İlden İle Nakliyat Ankara

İlden İle Nakliyat Ankara

İlden ile nakliyat Ankara firması olarak diğer tüm illerimiz arası Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Hangi sebeble olursa olsun şehir dışı taşınmalarınızda tecrübeli personellerimiz ile size hizmet vermeye her zaman hazırız. 10 araç filomuz ve asansörlü ayrıca bir aracımız bulunmaktadır, hem şehir içi nakliye hem şehirler arası nakliye hizmetlerine aynı anda cevap verebilecek iş yükü sorumluğumuz vardır.

İlden İle Nakliyat Ankara Firması

Farklı sebepler ile yaşadığımız şehri değiştirmek zorunda kalabiliyoruz. Tayini çıkanlar, üniversite kayıtları, sağlık sebepleri, ailesel sorunlar, iş değişikliği ve emeklilik gibi sebepler ile ilden ile nakliyat Ankara firması aramak zorunda kalırız. Bu durumda evimizi bir başka şehre taşımak için güvenilir ellere ihtiyacımız vardır. İlden ile nakliyat Ankara taleplerine birikmiş tecrübelerimizle hizmet veriyoruz. Şehirler arası eşya taşımacılığı Ankara’dan diğer bütün illere yoğun olarak devam etmektedir. Ankara, başkent olması sebebi ile iki yönlü eşya taşımacılığı faaliyetlerinin yoğun olduğu bir şehrimizdir. Firmamız ev eşyaları taşımacılığı, kurumsal müşteri taşıma, üretim malları taşımacılığı ve diğer eşyaların nakliyat işlerini gerçekleştirmektedir.

İlden İle Nakliyat Ankara Lider Kuruluş

Ev eşyası taşımacılığı profesyonel personel ve ekipmanlar ile yapılmalıdır. Hassas olan eşyaların zarar görmeden taşınması öncelikli kaygı olmalıdır. Nakliyat firmaları yapılanmalarını bu durumları göz önüne alarak tamamlamalıdırlar. Nakliyat hizmetleri kendi içerisinde öngörülen veya öngörülemeyen bir çok sorunu karşımıza çıkarır. Firmamız gelişen hizmet anlayışlarını ve uygulamalarını takip ederek müşterilerine sorunsuz eşya taşıma teslimatı gerçekleştirmek için çalışmaktadır. İlden ile eşya taşıma Ankara lider kuruluş arıyorsanız bizimle iletişime geçin.

Taşıma işinde yıllardır tecrübe kazandığımızı iddia ediyoruz. Her zaman uygun nakliye fiyatları ve ödeme kolaylıkları ile ülkenin her köşesine ev eşyası nakliyat ihtiyaçlarınızı çözüyoruz.

İlden ile nakliyat Ankara hizmeti öncelikle yerinde keşif hizmeti ile başlar. Uzman personel tarafından taşınacak eşyalar incelenir, yapılacakların listesi hazırlanır. Tüm detaylar titizlikle gözden geçirilip fiyat çıkarılır. Karşılıklı el sıkışmadan sonra taşımacılık sözleşmesi imzalanır. Taşıma tarihi, eşya taşıma süresi ve taşınılan eve varış zamanları gibi hususlar net olarak belirtilir. İlden ile nakliyat firmamız evinizi güvenle taşımanın mutluluğunu yıllardır tecrübe etmiştir.

İlden İle Nakliyat Ankara Hizmetleri

Mobilyaların usta ekipler ile yerinde sökümü ve usulüne uygun paketlenip ambalajlanması. Ambalajların üzerine gerekli bilgilerin yazılması ve  araca yüklenmesi. Yeni evinize kurulum işlemlerini tamamlayıp size teslim ediyoruz. Ahşap ürünlerin söküm ve paketlenmesi çok dikkat isteyen özverili bir çalışma gerektirir.

Beyaz eşyalar, kartonlar ile sarılarak bağlanır. Kırılmış veya çizilmiş beyaz eşyalar ile karşılaşmak istemeyiz.

Kırılacak cam eşyalar, porselen tabaklar ve aksesuarlar balonlu naylon ile sarılıp kolilere yerleştirilir. Bu kolilerin fıçı içine dizilmesi daha tedbirli bir davranış olur.

Müzik seti, televizyon, radyo gibi cihazlar battaniyelere sarılarak kolilere yerleştirilir. Köpük takviyeleri ile koruma sağlanır.

Taşıma esnasında, kaza, kaybolma ve yangın gibi hasar durumlarına karşı risk sigortası yapılmalıdır. Böylece hem müşteri hemde firmamız güvence altına alınmaktadır. Ayrıca dikkat edilmesi gereken araç kullanan personelin tecrübesi ve eğitimidir. Gereken periyotlarda bakımları yapılan araçlarımız ile kurumsal kimliğimize pozitif bir değer … Taşımaya uygun zamanında yenilenen araçlarımız güven veriyor.

Hedef taşıma noktasının boşaltma ve taşıma işlerine uygun olup olmadığını araştırıp tedbir alıyoruz. Bazen kamu birimlerinden izin almamız gerekiyor. Asansörlü taşıma ile eşyalarınıza ve taşınacağınız konuta zarar vermeden işimizi tamamlıyoruz.

İlden İle Nakliyat Ankara

İlden İle Nakliyat Ankara

 

İlden İle Nakliyat Ankara Fiyatları

Endişe ile taşınma maliyetlerini hesaplarız. Bütçemizde oluşturacak ek maliyet, planlarımızı değiştirmek zorunda bırakabilir. Gidilecek mesafe, taşınacak kat, mevsim koşulları gibi unsurlar fiyatlara etki edebilir. ”Karakucak Taşıma” ile aramızdaki fark;

  • Düzenli olarak hizmet içi eğitim.
  • Kurumsal kimlik ve marka değerlendirmesi.
  • Sosyal ağlarda paylaşım ve açık yapımız.
  • Her an ulaşabileceğiniz ”Ben Buradayım Hattı”
  • Tüm risk hesaplaması ile güvenli taşımacılık.
  • Uygun fiyat ve ödeme koşulları.
  • Taşınacak eşyanın tarafınıza belge ile tespiti.
  • Zamanında teslim.
  • Modern araçlar.
  • ”Taşıma Mobil Takip” Sistemi

Birçok taşıma hizmetinin hüsranla sona erdiğini yorumlarda ve sosyal platformlarda okuyoruz. Basit bir şehirden şehire eşya taşıma işleminin nasıl psikolojik sıkıntılara yol açtığını duyuyoruz. Bu gibi korkular yaşamamanız için ilden ile nakliyat Ankara işlerinin her zaman size hizmet verebileceğimizi hatırlatmak isteriz.

 

455 kez okundu