Kurumsal Asansörlü Nakliye

Kurumsal Asansörlü Nakliye

Firmamız uzun yıllar önce aile büyüklerimiz tarından Ankarada Asansörlü Nakliye hizmeti vermek için kurulmuştur. Uzman profesyonellerimizin yardımıyla güvenilir olan Ev Eşyaları Taşıma Hizmetleriniveriyoruz. Eşyaların Doğru ve Güvenli Ambalajlanması bizim için çok önemlidir. Evden Eve Taşıma Eşyalarının güvenliğini sağlamak için personelimiz ambalaj kağıtları, kartonlar, ahşap kutular vb. Gibi yüksek kaliteli ambalaj malzemeleri kullanırlar. Burada ki amacımız taşınan eşyalara zarar gelmemesidir. Tüm paketleme işlemleri, paketleme uzmanlarının rehberliğinde yapılır. Gerekli özen gösterilmeyen paketlemeler tekrar tekrar kontrolden geçerek paketlenir.

Ev Eşyalarının Asansör İle Taşımacılığı

Günümüz de müşteriler, Evden Eve taşınma sırasında eşyalarının Asansör yardımı ile taşınması istiyorlar. Herhangi bir zaiyat olmaması için bu çok önemlidir. günümüzde binalar da bir haylı yüksek yapıldığı için insan gücü ile taşıma yapmak hem zahmetli hem de kullanışlı bir yöntem değildir. Asansörlü Nakliyat müşteri tarafından da hızlı ve çabuk taşındığı için önemsenmektedir. Hızlı bir şekilde erişmek için bu önemli kılar. Ev eşyalarınızı ayrı ayrı paketliyoruz ve koruyucu bir havalı poşetler veya özel kontrplak kutuya yerleştiriyoruz.

Asansörlü Nakliye Firmaları Ankara

Birçok firma içerisinden seçim yapmanız oldukça zordur. Öncelike; Ankara Kurumsal Nakliye Firmaları içerisinde lider firmalardan olduğumuzu bilmenizi isteriz. Firma seçerken sorgulama yapmanız temel konular vardır. Kendi araçlarımı, sigortalı taşıma yapıyorlar mı, çalışma izinleri var mı gibi temel konuları sorguladığınızda zaten geriye çok fazla firma kalmayacaktır. Güvenliğiniz ve eşyalarınızın huzur için de taşınması için bu konular çok önemlidir.

Ankara Asansörlü Evden Eve

Evinizin katı ve yüksekliği bizim için önemli değildir, gerekli donanımlarımız her yüksekliğin üstesinden gelecek şekilde oluşturulmuştur. Asansörlü Taşıma işlemi için farklı yöntemler ve araçlar vardır. Firmamız gerekli ön tespiti yaptıktan sonra sizler için uygun çözüm yolunu kullanacaktır.

asansörlü nakliye ankara
asansörlü nakliye ankara

Ev eşyası taşıma hizmetleri başlıca konuları;

  • Paketleme
  • Taşıma ve yerini değiştirme
  • Taşımacılık
  • Asansörlü Yükleme ve Boşaltma

Ev Eşyası Paketleme:

Paketleyicilerin ve nakliyecilerin temel kaygısı, müşterilerin mallarını müşterilerin varış yerlerine güvenle ulaşabilecekleri şekilde paketlemektir. Paketleyiciler ve nakliyeciler, müşterinin mallarının güvenliğini sağlayabilecek tüm gerekli öğelere ve en yeni paketleme malzemelerine ve makinelerine sahiptir. Uzmanlıkları ile cam eşya, piyano, hassas elektronik eşya veya hediyelik eşya olup olmadığı konusunda müşterinin eşyalarını güvenle kullanabilirler.

Taşıma ve Yer Değiştirme

Ev eşyalarının paketlenmesiyle ilgili tüm detayları anlayarak, güvenli ve hızlı bir şekilde taşınma hizmetleri sunuyoruz. Görev bize ulaştıktan sonra, müşterinin kapısına zamanında teslimat sağlayarak müşterileri tüm isteklerini yerine getirmiş oluyoruz.

Ulaşım

Müşterilerimize kapıdan kapıya taşıma hizmeti veriyoruz. Nakliye araçlarımız iyi durumda. Mal güvenliği ve teslimat programlarının korunmasını sağlıyoruz.

Yükleme ve Boşaltma

Tüm Yükleme ve Boşaltma faaliyetleri tecrübeli personellerimiz tarafından gözetim altında yapılır ve iyi eğitimli işçiler tarafından gerçekleştirilir. Tüm eşyanın eksiksiz olarak taşındığından emin oluncaya kadar gözetim devam eder. Gözetim sırasında görülen bir eksik olur ise derhal gerekli araştırma yapılır ve müşteri bilgilendirilir. Eşyalarının varış noktasında en özenli ve profesyonel bir şekilde yüklenmesini ve açılmasını sağlıyoruz.

137 kez okundu
blank
Ev Taşıma Ankara

222 kez okundu

blank
Nakliyat

146 kez okundu

blank
Ankara Taşıma

114 kez okundu