Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama

Uzaklara gidiyorsunuz ama ev eşyalarınızı nereye bırakacaksınız? Dert etmeyin, Ev Eşya Depolama Hizmetimizde var. Kendimize ait Eşya Depolama merkezimizde nemden uzak, rutubetten uzak tertemiz konteynerlarımızda istediğiniz kadar tutabileceğiniz yerlerimiz vardır.

Yeni bir eve taşınmak birçok açıdan uğraştırıcıdır. Büyük eşyaların sayısında küçülme ve hatta bunların bazılarından kurtulmayı gerektirir. Ancak, yeni yerinizde onlara yer kalmasa bile, kurtulmak istemediğiniz eşyalarınız varsa ne olacak? Bu durumda ev eşyası depolama gerekir. Çözümlerden biri bir depolama tesisi kullanmaktır, ancak saklamak istediğiniz eşyalar mobilya parçaları gibi büyükse, bunları depoya almak zor olabilir. Bu nedenle, ev eşyalarını taşıyan kişiler nakliye firmasının bunu yapıp yapmadığını haklı olarak merak eder.  Kısa cevap, bu tercih ettiğiniz firmaya bağlıdır. Bazı firmalar yalnızca hareketli hizmetler sunar ve öğeleri depolayacak donanıma sahip değildir. Onlardan bazıları ise eşyalarınızı ayrı bir depolama tesisine taşır, sonra da diğer eşyalarınızı yeni evinize götürür. Bununla birlikte, Ankara Ev Eşyası Depolama için muhtemelen ekstra yolculuk maliyeti çıkarırlar. Tüm bu sebeplerle ev sahipleri taşıma sırasında hem nakliye hem de depolama hizmeti veren firmaları tercih eder.

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama

Ankara Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

40 yıllık tecrübesi firmamız; Ankara’da güvenli taşıma ile birlikte Ev Eşyası Depolama hizmeti de almak isteyen kişiler için yüksek kalitede hizmet sunuyor. Deneyimli ekibi ve son model taşıma araçları ile şirketimiz; eşyalarını gönül rahatlığıyla taşımak isteyen kişilerin tercihi oluyor. Eşya Taşıma, Evden Eve Nakliyat, Ofis ve İş Yeri Taşıma ve Sigortalı Taşıma gibi seçeneklerin yanında Asansörlü Taşıma hizmeti için de müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan firma, taşıma öncesi muhtemel problemlerin de önüne geçiyor. Asansörlü taşıma fiyatları farklı bütçe gruplarından kullanıcılar için alternatifler sağlıyor. Bunların yanı sıra nakliyede eşyaların bir kısmını yeni eve hemen götürmek yerine depolamak istiyorsanız en uygun fiyatlarla ev eşyası depolama servisinden yararlanabilirsiniz. Ev eşyası depolama hakkında detaylı bilgi edinmek için 0 (312) 480 94 34 ve 0 (535) 776 45 29 nolu telefonlardan şirketimize ulaşabilirsiniz. Ev Eşyası Depolama hizmetini ne zaman gerekir;

  • Yurt Dışına Yerleşme
  • Belli Bir Süre Evden Uzaklaşma
  • Daha Küçük Bir Eve Geçme İhtiyacından
  • Yalnız Kalma Durumlarında
Ankara Ev Eşyası Depolama

Ankara Ev Eşyası Depolama

Eşya Depolama Firmaları Ankara

Eşya Depolama Firmaları Ankara aramalarınız da neden bizi tercih etmeniz gereken birçok sebep olduğunu iletmek iseriz. 40 yıllık tecrübemiz ile Nakliyat ve Nakliye sektöründe nelerin önemli olduğunu, müşteri memnuniyeti nasıl sağlanır tecrübelerimizle sabitlenmiştir. Bazı insanlar şehirler arasında geçiş içindedir ve eşyalarını saklamak için geçici bir yere ihtiyaç duyar. Diğerleri depolama birimlerini evdeki dolaplarının bir uzantısı olarak kullanır. Yine de diğerleri eşyalarını mevsimsel olarak döndürebilir ve organize olmalarını sağlamak için bir depolama tesisini kullanabilirler. Yeni bir eve taşınırken bir ay boyunca bir kutu kitabı depoda bırakmak bile bazen zorlu bir iş olabilir. Kısa süreli depolama ambalajı, uzun süreli depolama ambalajından farklıdır ve her şeyi yüklemeden önce farkı bilmek size zaman, para ve potansiyel olarak hasar görmüş mallardan tasarruf sağlayabilir. Ev eşyası depolama hizmeti veren firmamız, depolama sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için aşağıdaki tavsiyeleri sunuyor. Bu şekilde, depolamayı en güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  Eşyaları üç aydan daha uzun bir süre güvenle saklamanız gerektiğinde uzun süreli saklama kullanılabilir. Uzun süreli depolamadan en iyi şekilde yararlanmak için birkaç ipucu ise şunlardır: Ev Eşyası Depolama sırasında eşyaları plastik torbalara paketlemekten kaçının. Plastik su hasarlarına karşı kutulardan daha koruyucu gibi görünse de, tam tersi doğrudur. Plastik nemi tutabilir ve küf / kalıp işlemini hızlandırabilir. Sağlam kutular satın alın. Marketlerden ücretsiz kutuları alabilmenize rağmen, genellikle benzer boyutta ve iyi durumda olan kutuları satın almak en iyisidir. Yığmak ve erişmek daha kolay olacaktır ve öğeleriniz uzun vadede daha güvenli olacaktır. Kırılgan eşyalara iyi davranın. Kırılgan öğeleri ayrı ayrı kabarcık sargı ve / veya gazeteye sarın ve kutularını uygun şekilde işaretleyin.  Giysileri ve kumaşları kapatın. Vakumlu sızdırmaz torbalar bir gardırop veya değerli perdeleri saklamak için mükemmeldir ve hasarlara karşı korumaya yardımcı olabilir. Kıyafetleri depoda saklayacaksanız, bunlara yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Uzun süreli cihaz saklama için, iç kısımları daima iyice silin (ve kabartma tozu veya çamaşır suyu gibi bir madde ile). Kısa süreli depolama, öğelerinizin bir seferde üç aydan daha kısa bir süre saklanacağı durumlarda kullanılan bir terimdir. Bu durumda, yukarıdaki önlemlerin tümünü almanız gerekmeyebilir. Ancak yine de güvenli ev eşyası depolama için eşyalarınızın tamamını özenle paketlemeniz gerekecektir. Ankara Trans Nakliyat ev eşyası depolama için en güvenli hizmeti sunar. İster kısa ister uzun vadeli olsun tüm eşyalarınız istediğiniz sürede güvenle saklanacaktır.

287 kez okundu