Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

Ankara Gölbaşı Evden Eve Nakliyat, asansörlü taşımacılık, ofis taşımacılığı, kargo parsiyel taşıma hizmetlerini sunmaktayız. Hizmetlerimizde müşterilerimizin eşyalarının zarar görmeyeceği şekilde önlemleri standart olarak almaktayız. Eşya kapasitesine uygun araç ve ekip desteğiyle uygun fiyatlara taşıma işlerini zamanında yerine getirmekteyiz. Kuruluşumuzdan günümüze kadar müşterilerimizin yeni yaşam alanlarına güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla hizmet standartlarımızı en üst düzeyde tuttuk. İlgili ve deneyimli personellerimiz özel taleplerinizi acele etmeden ayrıntılı olarak dinleyip uygulamaktadır. Taşınma sırasında herhangi bir aksilikle karşılaşmamanız adına doğru firma ve doğru ekiple çalışmanız zorluklarla karşılaşmanızı engellemektedir. Daha önce deneyim sahibi değilseniz doğru firma ile seçiminde dikkat etmeniz gerekenler hakkında bahsedeceğiz. Gölbaşı Evden Eve Nakliye hizmetlerimiz için çağrı merkezimizden bilgi alabilir ücretsiz eksper isteyebilirsiniz.

Gölbaşı Evden Eve Nakliye

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nakliyat sektöründe birçok hizmet veren firmalar mevcuttur. Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında en büyük farkımız müşteri memnuniyetini sağlamak adına geliştirdiğimiz hizmetler diyebiliriz. Müşterilerimizin kaygılarını gidermek ve zaten yaşam alanlarının değiştirme stresinden kaynaklanan streslerinin artmaması adına elimizden geleni yapmaktayız. Nakliye işlerinizi kaliteli hizmetlerimizle birlikte en uygun fiyatlara sağlamaktayız. Hem fiyat anlamında hem de işçilik anlamında memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Uzun yıllardır tespitlerimiz sonucu müşterilerimizin büyük çoğunluğu memnun kalan müşterilerimizden referans alarak bizi tercih eden müşterilerimizdir. Bu nedenle daha fazla para kazanmak adına işleri tehlikeye sokup memnuniyeti riske atmamaktayız. Her türlü tehdit oluşturulacak unsura mahal vermeden ve çevreye rahatsızlık vermeden titizlikle gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Gölbaşı bölesi için Parça Eşya Taşıması da yapıyoruz.

Güvenli Nakliyat İçin Neler Gerekiyor?

  • Taşınacak eşyalar acele etmeden belirlenecek teknikle özenle ve sırasıyla ambalajlanmalıdır.
  • Söküm yapılacak mobilyalar deneyimli mobilya işinden anlayan ustalar tarafından sökülüp ambalajlanıp, yerine ulaştırıldığında aynı hassasiyetle montajı yapılıp teslim edilmelidir.
  • Araçlara eşyalar ağırlıklarına ve boyutlarına göre darbelere maruz bırakılmadan özenle yüklenilmelidir.
  • Çalışacak ekip birbirini tanımalı ve dışarıdan ucuz işçiyle işler yürütülmemelidir.
  • Araç sürücüsü, aracı ve eşyaları tehlikeye atacak manevralar yapmamalı, hız kurallarına uymalı, çukur ve tümseklerden geçmemelidir. Mecburi geçilen tümsek ve çukurlardan oldukça yavaş geçilmelidir.
  • Taşınma işlemleri sırasında çevreye rahatsızlık verilmemelidir.
  • Özellikle asansörlü taşımacılık uygulanan işlerde çevreye dair zarar kimseye zarar gelmemesi adına gerekli güvenlik önlemlerini alınmalıdır.

Ambalajlama ve Paketleme

Kırılması muhtemel eşyalar belirlenen tekniklerle eşyalara uygun muhafaza edilecek kutu ve hunilere doğru yerleştirilmelidir. Titreşim ve darbeler gözetilerek aralarda boşluk bırakılmamalıdır. Acele edilen işlerde mutlaka çatlama, kırılma ve eşyalarda zarar oluşması kaçınılmazdır. Bu nedenle hizmet verecek kişilerin titizlikle çalıştığından emin olunuz. Dışarıdan personel desteği alınan işlerde mutlaka sorunlarla karşılaşılmaktadır.

Gölbaşı Evden Eve Nakliye

Gölbaşı Evden Eve Nakliye

Komşulara Rahatsızlık

Hesaba katılmayan ve işlemler sırasında ortaya çıkan en büyük sorunlardan biriside çevreye rahatsızlıktır. Bina içerisinde eşyaların çarpmasıyla oluşan hasarlar ve çizilmeler taşınma işleminden sonra komşularımız tarafından tepki gösterilmesine neden olabilmektedir. Hem yeni taşınacağımız bölgede hem de eski taşındığımız bölgeden etrafa zarar vermeden ayrılmamız hakkımızda kötü düşüncelerin oluşmaması adına önemlidir.

Araç ve Ekipman Yeterliliği

Her işte belli başlı ekipmanlar kullanılabilmektedir. Ancak her iş sonrası bu ekipmanların temizliğinin yapılması sonraki işlerde taşınan eşyaların kirlenmemesi ve zarar görmemesi adına önemlidir. Zamanla kullanılan ekipmanların yıpranmasından kaynaklı diğer eşyalar zarar görebilmektedir. Herhangi bir krize mahal vermeden zarar görmüş ekipmanlar taşınacak eşyalar için asla kullanılmamalıdır.

Fiyatlandırma

Atlantis Trans her bütçeye uygun özel çözümler üretmektedir. Sunduğumuz hizmetlerde sadece işiniz kadar ücret ödemektesiniz. Her belirlenen hizmette memnun kalacağınız bir altyapıyı oluşturarak hizmetlerimizi sunmaktayız. En uygun fiyatlarımız ve sorularınız için çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

134 kez okundu