Ankara Ev Taşıma Fiyat

Ankara Ev Taşıma Fiyat

Ankara Ev Taşıma Fiyat 2024

Ankara Ev Taşıma Fiyat bilgisi nelere göre değişir? Hangi şartlarda farklı ücretler çıkar? Bu yazımızda bu başlıkları anlatmaya çalışacağız. Öncelikle nasıl bir Nakliye hizmeti almak istiyorsunuz bunu belirlemeniz gerekiyor. Örneğin; anahtar teslim Evden Eve Taşıma hizmeti mi almak istiyorsunuz. Nasıl yani? Şöyle; örneğin evinizde bulunan tüm eşyaların (iğneden ipliğe) firma tarafından paketlenmesi, taşınması ve yeni adreste tekrar paketlenmesi açılması ve yerleştirilmesi. Bu tarz bir hizmet almak isterseniz, normal standart bir nakliyat sürecinden fazla fiyat ödeme zorunda kalırsınız. Normal taşınma süreci bir firma için yarın gün olmakta. Komple bir hizmet ise 1 gün sürebilmekte. Bu nedenle verilen emek ve zahmet artacağı için Ankara Ev Taşıma Fiyat farkı ortaya çıkacaktır. Bu tarz bir taşıma ne kadara çıkar derseniz net fiyat vermemiz oldukça zordur. Her evin kendine göre eşya durumu vardır. Öncelikle detaylı bir expertis yapmak gerekir. Keşif ve incelemeden sonra istekleri de birleştirerek net bir teklif verebiliriz.

Ankara Ev Taşıma Fiyat

Ankara Ev Taşıma Fiyat

Ankara Ev Taşıma Fiyatları

Fiyatları belirlemede neler kısas alınmakta şimdi başlıklar halinde ileteceğiz sizlere.

1. Mesafe: Hareket etmenin nihai maliyetini belirlemede önemli bir rol oynar. Şehirlerarası veya yurt içi Ev Taşıma durumunda, taşıma maliyeti esas olarak iki konum arasında gidilecek mesafeye bağlıdır. 2 adres arası mesafe fiyatları etkileyecektir.

2. Eşya Miktarı: Ev içinde bulunacak eşyaların sayısı, taşıma maliyeti ile doğru orantılıdır. Eşyaların miktarı ve ağırlığı , paketleyiciler ve nakliyeciler tarafından alınan fiyatı doğrudan etkileyecektir. Daha fazla eşya demek artı fiyat demektir.

3. Personel Sayısı: Bir adres değişikliği sürecini tamamlamak için gereken personel sayısı, taşınmanın büyüklüğüne bağlı olacaktır. Evin ve eşyaların büyüklüğü ne kadar büyük olursa, ihtiyaç duyulan insan gücü o kadar fazla olacaktır. Dolayısıyla, Ankara Ev Taşıma Fiyat da o kadar olacaktır.

5. Depolama tesisi: Firmaların, taşınan müşterilerine istedikleri süre boyunca eşyalarını depolarında muhafaza etmelerine olanak tanıyan özel bir hizmettir. Bu, toplam taşıma maliyeti tutarında ücretlendirilebilir. Mallarınız depoda ne kadar yer kaplarsa, taşıma maliyeti o kadar yüksek olur. Ayrıca ne kadar süre kalacağı da ücreti etkiler.

6. Sigorta: İsteğe bağlı bir hizmet olmasına rağmen, nakliye sırasında malların güvenliğini sağlamak için uzun mesafeli taşımalarda her zaman olması gereken bir hizmettir.  Eşyalarınızın hasar görmesi veya kaybolması durumunda tazminat talep etmenizi sağlar. Sigorta, mallarınızın beyan edilen toplam ederini anlaşma yaptığınız tutar üzerinden ödeme yapacaktır.

Ankara Ev Taşıma Fiyatları

Ankara Ev Taşıma Fiyatları

Kaliteli Firma Uygun Fiyat

Bazı durumlarda son anda taşınacak adresin yeri değişebilmekte. Adresin yeri son dakikada değiştirildiğinde ve yeni varış noktasına olan km farkı varsa yani ilk konuma olan mesafeden daha fazla olduğunda anlaşma yapılan fiyat yukarı doğru artırılır. Evden Eve Firmaları; yeni konuma getirmek için gereken ek millerin yakıt ve nakliye masraflarını karşılamak için bir ücret talep edecektir. İki veya daha fazla varış noktası içeren taşınmalar için (yani birden fazla teslim alma veya birden fazla teslimat) ücretleri alınır. Biz; Güvenilir yurtiçi ve şehirler arası ev eşyalarının taşınmasını sağlıyoruz. Görevlendirdiğimiz her taşıma sırasında, kişisel eşyaları korumak en büyük önceliğimizdir. Bu nedenle, yeni evinize güvenli ve başarılı bir taşınma sağlamak için yalnızca en kaliteli ambalaj malzemeleri, deneyimli taşıyıcılar ve uzman ekiplerimiz hizmet vermektedir. Ankara Ev Taşıma Fiyat bilgisi için bizi hemen arayabilirsiniz.

140 kez okundu