan her ürün oldukça fazla önem sarf eder. Bu işlemde en önemli nokta kaliteli ürün kullanmaktır. Eşyalarınızı sardığınız plastik bezler veya kullandığınız ürünler ne kadar kaliteli olursa eşyalarınızın darbeye bağlı zarar görme olasılığı o kadar az olur. Bunun yanı sıra eşyalarınızın taşınacağı kamyonlar da büyük önem sarf eder. Kamyonların yan duvarlarından tabanına kadar darbe emici plastikle kaplanması gereklidir. Alınan darbenin direk eşyaya geçmemesi için iletme kısmının kesilmesi oldukça önemlidir. Bunların yanı sıra eşyaların kamyona dizim bölümü de çok önemlidir. Sağlam bir planlama ve istifleme yöntemi ile eşyalarınıza zarar gelme olasılığı oldukça düşüktür.

Bizi Tercih Etmenin Faydaları

İşinde profesyonel kişiler ve teçhizatlarımız ile sizlere güvenilir hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Firma araştırması yaparken fiyat bazlı baktığınız kadar verilen hizmetin kalitesine de bakmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Aklınıza takılan sormak istediğiniz her soru veya randevu işlemleriniz için 7/24 çağrı merkezimiz ile hizmetinizdeyiz. Günden güne değişen dünyaya ayak uydurmak için çalışmaktan geri kalmıyor, sizlere daha iyi nasıl hizmet verebileceğimizin çalışmalarını sürdürüyoruz. Ev Eşya Nakliyesi basit bir hizmet değildir. Kurumsallığımız vereceğimiz hizmetin teminatı olduğunu belirtmek isteriz. 

96 kez okundu