Nakliyat Evden Eve Taşıma

Nakliyat Evden Eve Taşıma

Ankara Nakliyat Evden Eve Taşıma

Nakliyat Evden Eve Taşıma şirketi olarak önceliğimiz sorunsuz Nakliye sürecidir. Ankara başta olmak üzere; sektörümüzde çok fazla firma vardır. Bu çoğunluk içinde farkımızı yaklaşık 45 yılldır orataya koyuyoruz. En büyük özelliğimiz kurumsal aile şirketi olmamızdır. Aynı kadro ile yıllardır Evden Eve işlemlerinde hizmet veriyoruz. Ekibimiz gerek montaj, gerek gerek Asansörlü Taşıma işlemlerinde oldukça tecrübelidir. Edindiğimiz tecrübeleri müşterilerimize sorunsuz Temiz Nakliyat olarak sunuyoruz. Aldığımız ücretin karşılığını kaliteli hizmet olarak sonuna kadar veriyoruz. Mutlu müşteri hedefimizdir. Taşınma bittiğinde müşterimiz mutlu olduysa işimizi iyi yaptığımızı düşünüyoruz. Yüzlerce firma içerisinde neden bizi tercih etmiş ve iyi ki bizi tercih etmiş cevaplarını aldığında müşterimiz isimimizin biraz daha büyüdüğü yıllardır gözlemliyoruz.

Nakliye Evden Eve Taşıma cümlesini hemen hemen her gün duyarız, okuruz. Genel kapalı kamyon kasalarında sık sık okuruz. Veya radyo reklamlarından sık sık duyarız. Çoğumuzun bu firmalara işi düşmeden tam olarak ne iş yaptıklarını, ne işe yaradıklarını ve nasıl çalıştıklarını bilmeyiz. Bilmeyiz ama her gün bir şekilde varlıklarından haberdar ederler bizi. Gelişen ve değişen hayat koşullarımızda artık ihtiyaçlarımızın temini noktasında birçok alanda hizmet veren iş alanlarının içinde en vazgeçilmezi belki de nakliye evden eve taşıma firmalarıdır diyebiliriz.

Asansörlü Nakliyat çok kapsamlı bir iş alanı olduğu için Evden Eve Nakliye işi bu iş kolları arasından sadece birisidir. Uluslararası nakliye, iş yeri nakliye, liman nakliyeleri, şehir içi dağıtım nakliyeleri, kargo nakliyeleri vs vs çeşitli kollarda nakliye hizmetleri vardır. Çoğumuzun bu iş kolları arasında sadece Ev Eşyası Taşıma koluna ihtiyaç duyarız.

Eskiden aile bireylerinden birinin taşınma işi olduğunda genellikle bütün aile programını ona göre ayarlar ve yardımlaşma ile yapılırdı. Bir veya iki kişinin yapıp altında kalkacağı bir iş değildi. Dolayısıyla taşınma durumunda aşırı stresli birkaç hafta geçirirdi insanlar. Taşınan kişiyle birlikte bütün aile bireyleri birkaç hafta bu işlerle meşgul olurlardı.

Nakliyat Evden Eve Taşıma

Nakliyat Evden Eve Taşıma

Taşınma Sonrasındaki Zorluklar

Taşınmanın insana yüklediği gerginlik ve stres taşınmadan sonra bitmiyordu. Sıra da taşınan eşyaların kutularda veya sargılardan çıkartılıp yerlerine yerleştirme sırası gelir ki bu en az taşınma kadar zorlu bir süreçtir. Ambalajlama da harcadığının efor kadar yerleştirme anında da yaşarsınız. Eşyalarınızın sarılmasında yaptığınız hatalar kırılacak eşyaların kırılmasına veya çizilmesine sebep olduğunda ayrıca bir stres ve üzüntü yaşarsınız. Taşınma işi gerçekten sabır isteyen, aşırı dikkat ve ihtimam gerektiren çok hassas bir iştir. Gözden kaçırdığınız bir ayrıntı başınıza çok büyük dertler açardı. Evden Eve Taşıma Nakliye bu açıdan eskiden zordu diyebiliriz.

Bizim için maddi değerinden ziyade manevi değeri olan eşyaların kaybı bizim için telafisi olmayan eksiklikler meydana getirirdi.  Ama yine de tüm bu zorluklar ile yüz yüze gelmek zorunda olduğumuz için azami gayretle altında kalkmaya çalışılırdı. Günümüz imkanlarının çeşitlenerek gelişmesi sayesinde bu alanda duyduğumuz eksikliklerin tümünü gideren Nakliye firmaları ortaya çıkmıştır. Gerçekten işlerinde profesyonelliğe önem veren adeta kuyumcu hassasiyeti ile çalışan firmalar bu alanda bu alanda çok büyük bir boşluğu doldurmaktadır. Hizmetlerinin büyüklüğü karşısında ödediğimiz ücretin gerçekten bizi zorlayacak kadar büyük olmadığına hepimiz şahit olmuşuzdur. Her geçen gün sayıları hızla artan Evden Eve Nakliyat şirketleri taşınma konusundaki tüm yükümüzü omuzlarımızdan almıştır.

Ankara Nakliyat Evden Eve Taşıma

Ankara Nakliyat Evden Eve Taşıma

Nakliyat Evden Eve Taşıma Firmaları

Nakliyat Evden Eve Taşıma Firmaları  her gün duyarız  ama  tam olarak hizmetleri nelerdir dikkat kesilmeyiz. İhtiyaç duyduğumuzda bir telefonla işimizi halledebilecek kadar yakınımızda olurlar çoğunlukla. Taşınacak ev eşyalarının sökülmesi, sarılması, kırılacak çeşitlere göre tasnifi, çizilecek eşyaların ambalajlanması azami hassasiyetle yapılarak nakliyeye hazır hale getirilir. Daha sonra asansörlere yüklenerek nakliye aracına ara boşlukları alınarak yerleştirilir. Bunlar gerçekten tecrübe gerektiren hassas işlerdir. Nakliye aracının içine sıra ile tasnif edilmiş eşyalar indirilme sırasına yüklendikten sonra taşınılacak eve tecrübeli bir şoför ile gönderilir.

Eşyaların indirilip asansöre ile çıkarılması ve inen eşyaları ambalajlarından çıkarıp yerleştirilmesi, mobilyaların ve makinelerin kurulması gibi işlerden sonra ev sahibine sadece ince işleri yapmak kalıyor. Bu gerçekten bizi yormadan strese sokmadan taşınmamızı kolaylaştıran bir hizmettir. Tüm bu ince ayrıntılara kadar dikkat ile özenle yapılan nakliye işlemlerinin sonunda ödediğimiz ücrette gerçekten de çok değildir. Hem işinizi profesyonelce yaptırıp, hem eşyaların kayıpsız bir şekilde taşınması yerleştirilmesi  Evden Eve şirketlerinin işlerinde uzmanlaşmış olduklarını gösterir. Fiyataları belirlerken günlük giderler ve aylık giderler göz önünde bulundurulur. Şirketimiz Ücretleri peşin almaz, taşınma süresinden sonra alır.

Kurumsal Firmalar  varken artık geleneksel eski yöntemlerle ev taşımanın maliyetinin bu firmalardan daha fazla olduğunu aklımızdan çıkarmayalım. Bu ekonomik bir kazanç sağlamak yerine maddi açıdan bir kayıp ve ayrıca ailemizin yorgunluğu ve stresini de göz önünde tutarak planlamalarımızı yapmalıyız.

139 kez okundu
blank
Kurumsal Evden Eve

133 kez okundu