Hızlı Nakliye Ankara

Hızlı Nakliye Ankara

Hızlı Nakliye Ankara (Evden Eve)

Beklenmedik bir anda taşınma durumu ortaya çıkabilir. Şirketimiz aynı anda gelen acil çağrılara cevap verebilecek kapasiteye sahiptir. Hızlı Nakliye Ankara hizmetini almak için bizi neden aramanız gerektiğini detaylarıda ile birlikte anlatacağız.

Yazı İçeriği;

  1. Acil Taşınma Süreçleri
  2. Hızlı Nakliyat Hizmetleri
  3. Hız Demek Yıkmak Dökmek Kırmak Demek Değildir
  4. Hızlı Evden Eve Nakliyat 

Nakliye işlemlerinde profesyonel yöntemleri ilk aşamada tercih eden evden eve nakliye ankara elemanları, inceleme işlemi sonrasında güvenli bir taşıma programı oluşturuyor. Taşıma işlemlerinde her zaman için keşif hizmeti en önemli aşamadır.

Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmeti

Taşıma işlemlerinde binanın giriş kısmının dar olması, kapı ve pencere gibi eşyaların yükleme yerlerinin dar olması, taşıma işleminin başarısız olmasına neden olur. Ayrıca dar sokaklar, elektrik telleri ve ağaçlar da taşıma işlemini aksatan etkenler içerisinde yer almaktadır. Taşınması gereken bütün eşyalar ekip tarafından dikkatli bir şekilde tahlil edildikten sonra paketlenmektedir.

Hızlı Nakliye Ankara (Fiyatları)

Hızlı Nakliye Ankara hizmeti içinde ki en önemli detay paketlemedir. Acil durumlarda eşyaların paketlenmesi oldukça önemlidir. Hızlı hareket etmek için kurallara göre paket yapılmayan ev eşyası hasar görebilir.

Ekspertiz hizmetinde elemanlar taşıma işlemi için en uygun kapalı kasa aracı tercih ettikten sonra paketleme için gerekli olan özel ambalajları liste halinde hazırlıyor. Paketleme konusu, ‘güvenli bir şekilde eşya taşıma hizmeti’ işlemi için en önemli konulardan birini teşkil ediyor. Paketlemede;

1- Kalın kutular,

2- Koliler,

3- İçi köpüklü özel kutular,

4- Balonlu naylonlar ve benzeri bir çok paketleme malzemesi, yapılan inceleme işlemi sonrasında liste halinde hazırlanıyor.

Paketleme malzemesi hazırlandıktan sonra paketleme eleman sayısı belirleniyor.

Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma

Taşıma işlemlerinde asansörlü araçlar büyük kolaylık sunuyor. Ekspertiz elemanlar ilk aşamada asansörlü aracın yerini tespit ediyor ve bu tespit işleminde eşyanın güvenli bir şekilde indirilmesi esas alınıyor.

Elemanlar en uygun balkon veya pencereyi belirliyor. Balkon veya pencereye bakan boşluğun belirlenmesi işleminde asansörlü aracın özellikleri ve kapalı kasa aracın genişliği hesap ediliyor.

Kapalı kasa araçla asansörlü araç yan yana park edecek şekilde park ediliyor. Bu nedenle eksperler kapalı kasa ve asansörlü aracın yerini belirlerken aracın genel yapısını dikkate alıyor.

Hızlı Nakliye Ankara

Hızlı Nakliye Ankara

Hızlı Nakliye Ankara (Asansörlü Nakliyat)

Evden Eve Nakliyat Sigortalama

Evden Eve Nakliyat süreçlerinde endişe duyan müşteriler olabiliyor. Bu endişelerin birden fazla nedenleri olabilir. Bize gelen endişeler genellikle şu şekilde olmaktadır; 

  • Önceki Nakliyat Firmaları
  • Kurumsal Olmayan Şirket Seçimi
  • İlk Kez Taşınma
  • Sözleşme Yapmamak
  • Fiyata Odaklanmak

Günümüzde Ev Eşyası taşımanın en sorunsuz hali Asansörlü Nakliye hizmetleridir. Asansörlü aracın yerinin belirlenmesinin ardından ekip ikinci aşamada sigortalanacak eşyaları belirliyor. Müşterimiz istediği eşyayı kolaylıkla sigortalayabilir. Paketleme işlemi öncesinde sigortalanacak eşyanın fotoğrafı çekiliyor ve poliçesi kesiliyor. Poliçe kesme işlemi sonrasında eşya taşıma süresi boyunca sigortalanmış oluyor.

Evden Eve Nakliyat Paketleme

Paketleme işlemi öncesinde elemanlar eşyaları yerinden inceliyor ve taşıma işlemi için en uygun aracı tercih ediyor. Eşyalar çok fazla olursa bu durumda tır yük araçları tercih ediliyor. Araçlar kapalı kasa olduğu için yağmur, kar ve dolu gibi olumsuz hava koşullarının olumsuz etkisi minimum seviyeye düşürülüyor.

 

7 kez okundu
blank
Nakliye Evden Eve

80 kez okundu

blank
Evden Eve Nedir

103 kez okundu