Nakliye Ücretleri

Nakliye Ücretleri

Ankara Nakliye Ücretleri

Yaklaşık 45 yıldır elimizden geldiğince Ankara Nakliye Ücretleri konusunda müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz. Son günlerde yaşanan sıkıntılardan dolayı bizde elimizden geldiğince hem ayakta kalmaya hemde müşterilerimizi fiyat konusunda kırmamaya çalışıyoruz. Karşılıklı iyi niyet çerçevesinde elimizden geldiğince yardımcı olacağız. Taşınma öncesinde bize ulaştığınızda detaylı bir ekspertis yaparak ev eşyalarınızı taşıma konusunda net Nakliye Ücreti vereceğiz. Geldiğimizde konuştuğumuz ücretin dışına kesinlikle çıkmayız. (Eğer müşteri başta konuşulanlardan farklı bir istek de bulunmazsa).  Taşınma esnasında eğer Asansörlü Nakliye isterseniz bu başta söylemeniz gerekir, anlaştığımız Ücretleri etkileyen bir durum ortaya çıkmaması açısından bu önemli bir konudur.

Nakliye Ücretleri Ankara

Nakliye Ücretleri Ankara

Nakliye işi azami dikkat ve profesyonellik gerektiren işlerin başında gelir. Her taşınacak malzemenin, eşyanın veya ağır yük sınıfındaki ürünlerin ayrı ayrı dikkat gerektiren taşıma sistemleri vardır. Ağır tonajlı bir malzemenin taşınması ve nakliyesi ile bir ev veya ofis malzemelerinin taşınması ayrı ekipman ve tecrübe istediği için tamamen farklıdır. Nakliyat Ücretleri belirlenirken bu kriterler ölçü alınarak oluşturulur.

Nakliye işlerinin çeşitlenmesi ve büyümesiyle artık nakliye konusunda uzman profesyonel şirketler kurulmuştur. Bu şirketler hem yurt içinde hem de yurt dışı nakliye işlerinde büyümüşlerdir. Nakliye denince genellikle ev ya da ofis nakliyesi aklımıza gelse de durum aslında daha geniştir. Fabrika ürünlerinin müşteriye ya da bayiye ulaşması, gıda maddelerinin taşınması, sebze meyve taşınması, turizm transfer işlerinde taşımacılık dahi nakliye sınıfının içine girer. Bu alanlarda tüm nakliye işlerinin hepsi ayrı ayrı uzmanlık ve tecrübe isteyen işlerdir. Yurt içi nakliye işlerimizin çoğu kara yolu ile yapılmaktadır. Yarımada olmamız aslında deniz nakliye alanında avantajlar sağlasa da ülkemizde pek tercih edilmiyor. Hava yolu ile nakliye hizmetleri yok denecek kadar azdır. Ağırlıklı olarak nakliye işlerimizin çoğunu kara yolu ile yapan ülkeler arasındayız. Ankara Nakliye Ücretleri ülkemizde genellikle kara yolu taşımacılığı ölçü alınarak belirlenir. Nakliye firmalarımız artık kurumsallaşmış, uzman firmalar olarak hizmet vermektedir. Ev veya ofis taşımacılığında kalitenin zirvesini zorlayan firmalarımızın sayısı her geçen gün artmaktadır.

Ev Taşıma alanında nakliye firmaları artık, eşyaların toplanmasından, paketlenmesine, makinelerin sökülüp tekrar taşınan yere montajından, mobilyaların sökülüp tekrar montajına kadar gerekli bütün işleri nakliye firmaları yapmaktadır. Ev ya da iş yeri sahibine gerek kalmadan nakliyenin başından sonuna kadar büyük bir titizlikle işlerini yapmaktadırlar. Nakliye işlerinde artık teknolojinin de gelişmesiyle daha güvenli ve daha sağlıklı taşıma, indirme ve yükleme işleri yapılmaktadır.

Ankara Nakliye Ücretleri

Ankara Nakliye Ücretleri

Ankara Nakliye Ücretleri Neden Farklılık Gösterir?

Eskiden nakliye işleri başlı başına bir sorundu. Ev taşımalarında eşyaların tek tek toplanması, sarılması, sökülüp tekrar montajlarının yapılması hem çok emek isteyen hem de çok pahalıya mal olan işlemlerdi. Bugün artık Nakliye Ücretleri her bütçeye uygun hale gelmiştir.  Öyle ki bir ev taşıma işinde hemen hemen tüm aile planlarını ona göre yapar en az 5 veya 6 kişilik bir insan gücüne ihtiyaç olurdu. Şimdi ise bir telefon ile tüm bu sorunlardan kurtulabiliyor olmak gerçekten çok büyük bir kolaylıktır.

Ülkenin bir ucundan diğer ucuna dahi olsa bütün size yük gelen işlerinizin hepsini büyük bir titizlikle planlayıp yerine ulaştıran işinde uzman nakliye firmaları var artık. Sayılarının her geçen gün artması nakliyenin bu alanında ciddi boşlukları dolduruyor olmaları ekonomiye de büyük kazançlar sağlamaktadır. Zaman ve iş gücü açısından da ciddi kazanımlar meydana getirir. Firmaların çoğalmasıyla artık Nakliye Fiyatları eskiye nazaran daha makul seviyelere inmiştir.

Nakliye birden çok iş kolunun bir araya gelmesiyle işleyen bir sektördür. Mesela, çamaşır, bulaşık makinelerinin sökülüp tekrar montajlaması sıhhi tesisat işini, mobilyaların sökülüp takılması mobilya işini, elektrikli cihazların sökülüp takılması elektrik işini gerektirdiği için gerçekten detaylı bir organizasyon gerektiren sektördür. Tüm bu işlemleri ayrı ayrı ödeme kalemleri ile kendimiz yapmış olsak nakliye firmasına ödeyeceğimiz paranın üç dört katını ödemek zorunda kalabiliriz. Ayrıca taşıma sırasında gelebilecek herhangi zarar ziyanı da karşılamak zorunda kalacağız.

Tüm detayları göz önüne aldığımızda tek kalemde yapacağımız Nakliye Ücretleri  ile hem daha ekonomik hem de daha güvenli bir taşınma işini gerçekleştirmiş oluruz. Yapılan işin karmaşıklığını ve zorluğunu düşündüğümüzde nakliye firmalarının istediği fiyat gerçekten çok makul ve göze gelmeyecek bir miktar olduğunun görürüz.

Taşınma işinin zorluğu ve karmaşıklığı ciddi titizlik gerektirir. Taşınma işlerinde taşınacak malın güvenliği, çevre güvenliği ve işçi güvenliği de çok önemlidir. İş kazalarının meydan gelmemesi ve ekonomik kayıpların yaşanmaması için işinde uzman firmalar tercih edilmelidir.

Her türlü detayı düşünerek hizmet veren ve bu hizmetler karşılığında Nakliye Ücretleri gerçekten çok makul fiyatlarla sektörde hizmet vermektedirler. Her şeyden önce can ve mal güvenliğine önem veren firmalar dünya standartlarında hizmet kalitesini de her geçen gün artırmaları sektör adına sevindiricidir.

Nakliye Ücretleri

Nakliye Ücretleri

118 kez okundu