Ankara Bursa Evden Eve Nakliyat

Ankara Bursa Evden Eve Nakliyat

Ankara Bursa Evden Eve Nakliyat

İlden İle Taşıma yapan kurumsal firma mı arıyorsunuz? Ankara Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları için araştırma mı yapıyorsunuz? Şirketimiz bu hizmetleri verebilecek kurumsal bir yapıdır. 1970 li yıllardan günümüze binlerce km yok yaptık tonlarca eşya taşıdık. Edindiğimiz tecrübeler, evden eve nakliyat alanında oldukça önemli bir yere sahiptir. Bizi tercih eden müşterilerimiz bu tecrübeleri satın almış olacaklardır. Bu sayede stres ve kaygı yaşamayacaksınız. Nakliye süreçlerinde bu oldukça önemli bir konudur. Taşınma sırasında müşteri nasıl bir stres yaşar çok iyi biliriz. Bunun olmaması için gerekli adımları önceden ve taıma esnasında atarız. Mağduriyet yaşamamak adına çalışma ruhsatlı kurumsal firmaları tercih etmek sizleri kazançlı çıkartır. O kadar fazla mağduriyet yaşayı bizi bulan müşterimiz var ki. Hepside aynı düşünce ile yola çıkanlar. Fiyat odaklı olarak firma tercihleri yapanlar. Ücret tabiiki önemlidir ama, kıyaslama yapmak için firmaların denk mi, hizmetleri eşit mi, kullanılan araç ve gereçler eşit mi gibi sorularla kıyaslama yapmanız gerekir. 3+1 evi kaça taşıyorsunuz 1000 TL tamam haftaya gelin gibi bir yaklaşım olursa tabii ki mağdur olursunuz. 

Ankara Bursa Evden Eve Nakliyat

Ankara Bursa Evden Eve Nakliyat

Ankara Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehirlerarası ev eşyası taşımak gerçekten tecrübe ister. Gerek taşıma süreçleri, gerekse yapılacak km için yol bilgisi. Yol bilgisinden kastımız, şöförün tecrübeli olması. Örneğin, Ankara Bursa Evden Eve Nakliyat hizmeti için Fiyatları aklınıza yatam bir firma ile anlaştınız. Ama eşyaları taşıyacak şöför tecrübeli değil. Bunu siz bilemezsiniz tabii. Ankaradan Bursaya gidene kadar ne kadar çukur varsa girdi. Aracı sağa sola hızlı manevralar yaparak kullandı. Tabii caizse eşyaların cılkını çıkardı. Ne kadar sararsan sar bu şekilde eşyalar zarar görür. Çizilmez belki ama inanın beyaz eşyalarda küçük küçük göcükler meydana gelir. Hanı dolu yağarda arabaların kasasında çukurlar oluşur ya, aynı öyle izler oluşur. Bunu hemen fark edemeyebilirsiniz. Taşınma temposu sizlerin detaylıca görmenize engel olabilir. Taşınma bittikten sonra gözünüze çarpabilir ama iş işten geçmiş our. Bu nedenle en ufak detay bile fiyatları etkiler. Yukarıda verdiğimiz örnek belkide hiç aklınıza gelmedi. Ancak ne kadar önemli değil mi? Değer mi 100 TL 200 TL ucuza firma bulmaya. 

Bursadan Ankaraya Evden Eve Nakliye

İl içi evden eve taşıma yaptığımız kadar neredeyse Ankara Bursa Evden Eve Nakliyat için de taşıma yapıyoruz. Özellikle yaz aylarında neredeyse kontak kapatmıyoruz. Bu yoğun tempomuzun en önemli kaynağı sizlersiniz. Sizleri memnun etmek için atılacak tüm adımları atıyoruz. Yeterki müşterimiz mutlu olsun düşüncesini biran olsun kaybetmiyoruz. Bu sayede kalıcı müşteri portföyümüz oluşuyor. Reklam vererek müşteri bulma gibi bir kaygımız yok. Şehirlerarası yaptığımız yüzlerce taşıma da mutlu olan müşterilerimiz bizi hiç bırakmıyorlar. İşimizi severek yaptığımız doğrudur. En önemliside kalıcı kadromuzla süreçleri yönetiyoruz. He iş için personel temin etmiyoruz. Aile şirketi olduğumuzu için, kalıcı personeller ile yolumuza devam ediyoruz. Kalıcı personel ile çalışmak, eşyaların zarar görmesini engeller. Montaj için ustalaşmışlardır. Yeni tip eşyaları bile zorlanmadan söküp birleştirebiliyoruz. Basit ama oldukça önemli detaylar değil mi? Hadi sizlerde Ankaradan Bursaya ya da Bursadan Ankaraya taşınacaksanız bize ulaşın. Size kendimizi kanıtlama fırsatı verin. Sağlıcakla kalın.

 

 

198 kez okundu
blank
Nakliyat Evden Eve

122 kez okundu

blank
Ankara Ev Nakliye

39 kez okundu