Pursaklar Nakliyat

Pursaklar Nakliyat

Pursaklar Nakliyat Firmaları

Firmamız;  Pursaklar Nakliyat ihtiyaçlarınız için deneyimli personelimiz ve tecrübelerimizle yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ankara bölgesinde 30 yılı aşkın süredir, değerli müşterilerimize hizmet sağlıyoruz. Bir aile firması olarak çıktığımız bu yolda sizlerin istek ve önerilerini hep ön planda tutarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Yaptığımız işler ile kendimizi kuruluşumuzdan günümüze kadar geliştirerek sizlere daha başarılı hizmetler sunabilmek adına ilerliyoruz.

Pursaklar Nakliyat hizmeti almak istediğiniz de; 0537 434 99 80 numaralı 7/24 açık çağrı merkezimiz sayesinde günün her saatinde bizimle iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz. Firmamızın detaylı tarihçesine https://www.evdeneveankaranakliye.com/hakkimizda/ linkten ulaşabilirsiniz. Tecrübeli personellerimiz tarafından cevaplanan telefonları 21 mahallesiyle Pursaklar ilçesi 140.000’den fazla nüfusuyla Ankara’nın metropol ilçelerinden biridir. Pursaklar ilçesi içinde evden eve, şehirler arası, uluslar arası eşya nakliye işlerinizi geniş araç filomuzla güvenli bir biçimde tamamlıyoruz. Mesleğinde profesyonel şoförlerimiz ile kısa veya uzun mesafe adreslere en çabuk şekilde nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz.

Pursaklar Nakliye ekibi olarak bazı tavsiyelerimiz; yüksek konumda bulunan evleriniz ya da dar merdivenleri ve kapıları olan daireleriniz için nakliye işleminin zorlu olacağını düşünebilirsiniz. Bu gibi sorunların çözümü olan asansörlü taşıma yöntemini de siz müşterilerimize sağlamaktayız. Asansörle balkondan alınan eşyalar direkt nakliye kamyonuna yüklenir ve ekstra bir işlem gerektirmeden sevk edilir.

Pursaklar Nakliyat Firması

Yalnızca evlerinizi taşırken değil iş yeri ve ofislerinizi taşırken de yanınızdayız. Tercihlerinize göre kendi ambalaj ve paketlememizle eşyalarınızın en güvenli şekilde yeni adreslerine ulaşacağının garantisini veriyoruz. Teknolojik cihazlarınız, hassas mobilyalarınız vb. için tecrübelerimizle geliştirdiğimiz teknikleri kullanarak sorunsuz bir nakliye hizmeti sağlıyoruz.

Pursaklar Nakliyat Firmamız farklı taşıma yöntemleriyle de sizlere kolaylık sağlıyor. Örneğin eşyalarınızın yalnızca bir kısmını taşımak istiyorsunuz ya da belli bir malı farklı adreslere parça parça dağıtmak istiyorsunuz fakat nakliye kamyonunu doldurmayan bu gibi işler için aynı parayı vermek istemeyebilirsiniz. Şirketimizin size sağladığı imkanlardan biri olan kargo parsiyel taşıma yöntemiyle taşıma ihtiyacınızı karşılayıp tasarruf etmiş olursunuz.

Taşınma işlemlerinizi gerçekleştirilecek ekibimiz uzun yıllardır firmamız bünyesinde bulunan sigortalı personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. İşini severek yapan ve değer verdiğiniz eşyalarınıza sizin kadar değer veren insanlarla çalışmanın mutluluğunu yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. İstemsiz taşınmalara maruz kaldığınızda yaşadığınız strese bir de eşyalarınızın kırılma ve çizilme stresi eklenir. İyi bir firma bulamayacağınızın korkusuna bir de pahalı fiyatlar eklenebilir. Ekibimizin sizlere en uygun fiyatları sunacağından emin olabilirsiniz.

Pursaklar Nakliyat Olarak Neler Sunarız;

  • Sorunsuz Taşımacılık
  • Mutlu Müşteri Olma Garantisi
  • Uygun ve Rekabetçi Fiyat Politikası
  • Yeni Araçlar İle Nakliye
  • Uzman Ekip
  • Sorunsuz Montaj

Anlaşmaları neticelendirirken dikkat etmeniz gerekenlerden bahsetmek isteriz. Eşyalarınızın güvenliği için tüm önlemlerin alındığından emin olmalısınız. Risklere karşı oluşabilecek sorunlara karşın anlaşmanızda sigortanın yapıldığından emin olmalısınız. Sizlere hizmet verecek kişilerin esas işinin bu olduğunu ve iş güvenliği şartlarına uygun hareket ettiğine dikkat etmelisiniz. Doğru teknikle paketleme yapılmayan taşınacak eşyalar mutlaka zarar görecektir. Eşyalarınızın doğru paketlenmesinden emin olmalısınız.

168 kez okundu