Taşınma Öncesi Yapılacaklar

Taşınma Öncesi Yapılacaklar

Taşınma Öncesi Yapılacaklar Nelerdir?

Evden Eve Nakliyat hizmeti için, anlaşma yapmadan önce Taşınma Öncesi Yapılacaklar nelerdir diye kendinize soru sormalısınız. Bu yazımızda silerin bu sorularına çözüm arayacağız. Aklınıza takılan bir husus olursa ya da burada cevap olmayan bir sorunuz kalırsa bize ulaşabilirsiniz. Taşınmanızı olabildiğince kolaylaştırmak için, Ankara merkezli şirketimiz bünyesinde çalışan personelindeki profesyonel taşıma şirketimiz, tüm ev eşyalarınızı veya gerekirse belirli eşyalarınızı paketleyebilir istediğiniz adresten alıp istediğiniz adrese taşır. Profesyonel ekip arkadaşlarımız, eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşındığını siz değerli müşterilerimize göstereceklerdir. Eşyalarınızı kendiniz paketlemeyi tercih ederseniz eğer, mümkün olduğunca doğru ve güvenli bir şekilde paketlendiğinden emin olmanıza yardımcı olacak bir talimat listesi hazırladık sizler için. Taşınma Öncesi Yapılacaklar için size yol gösterecek bazı tüyolar.

Taşınma Öncesi Yapılacaklar

Taşınma Öncesi Yapılacaklar

Taşınma Öncesi Yapılacaklar Listesi

Evden Eve Nakliye hizmetinden önce bu aşamaların mutlaka gözden geçmesi gerekir. Sorunsuz bir Nakliyat süreci için oldukça önemlidir.

  • Doğru taşıma için doğru kartonu seçin. Kitaplar, özel eşyalar ve konserve yiyecekler gibi ağır malzemeler için kitap kartonları gibi daha küçük kartonları kullanın. Diğer birçok ürün daha büyük çay sandığı kartonlarına paketlenebilir.
  • Kartonun altındaki kanatlara kolayca erişmek için kutuyu ters çevirin. Kartonun karşılıklı kanatlarını katlayın. Ancak kapakları kilitlemeyin olur mu?
  • Kartonun altını güvenli bir şekilde bantlayın. İki kalınlıkta ambalaj bandı öneririz. Alt kısmın sağlam olması çok önemlidir.
  • Tüm porselen ve cam eşya parçalarını ayrı ayrı sarın ve ardından uçları veya kenarları karton kutuya istifleyin. Her porselen veya cam eşya katmanından sonra başka bir dolgu katmanı yerleştirin – ayrıca kartonun yanlarında ve son olarak üstte de yeterli dolgu olduğundan emin olun.
  • İyi bir kural – herhangi bir kartonun üçte ikisi porselen ve üçte biri dolgusu olmalıdır.
  • Taşıma kolaylığı için, hafif ve ağır öğeleri büyük kartonlara koyun.
  • Kartonları en üste doğru paketleyin veya sağ üste dolgu ile doldurun.
  • AŞIRI DOLDURMAYIN, kartonların üstleri düz olmalı, batık veya şişkin olmamalıdır.Kartonun üst kanatlarını, alt kanatlarla aynı şekilde katlayın ve sıkıca bantlayın.Her kartonu oda veya varış yeri ile etiketleyin.
  • Kıyafetlerinizi nasıl toplamanız gerekiyor, bu linke tıklayın detaylı bilgileri alın.

Taşınma Öncesi Yapılacaklar listesinde ilk olarak paketleme üzerine bazı basit pratik bilgiler vermiş olduk.

 

Evdev Eve Taşınma Öncesi Yapılacaklar

Evdev Eve Taşınma Öncesi Yapılacaklar

Taşınma Öncesi Evden Eve Firmaları Araştırması

Taşınma Öncesi Yapılacaklar için 2. aşamada kaliteli işi bilen Evden Eve Firmaları ile iletişme geçmek diyebiliriz.  Ankara merkezli şirketimiz; paketleme ve ev eşyası taşıma sektöründe en iyi ve en kararlı hizmetleri sağlayacağından emin olabilirsiniz. İşe başladığımız anda attığımız her adım ölçülür ve sigortalanır. En verimli güvenli ve akıllı hizmet yöntemi, tüm değerli müşterilerimize verdiğimiz sözümüzdür. Size ve değerli eşyalarınıza zamanında ve yerinde en iyi ve en güvenli taşınmayı sağlamak için günün her saati çalışan bir aile üyelerimiz vardır. Çünkü biz büyük bir aile şirketiyiz. Deneyimli ekipler ve en iyi sürücüler ve danışmanlardan oluşan profesyonel bir ekibimiz var. Özenli ve profesyonel kargo hizmetlerimiz, verimli hizmetleri ve uygun maliyetli oranları için piyasada kanıtlanmıştır. Şirketimiz güvenlik, bütünlük ve güvenilirlik ilkelerine göre hareket etmektedir. Paketleme süreçleri sırasında en küçük ayrıntılara özen gösteren paketleme ekiplerimiz eşyalarınızın kusursuz bir şekilde paketlendiğinden ve nakliye sırasında hasar görmediğinden emin olmak için yorulmadan çalışırlar. Paketleme ve taşıma sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak, eşyaların geçişi sırasında oluşabilecek zararların giderilmesi için sigorta imkanı da sağlıyoruz. Taşınma Öncesi Yapılacaklar diye kendinizi yormayın. Bizimle iletişime geçin rahat edin. Evden Eve Nakliyat çözümlerimizi size anlatmamıza fırsat vermeniz için çağrılarınızı bekliyoruz.

172 kez okundu
blank
Ankara Evden Eve

127 kez okundu

blank
Gaziantep Evden Eve

189 kez okundu

blank
Nakliye Fiyatları

182 kez okundu