Evden Eve Ankara Firmaları

Evden Eve Ankara Firmaları

Evden Eve Ankara Nakliyat

Evden Eve Ankara Firmaları

22 yıldır Ankara’da varlığını sürdüren firmamız; 7/24 açık çağrı merkezimiz, deneyimli ve profesyonel personelimizle birlikte Ankara İçi Evden Eve Ankara Nakliyat ve Şehirler Arası Nakliye konularında size destek olmaktayız. Ambalaj, paketleme, taşıma gibi konularda duyduğumuz hassasiyet, sizlere karşı güler yüzlü ve dürüst tavrımız bizi yıllardır bu sektörde vazgeçilmez kılmıştır. Evden Eve Ankara Firmaları arayışınızda kurumsal olmamız sizinle çalışmak için yeterli bir ölçüttür.

Şirketimiz olarak yalnızca evden eve nakliyat değil;

  • Ofis ve İş yeri Taşıma,
  • Asansörlü Taşıma,
  • Uluslararası Taşıma,
  • Eşya Depolama,
  • Kargo Parsiyel Taşıma,
  • Şehirler Arası Nakliye gibi farklı alanlarda da hizmet vermekteyiz.

Firmamız  taşımacılıkla ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Kişisel istek ve taleplerinize göre yeni nesil çözümler sunuyor, eşyalarınızın güvenliği ve zararsız bir şekilde belirttiğiniz adreslere ulaştığından emin oluyoruz. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimize Sigortalı Nakliye hizmeti de sunmaktayız. Taşınma esnasında söktüğümüz mobilyaları yeni adresinizde monte ederken uygun montaj ve nakliye aksesuarlarını sağlamayı da siz değerli müşterilerimize teklif ediyoruz.

Evden Eve Ankara Nakliyat

Taşımacılıkla ilgili bir çok konuda size yardımcı olduğumuz gibi eşyalarınızın yalnızca bir kısmını ya da minimalist ev ve iş yerlerinizi Kargo Parsiyel Taşıma hizmeti ile taşıyoruz. Kamyon gerektirmeyen taşımacılık işlerinizde aynı parayı ödemek istemeyeceğinizi anlayıp size alternatif olarak parsiyel taşımacılığı öneriyoruz böylece yalnızca taşınan eşyalarınız kadar para ödemiş oluyorsunuz. Şehir içi ve şehirler arası sağladığımız bu hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini amaçlıyoruz.

Geniş araç filomuz, uzman çalışanlarımız ve dikkatli şoförlerimizle iş güvenliğini dolayısıyla da eşyalarınızın güvencesini ön planda tutuyoruz. Ankara genelinde tecrübe ettiğimiz bir çok olumlu ve olumsuz koşulu göz önünde bulundurarak aracın hangi güzergahı tercih etmesi gerekeceğinden taşıma işlemi için yeni adresinizde neyin daha uygun olacağına kadar bir çok konuda sizlere tavsiyelerde bulunuyoruz. Seçtiğimiz güzergahın önemi aracın yeni adresinize en hızlı ulaşması, eşyalarınızı yolda karşılaşacağı her türlü sorundan uzak tutmamız için önem arz etmektedir. Dikkatli ve işinin ehli şoförlerimizle yol boyunca yaşanacak tüm sorunları minimuma indirmiş oluyoruz.

Yalnızca ev eşyaları, basit iş yeri mobilyaları değil hassas ve kırılabilir eşyalarınızı da taşımak isteyebilirsiniz. Örneğin bilgisayar, videowall gibi teknolojik eşyaların özenle taşınması konusunda da kendi paketlememizi yapıp sizin istekleriniz doğrultusunda, uygun gördüğünüz şekillerde nakliyesini sağlıyor, sigortalı nakliye hizmetimizle de eşyalarınızı garanti altına alıyoruz.

Yaşadığınız ya da çalıştığınız yerde giriş çıkışların sorunlu olması nakliye işlemini zorlayabilir eşyalarınız taşınırken zarar görebilir örneğin dar kapılardan geçerken eşyalarınız çizilebilir, kırılabilir ya da yüksek katlarda oturuyor olmanızdan kaynaklı farklı sorunlarla karşılaşılabilir. Bizler bu gibi durumlara karşı Ankara Trans Nakliyat olarak sizlere asansörlü taşıma imkanı sunuyoruz. Asansörlü taşıma sayesinde eşyalarınızı dairenizin cam ve balkonundan direkt nakliye aracına indiriyor, sizi bir yükün altından daha kurtarmış oluyoruz. Detaylı bilgi için https://www.evdeneveankaranakliye.com/evden-eve-nakliyat/ yazımızı inceleyebilirsiniz.

Ankara çapında eşyalarınızın bir kısmını, evrak ve belgelerinizi ya da belli bir süre için tüm mobilyalarınızı depolamak isteyebilirsiniz. Örneğin belli bir süre evinizi kapatıp farklı bir şehirde ya da farklı bir ülkede bulunmak isteyebilirsiniz. Böyle durumlarda eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolanmasından emin olmak en büyük hakkınız. Atmak istemediğiniz her türlü eşyalarınıza sizin için sahip çıkıyoruz. Zaten bu amaca hizmet etmek için tasarlanmış depolar ile titiz bir şekilde muhafaza etmiş oluyoruz. Eşyalarınızın kaplayacağı boyutlara göre sizlere farklı depolama alanları önerip birbirleriyle temas etmeyecek şekilde muhafaza ediyoruz.

7/24 açık çağrı merkezimiz sayesinde sizlere her türlü taşıma ihtiyaçlarınızda bir çok hizmet sunuyoruz. Taşınma türüne göre 22 yıllık tecrübemizle sizlere tavsiyeler vermemiz için günün her saatinde 0537 434 99 80 numaralı telefonumuzdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

149 kez okundu
blank
Uygun Nakliyat

303 kez okundu