Evden Eve Nakliye Süreçleri

Evden Eve Nakliye Süreçleri

Şirketimiz; Evden Eve Nakliye Süreçleri konusunda çok uzun yıllardır çalışmakta ve hizmet vermektedir. Firmamız Ankara’da kurulup şehir içi, şehirler arası ve uluslar arası ev, ofis eşya taşımacılığında kaliteli hizmetlerimizi müşterilerimizle buluşturmaktayız. Taşıma işlerinde en kolay yolları belirleyen deneyimli ekibimiz taşıma işi öncesi müşterilerimizi detaylı bilgilendirmektedir. Evden eve nakliyat işlerinde taşınan eşyaların yeni yaşam alanlarına uyum sağlamaması gibi çeşitli bir çok sorunla karşı karşıya kalınabilir. İşletmemizin en büyük özelliği bünyesinde barındırdığı tüm personellerinin sigortalı kendi çalışanları olup çözüm odaklı olmasıdır. Mobilyaların söküm ve montaj işlemlerine kadar alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından görev paylaşımı yaparak hizmetler bir bütün olarak sunulmaktadır.

Evden Eve Nakliye Süreçleri

Evden Eve Firma seçimi yaparken firmanın faaliyet alanlarını ve sonuçlarını iyi analiz etmek gerekir. Nakliye süreci başlamadan aklınıza takılan tüm hususlar için anlaşma yapılan Nakliyat Firması dan bilgi almak için size sunum yapmasını isteyebilirsiniz. Net bilgi almak adına sorularınızı not edebilir çağrı merkezimizde bulunan yetkili personellerimiz ile en doğru cevaplara ulaşabilirsiniz. Taşıma işlemleri sırasında daha fazla ön bilgiye sahip olmak isterseniz sitemizde bulunan https://www.evdeneveankaranakliye.com/blog/ blog kısmından ilgili yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Aksi takdirde beklenmedik sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bazı konular hakkında bilgilendirecek olursak;

 • Firmanın kaç yıldır sektörde hizmet verdiği,
 • Gerçekleştirilen hizmet sayısı,
 • Müşteri Yorumları,
 • Taşıma işlemlerinde hangi yöntemleri kullandığı,
 • Kullanılan ekipman kalitesi ve yeterliliği,
 • Araç ve ekipmanların temizliği,
 • Tek seferlik ve sürekli kullanılabilen ekipmanlar arasında ayrımların yapılabilmesi (naylon, bant vb..)
 • Personellerinin işini severek yapması,
 • Taşıma işinin sigorta ile güvence altına alınabilmesi,
 • Taşıma işlemi sırasında acele edilip edilmediği,
 • Taşıma gerçekleştiren personelin İş Güvenliği Esaslarına uygun hareket ettiğinden emin olunmalı,
 • Ödediğiniz ücretin karşılığının doğru alındığından emin olunması şeklinde özetleyebiliriz.

Evden Eve Nakliye Süreçleri için firma ile anlaşma yaptıktan sonra tüm detayları size anlatmasını isteyiniz. Özellikle yakınlarınız arasında daha önce evden eve taşıma hizmeti almış kişilerden de ön bilgi alabilirsiniz. Muhakkak size firma araştırması yapmanız gerektiğinden ve referanslarını özellikle kontrol etmeniz gerektiğinden bahsedeceklerdir. Fiyat teklifi alırken de özellikle eşyalarınızın fotoğraflarını çekip fiyat alınan firmaya net bilgiler iletmenizi tavsiye ederiz. Taşınacak eşyalar ile taşınacak konumun fotoğraflarını firmamıza whatsapp destek hattından ileten müşterilerimize daha net uygun fiyatları sunabilmekteyiz.

Evden Eve Nakliye Süreçleri

Evden Eve Nakliye Süreçleri

Nakliye Süreçleri ve Güvenli Taşımacılık

Eşyalarınızın güvenliği önceliğimizdir. Bu nedenle askıda bulunan kıyafetleriniz ve katlanan kıyafetleriniz için ayrı ayrı ekipmanlarımız temiz olarak bulundurmaktayız. Mobilyalarınızın söküm ve taşınacak yerde ki durumuna göre montajını isteğinize göre uzman ustalarımız tarafından gerçekleştirmeyiz. İşin başladığı andan itibaren araçlarımıza yüklenirken ve aracın hareketinden başlayarak titizlikle darbelere karşı özenle hareket etmekteyiz. Kırılma ihtimali yüksek cam eşyalarınız için özel naylonlar ile muhafaza işlemlerini titizlikle halletmekteyiz. Unutulmamalıdır ki evden eve taşınma işlemlerinde en önemli noktalardan biri acele edilmeden yapılması gereken paketleme işlemleridir. Eğer titizlikle doğru ambalajlama yapılırsa eşyalarınız büyük oranda koruma altına alınmış demektir.

Görev paylaşımının önemi ekibin yeteneğine göre belirlenir. Her insanın her işe yeteneği olamaması gayet doğal. Bunun bilincinde olan ekip liderlerimiz taşıma, paketleme ve sürüş için uzmanlaşmış personelleri ayrı ayrı görevlendirmektedir. Kurumsal bir yapıya sahip olan Atlantis Trans kurucumuzun belirlediği dürüstlük ve şeffaflık prensiplerinden şaşmayarak başarılı bir marka olmayı başarmıştır. Müşterilerimize en uygun fiyatlarla profesyonel hizmetlerimizi buluşturarak gönüllerini kazanmayı başardık ve hızla büyüyüp büyük bir aile olduk. Bizi tercih eden ve güvenle referans olan her müşterimize teşekkür eder onları mahcup etmemenin gururunu bu günde yaşamaya devam ediyoruz. Sözleşmeli ve yasal gerekçelere göre güvenli hizmet sunan işletmemizle siz de uygun fiyatlarla çalışabilir memnun kalabilirsiniz.

112 kez okundu
blank
Pursaklar Nakliyat

173 kez okundu

blank
Nakliye Evden Eve

93 kez okundu