Çankaya Nakliyat Ankara

Çankaya Nakliyat Ankara

Çankaya ilçesi Nakliyat süreçlerinde Ankaranın en büyük ilçesi olmasından dolayı en fazla harekete sahip bir ilçemizdir. Bu nedenle Çankaya Nakliyat Ankara ekibi olarak müşterilerimizin bu bölgede yapacakları taşınma hizmetine talip olduğumuzu iletmek isteriz. Nedenlerini sıralamak gerekirse; bu ilçenin tüm detaylarını bilmekteyiz, hangi mahallede ne tip evler var biliriz. Bu bildiklerimize göre taşınma sürecini planlar ve yönetiriz. Örneğin; Hangi sokak tek yöndür, taşınma sırasında hangi saatlerde yolu kapatırsak sorun olmaz cümlelerinin karşılığıdır tecrübemiz. Çankaya da varsa Nakliye işiniz firmamızdan bilgi ve Fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Çankaya Nakliyat Ankara Hizmet Detayları

Firmamız; Ev Eşyaları için taşımadan, paketlemeye kadar kapsamlı olarak Çankaya Nakliye Ankara hizmeti sunmaktadır. Nakliye hizmetini tecrübeli ve deneyimli personellerimiz tarafından uygun şekilde yürütülür; yüksek kalite standartlarına bağlı olan ve yeni model araçlarda tek bir çizik olmadan nakliyat sürecini tamamladığımızı iletmek isteriz. Bu hizmetleri ekonomik fiyatlar, tam güvenlik, zamanında ve güvenli ulaşım ile sonuçlandıyoruz.

Nakliyat Süreçleri;

»  Ev eşyalarının sökülmesi

» Sökülen eşyaların çizik dahi olmayacak şekilde paketlenmesi.

» Eşyaların Asansörlü araçlar ile kamyona taşınması

» Eşyaların nakliye olacak yeni adresine asansör yardımı ile taşınması

» Eşyaların tekrar montajı ve teslimat

Kapsamlı çalışmalarımızı ve tecrübemiz ile ev değiştirme hizmetlerininde sorunsuz süreçleri tamamladığımızı belirtmek isteriz. 

Müşterilerimizi memnun etmek için mükemmelliyetçi davranarak  Çankaya Nakliyat Ankara süreçleri tamamlıyoruz ve takdirlerinizi kazanıyoruz. Nakliyat hizmetinde olabilecek en iyi teknikleri kullanıyoruz, bunu yaparken 40 yıldır çalıştığımız tecrübelerimizden faydalanıyoruz.

Çankaya Nakliyat Ankara

Çankaya Nakliyat Ankara

Çankaya Nakliyat Ankara Firmaları İçin Öneriler

Ev Eşyalarının Taşınması için Altı Önemli Adım

Eşyalarınızın yeni evinize  güvenli ve sağlam bir şekilde ulaşmasını sağlamanıza yardımcı olacak 6 kolay adımdan bahsetmek isteriz. Hadi başlayalım buyrun;

1. Önceden Plan ve Program Yapma

Taşınmanızı gerektirecek durum netleştiğinde, Öncelike tarih belirlemelisiniz. Sonrasında ise, nakliye şirketleri hakkında derinlemesine araştırma başlatın. Birçok firma var, ancak çoğu merdiven altı dediğimiz günlük kazanmayı düşünene müşteri memnuniyet algısı olmayan firma ya da kişilerdir. fiyat önemlidir ancak yapılacakları kayıt altına almadan, çalışma ruhsatlı firmalar olmadan hizmet almayınız. 

2. Nakliye Firması İle Anlaşma

Anlaştığınızı firma ile gerekli sözleşemelerinizi yapınız ve taşınma tarihiniz firmaya iletip o tarihte bir sorun olup olmadığını yoksa tarihi netleştirmeniz çok önemlidir.

3. Firmanın Yapacaklarının Sorulması 

Anlaştığınız firmanız hangi hizmeti hangi şartlarda nasıl yapacağınızı sorgulayınız. Asansörlü mü yoksa asansör olmadan mı nakliyat yapılacak? Gibi soruları iletin ve cavaplarını alın.

4. Eşyalarınızı Sigortalı Nakliyat Olarak Yaptırın

Güvenilir bir Nakliyat şirketinden yapılan bir teklif, nakliye sırasında meydana gelebilecek kayıpları veya hasarları kapsayan sigortayı da içerecektir. Taşıma süreci başlamadan önce tüm mallarınızın sigortalandığından emin olun. Ayrıca, mevcut poliçenizin paketlendiğinde içeriği kapsayıp kapsamadığını görmek için ev sigortası sağlayıcınızla iletişime geçebilirsiniz. 

5. Düzenli Ve Özenli Paketleme

Anlaştığınız firma size paketleme konusunda ikna etmeli, nakliye sürecinin en önemli ayaklarından olan paketleme eşyalarınızın başına gelecek kötü şartlarda bile korumasını sağlayacağından bu adımı çok özenli ve dikkatli bir şekilde sonlandırmak çok önemli.

6.Nakliye Sürecinin Zamanında Yapılması 

Nakliye Firması anlaştığınız tarih ve saatte eşyalarınızı yeni adresinize zamanında teslim etmesi gerekir. Eğer iyi bir planlama yapıldıysa mutlaka sorun olmadan zamanında süreç tamamalanacaktır.

Aklınıza takılan tüm hususlar için bizi arayabilir ve hizmet detaylarımızı sorabilirsiniz. Aile şirketiyiz, işimizin başındayız. Önem veririz, usul usul ama  hızlı taşırız.

 

71 kez okundu
blank
Evden Eve Fiyat Al

111 kez okundu